Delegarile arbitrilor din wekeend

0
278

Datorita faptului ca duminica sunt alegeri pentru  Presedintele Romaniei, AJF Dambovita a hotarat ca toate meciurile sa se dispute sambata, 09.11.2019. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 15 – 09.11.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Recolta Gura Sutii

Sportul Voinesti

9;11

Gura Sutii

Vremaroiu Andrei

Dumitru George

Chirita Daniel

Ducu Ioan

Roberto Ziduri

Cetatea Targoviste

9;11

Odobesti

Andronache Richard

Ivascu Bogdan

Tutuianu Catalin

Ionescu Gh

Unirea Bucsani

Vointa Visina

9;11

Bucsani

Mihalachioiu Ioana

Paunescu Adrian

Filip Florin

Nasaudeanu

Gloria Cornesti

Luc Dragomiresti

9;11

Cornesti

Serbanoiu Iulian

Dumitru Teodor

Costache Ionut

Vremaroiu C

Progresul Matasaru

Olimpicii Ulmi

9;11

Poroinica

Ciocmata Mugurel

Mihalache Dan

Gugiu Denis

Istrate Alex

Urban Titu

Unirea Colibasi

9;11

Titu

Preda Iulian

Dobre Razvan

Pitis Aron

Negoescu I

Gaz Metan Finta

CSM Fieni

9;11

Finta

Matei Bogdan

Matei Teodor

Ungureanu M

Balasoiu Gh

St. Rosu Colacu

Unirea Ungureni

11

Colacu

Dutu Bogdan

Homeghi Daniel

Simion Vlad

Iordache Gh

FC Brezoaele

Viitorul Razvad

9;11

Brezoaele

Dumitru Adrian

Stoica Ionel

Tomescu Eduard

Nistor D-tru

Sr Rosu Colacu

Unirea Ungureni

9

Racari

Radu Andrei

Visan Ioana

Juniori

LIGA V NORD – ETAPA 15 – 09.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa Tatarani

ASG Doicesti

Tatarani

11

Chiornita Georgian

Joita Filip

Vointa Sacuieni

Pomicola Raciu

Sacuieni

11

Tudor Codrut

Onicescu Ionut

Mihaescu Sebastian

Luceafarul Darmanesti

Olimpicii 2 Ulmi

Darmanesti

11

Malau Alexandru

Popa Ionut

Diculescu Stefan

Fortis Valea Lunga

Vointa Comisani

Valea Lunga

11

Guzu Georgian

Mateiu Florin

Viitorul Caragiale

Vointa Adanca

Caragiale

11

Zanfir Vlad

Malasincu Andrei

Marin Vasile

Viitorul Ocnita

Flacara Suta Seaca

Ocnita

11

Ilie Nicolae

Denes Florin

Preda Nicolae

ACS Gura Ocnitei

Victoria Pietrosita

Gura Ocnitei

11

Andrei Evelyn

Chirescu Iulia

Sportul Runcu

Unirea Lucieni

Runcu

11

Chivu Catalin

Nichita Emanuel

Bradul Moroieni

Vointa Buciumeni

Moroeni

11

Delureanu Andrei

Mihail Alexandru

LIGA V SUD – ETAPA 15 – 09.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Publirex Ciocanesti

Unirea Sl Moara

Sl. Moara

11

Ionita Cosmin

Sillo Tudor

Cimpoca Alex

Flacara Ghinesti

Gloria Bucsani

Ghinesti

11

Savu Vladut

Dinu Ioan

Sageata Braniste

Unirea Nucet

Braniste

11

Constantinescu A

Visan Ioana

Lungu Alexandru

Viitorul Dobra

Libertatea Urziceanca

Dobra

11

Malau Marian

Radulescu Rares

Vointa Podu Rizii

Viitorul Gheboaia

Podu Rizii

11

Stan Alexandru

Stanciu Mihai

Victoria 2018 Vacaresti

Vanatorul Ratoaia

Vacaresti

11

Poschina Catalin

Baciu George

Vointa Cretu

Luceafarul Bolovani

Urziceanca

11

Dita Bogdan

Militaru Stefan

Spic de Grau Ghimpati

Olimpia Marcesti

Ghimpati

11

Iosif Mihai

Podgoreanu Vladut

LIGA V VEST – ETAPA 15 – 09.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Unirea Cobia

Viitorul Straosti

Cobia

14.30

Delureanu Andr

Sillo Tudor

Cimpoca Alex

Viitorul Gura Foii

Flacara Zavoiu

Gura Foii

14.30

Onicescu Ionut

Mihaescu Sebastian

Chivu Catalin

Olimpia P de Munte

Spicul Jugureni

Picior  Munte

14.30

Ivascu Bogdan

Andronache R

Constantinescu A

AS Corbii Mari

Olimpia Morteni

Ungureni

14.30

Pitis Aron

Lungu Alexandru

Stan Alex

Sportul Mogosani

Viitorul Burduca

Mogosani

14.30

Malau Alexandru

Paunescu Adrian

Marin Vasile

Petrolul Rascaieti

Dinamo Od  Turcului

Rascaieti

14.30

Stoica Ionel

Chiornita Georgian

Ilie Nicolae

Viitorul Tomsani

Vointa Ionesti

Tomsani

14.30

Mihalache Dan

Ungureanu Maria

Matei Teodor

LIGA VI NORD – ETAPA 12   09.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

AS Malu cu Flori

Rapid Gemenea

Voinesti

14.30

Andrei Evelyn

Radu Andrei

Visan Ioana

Muscelul Valeni

Comertul Viisoara

Cetateni

14.30

Ghiures Andrei

Badoiu Andreea

Mincu Stefan

ACS Vulcana Bai

Viitorul Gorgota

Petrolul

14.30

Guzu Georgian

Mateiu Florin

Filip Florin

Cetatea 2 Targoviste

Unirea Ogrea

Sotanga

14.30

Dutu Bogdan

Homeghi Daniel

Simion Vlad

Blue Boys Targoviste

Varcolacii Comisani

Sacuieni

13.00

Tudor Codrut

Zanfir Vlad

Malasincu Andrei

 

LIGA VI SUD – ETAPA 13   09.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Gloria Pastarnacu

Neajlovul Puntea Greci

Cornesti

14.30

Serbanoiu Iulian

Dumitru Teodor

Costache Ionut

Avantul Produlesti

Universitatea Baleni

Produlesti

14.30

Malau Marian

Nichita Emanuel

Radulescu Rares

Recolta 2 Gura Sutii

ACS Coada Izvorului

Gura Sutii

14.30

Vremaroiu Andr

Dumitru George

Chirita Daniel

Unirea 2 Bucsani

Dacia Hulubesti

Habeni

14.30

Savu Vladut

Ionita Cosmin

Dinu Ioan

Gaz Metan Vladeni

Juniorul Ciocanesti

Vladeni

14.30

Popa Ionut

Diculescu Stefan

Dobre Stefan

Sageata Catunu

Gaita Bilciuresti

Catunu

14.30

Dumitru Adrian

Tomescu Eduard

Preda Nicolae

Vulturii Sper Petresti

Rapid Hagioaica

Petresti

14.30

Poschina Catalin

Baciu George

Denes Florin