Acasă Delegari Delegarile arbitrilor din wekeend

Delegarile arbitrilor din wekeend

11223952_1018757361520249_3971350477478454638_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:
Liga a 4-a
A.S.Gloria Gaz Metan Cornesti-A.S. Unirea Ungureni
Petre Dan Ionuţ (Târgovişte) Iordache Gheorghe (Moţăieni)
Duţu Ionuţ (Târgovişte)
Bădoiu Andreea Cătălina (Târgovişte)
A.S. Luceafărul Dragomiresti-A.S. Avicola Tărtăşeşti
Tudor Codruţ (Buciumeni) Burtescu Septimiu (Târgovişte)
Butucea Silviu Nicolae (Târgovişte)
Oprescu Mariana Anca (Târgovişte)
A.S. Libertatea Urziceanca-A.S. PAS Pucioasa
Ciocmată Mugurel (Târgovişte) Aldea Tinel (Târgovişte)
Ioniţă Adrian (Caragiale)
Guzu Georgian (Moreni)
C.S. Petrolul Targoviste-C.S. Petreşti
Oncescu Ion (Gemenea) Gligoras Liviu (Târgovişte)
Ivaşcu Marian Bogdan (Târgovişte)
Pitiş Aron Ionuţ (Târgovişte)
A.S. Ştiinţa Odobesti-Vointa Piersinari
Mălău Marian (Târgovişte)   Marinescu Constantin (Târgovişte)
Movileanu Raluca Maria (Tătărani)
Săpunaru Maria Andreia (Târgovişte)
Comerţul Brezoaele-Sageata Găeşti
Mihalachioiu Ioana Mihaela (Târgovişte) Tudor Emil (Târgovişte)
Nedelcu Răzvan (Târgovişte)
Banu Vlad Gabriel (Targoviste)
A.S. Recolta Gura Sutii-C.S. Bradul Moroeni
Comanoiu Denisa (Târgovişte)    Tuiu Florin (Morteni)
Stoica Ionel (Rancaciov)
Neagu Costinel (Târgovişte)
CSM Flacăra Moreni-A.S. Progresul Mătăsaru
Radu Mihaela (Târgovişte) Popa Ciprian (Târgovişte)
Petre Ana-Maria (Iederă)
Mihalache Dan (Târgovişte)
A.S. Atletic Fien-A.S. Unirea Cobia
Niculae Laurenţiu Florin (Voineşti) Stroe Vasile (Moreni)
Dobre Răzvan Mihai (Teiş)
Savu Vladut Florian (Voineşti)
Onoare Nord
A.S. Vointa Tatarani-A.S. Gloria Manesti
Matei Bogdan (Aninoasa)
Constantinescu Andrei (Târgovişte)
Ilie Sorin Junior (Doicesti)
C.S. Sportul Gemenea-Flacara Suta Seaca
Stefan Richard (Târgovişte)
Ilie Sorin Junior (Doicesti)
Constantinescu Andrei (Târgovişte)
Unirea Colibasi-A.S. Olimpia Runcu
Dobre Răzvan Mihai (Teiş)
Tutuianu Catalin (Targoviste)
Constantin Iulian (Târgovişte)
Detalii joc
A.S. Vointa Buciumeni-A.S. Doicesti
Neagu Costinel (Târgovişte)
Dumitru George (Ungureni)
Soare George (Sotanga)
A.S. Viitorul Ocnita-A.S. Unirea Lucieni
Arbitri Observatori
Nedelcu Razvan (Târgovişte)
Tocariuc Gheorghe (Adanca)
A.S. Viitorul Bezdead- I.L. Caragiale
Radu Mihaela (Targoviste) Stoica Gheorghe (Targoviste)
Bîrdeş Remus Ionuţ (Ulmi)
Safta Alexandru (Gheboieni)
Onoare Sud
C.S. Contesti-A.S. Unirea Romanesti
Dumitru Adrian George (Gheboieni)
Gamanescu Alin (Pucioasa)
Duta Ioana Alexandra (Ocnita)
A.S. Flacara Ghinesti-A.S. Luceafarul Bolovani
Butucea Silviu Nicolu
Oncescu Elena (Gemenea)
C.S. Racari-A.S. Vointa Podu Rizii
Oncescu Ion (Gemenea)
Ghiures Andrei (Branistea)
Oprescu Mariana Anca (Târgovişte)
Unirea Slobozia Moara-FUlgerul Lunguletu
Comanoiu Denisa (Targoviste)
Andrei Florina Evewlin (Vacaresti)
Movileanu Raluca Maria (Tatarani)
A.S. PCM Ungureni-A.S. Publirex Ciocanesti
Mălău Marian (Târgovişte) Pitaru Ionel (Targoviste)
Mihai Gheorghe (Titu)
Simion Vlad Ionut (Baleni)
A.C.S. Urban Titu II-A.S. Sageata Branistea
Ivaşcu Marian Bogdan (Târgovişte)
Chivu Catalin (Ungureni)
Nedelcu Elena Geanina (Razvad)
Onoare Vest
A.S. Dinamo Odaia Turcului-A.S. Vointa Ionesti
Motan Mihai (Aninoasa)
Săpunaru Maria Andreia (Târgovişte)
Mincu Stefan (Baleni)
A.S. Flacara Zavoiu-A.S. Olimpia Picior de Munte
Tudor Codruţ (Buciumeni) Nasaudeanu Nelu (Targoviste)
Onicescu Ionut (Glodeni)
Andronache Richard (Săcuieni)
A.S. Spicul Jugureni-A.S. Corbii Mari
Stoica Ionel (Rancaciov)
Lucaveschi Adrian (Târgovişte)
Mihalache Dan (Târgovişte)
A.S. Viitorul Selaru-Viitorul Gaesti
Guzu Georgian (Moreni)
Ene Florin (Târgovişte)
A.S. Coada Izvorului-A.S. Pomicola Raciu
Niculae Laurenţiu Florin (Voineşti) Grigorascu Cristian (Targoviste)
Badea Vladut (Comisani)
Bădoiu Andreea Cătălina (Târgovişte)
A.S. Petrolul Rascaieti-A.S. Sportul Mogosani
Pitiş Aron Ionuţ (Târgovişte)
Cretu George Vladut (Comisani)
Ioniţă Andreea (Viisoara)
A.S. Vointa Visina-A.S. Olimpia Morteni
Vedeanu Alexandru Dragoș (Târgovişte)
Tolea Denis Andrei (Gura Ocniței)
Ciorobea Constantin (Viisoara)
Onoare Est
A.S. Simang Bilciuresti-Luceafarul Darmanesti
Mihalachioiu Ioana Mihaela (Targoviste)
Păunescu Adrian Gheorghe (Târgovişte)
Dobre Ionel (Gura Ocnitei)
A.S. Vointa Adanca-A.S. Olimpia Marcesti
Catană Cristian (Târgovişte)
Marculescu Mihai (Pietrosita)
A.S. Gaz Metan Finta-Sageata Gura Ocnitei

Petre Dan Ionuţ (Târgovişte) Ionescu Gheorghe (Targoviste)
Ciocan Laurentiu Nicolae (Teis)
Ionescu Gabriel Alexandru (Valea Voievoziolor)

Victoria Comisani-Viitorul Razvad
Savu Vladut Florian (Voinesti)
Plavie Constantin (Manesti)
A.S. Viitorul Gheboaia-Unirea Bucsani
Nisipeanu Alin (Târgovişte) Orbeci Viorel (Doicesti)
Banu Vlad Gabriel (Targoviste)
Promotie Nord
Viitorul Iedera-A.S. Petrolul Iedera
Duţu Bogdan Gabriel (Târgovişte)
Gugiu Denis (Baleni)
Dumitru Teodor (Târgovişte)
A.S. Vointa Pietrosita-A.S. Gaz Metan Vladeni
Ionita Adrian (Caragiale) Nistor Dumitru (Moreni)
Matei Marcela Georgeta (Vacaresti)
Ancuta Adrian (Vacaresti)
A.S. Vanatorul 2015 Ratoaia-Metalul Colonia Mija
Popa Ionut (Salcioara)
Delureanu Andrei (Târgovişte)
Zamfir Razvan (Teis)
Comertul 2014 Viisoara-A.S. Vointa Valea Voievozilor
Ciulu Ion (Voineşti)
Hogioiu Mihaela (Barbuletu)
Promotie Sud
Viitorul Tomsani-Libertatea II Urziceanca
Ciobanu Gheorghe (Runcu) Ducu Ion (Targoviste)
Heasca Andreea (Barbuletu)
Barbu Sebastian Nicolae (Vacaresti)
A.S. Viitorul Burduca-A.S. Corona Costesti Vale
Mălău Alexandru (Buciumeni)
Ilie Alin Florin (Hulubeşti)
A.S. Butimanu-A.S. Viitorul Mircea Voda
Ologeanu Adrian (Targoviste) Balasoiu Gheorghe (Vacaresti)
Stan Alexandru Adrian (Lucieni)
Filip Florin (Târgovişte)
A.S. Steagu Rosu Colacu-A.S. Dacia Hulubesti
Zanfir Vlad (Teis)
Cretu Lucian (Comisani)
Ultra Gulia-Universitatea Baleni
Dita Bogdan (Targoviste)
Vlad Petruța Alexandra (Braniștea)
- Advertisment -

Most Popular

Flacăra Moreni, victorie importantă la Unirea Bascov. Pucioasa joacă astăzi la Filiași

Dupa egalul din etapa trecuta de la Pucioasa, 2-2, Flacara Moreni a obtinut prima victorie din campionat. ”Lupii” antrenati de Gabi Parsachiv s-au impus...

Chindia, egal prețios la Clinceni. Târgoviștenii au ratat un penalty

Chindia Targoviste a obtinut un punct important ieri la Clinceni, 0-0, rezultat care salta echipa noastra pana pe locul 7 in Liga 1. Elevii...

Chindia Târgoviște, dată afară de pe stadionul ”Ilie Oana”! Unde ar putea juca târgoviștenii in Liga 1

Clubul Sportiv Municipal Ploiești a anunțat faptul că echipa Chindia Târgoviște nu va mai evolua pe stadionul „Ilie Oană”, scrie Gsp.ro. Administartorii de la...

După cinci ani la Chindia, Liviu Mihai si-a reziliat contractul cu târgoviștenii! La ce echipă a ajuns fostul mijlocas târgoviștean

De astazi, Chindia Targoviste a ramas fara un jucator exponential. Conducerea clubului i-a reziliat contractul lui Liviu Mihai, unul din cei mai reprezentativi jucatori...