Delegarile arbitrilor din wekeend

0
209

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 14 – 02.11.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Sportul Voinesti

Progresul Matasaru

9;11

Voinesti

Ivascu Bogdan

Dita Bogdan

Malau Alexandru

Iordache Gh

CSM Fieni

St.Rosu Colacu

9;11

Fieni

Oncescu Ion

Savu Vladut

Filip Florin

Nasaudeanu N

Viitorul Razvad

Unirea Bucsani

9;11

Razvad

Serbanoiu Iulian

Dumitru George

Delureanu Andrei

Stoica Gh

Unirea Ungureni

FC Brezoaele

9;11

Ungureni

Preda Iulian

Guzu Georgian

Mihalache Dan

Istrate Alex

Vointa Visina

Gloria Cornesti

9;11

Visina

Tudor Codrut

Poschina Catalin

Nichita Emanuel

Tuiu Florin

Luc Dragomiresti

Roberto Ziduri

9;11

Dragomiresti

Ciocmata Mugurel

Popa Ionut

Constantinescu A

Nistor D-tru

Cetatea Targoviste

Recolta Gura Sutii

9;11

Sotanga

Malau Marian

Onicescu Ionut

Badoiu Andreea

Negoescu Ioan

Unirea Colibasi

Gaz Metan Finta

9;11

Colibasi

Mihalachioiu Ioana

Gugiu Denis

Oncescu Lavinia

Irimescu G

Olimpicii Ulmi

Urban Titu

9;11

Viisoara

Matei Bogdan

Andrei Evelyn

Oprescu Mariana

Vremaroiu C

LIGA V NORD – ETAPA 14 – 03.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

ASG Doicesti

Viitorul Caragiale

Doicesti

11

Stan Alexandru

Sillo Tudor

Floricel Valentin

Vointa Pietrosita

Sportul Runcu

Pietrosita

11

Malau Marian

Oprescu Mariana

Iosif Mihai

Vointa Buciumeni

Luceafarul Darmanesti

Buciumeni

11

Constantinescu And

Andrei Marian

Chirescu Iulia

Unirea Lucieni

Bradul Moroieni

Lucieni

11

Ilie Nicolae

Costache Ionut

Matei Teodor

Olimpicii 2 Ulmi

Fortis Valea Lunga

Matraca

11

Ghiures Andrei

Dobre Stefan

Dinu Ioan

Victoria Comisani

Vointa Sacuieni

Comisani

11

Dutu Bogdan

Popa Ionut

Stroe Sebastian

Pomicola Raciu

Vointa Tatarani

Raciu

11

Chitu Marius

Simion Vlad

Militaru Stefan

Flacara Suta Seaca

ACS Gura Ocnitei

Suta Seaca

11

Savu Vladut

Baciu George

Joita Filip

Vointa Adanca

Viitorul Ocnita

Adanca

11

Poschina Catalin

Iugulescu Petruta

Preda Nicolae

LIGA V SUD – ETAPA 14 – 03.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dentas Tartasesti

Viitorul Dobra

Tartasesti

11

Tudor Codrut

Chirita Daniel

Diculescu Stefan

Vanatorul Ratoaia

Vointa Cretu

Ratoaia

11

Stoica Ionel

Mincu Stefan

Marin Vasile

Olimpia Marcesti

Flacara Ghinesti

Marcesti

11

Matei Bogdan

Ionita Cosmin

Lungu Alexandru

Luceafarul Bolovani

Spic de Grau Ghimpati

Bolovani

11

Delureanu Andrei

Radulescu Rares

Ungureanu Maria

Gloria Bucsani

Sageata Branistea

Bucsani

11

Serbanoiu Iulian

Onicescu Ionut

Mihail Alexandru

Unirea Nucet

Publirex Ciocanesti

Nucet

11

Andrei Evelyn

Mihalache Dan

Radu Andrei

Viitorul Gheboaia

Vic. 2018 Vacaresti

Gheboaia

11

Mihalachioiu Ioana

Negulescu Cosmin

Mihaescu Sebastian

Libertatea Urziceanca

Vointa Podu  Rizii

Urziceanca

11

Andronache Richard

Chivu Catalin

Tomescu Eduard

LIGA V VEST – ETAPA 14 – 03.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dinamo Od. Turcului

Viitorul Tomsani

Odaia Turcului

11

Guzu Georgian

Filip Florin

Podgoreanu Vladut

Vointa Ionesti

Flacara Valea Mare

Ionesti

11

Malau Alexandru

Denes Florin

Chiornita Georgian

Flacara Zavoiu

Olimpia Picior Munte

Zavoiu

11

Zanfir Vlad

Paunescu Adrian

Visan Ioana

Spicul Jugureni

Unirea Cobia

Jugureni

11

Dita Bogdan

Dumitrache Adrian

Malasincu Andrei

Viitorul Straosti

FC Potlogi

Straosti

11

Preda Iulian

Dumitru Teodor

Dumitru George

Viitorul Burduca

Petrolul Rscaieti

Straosti

13

Preda Iulian

Dumitru George

Dumitru Teodor

Olimpia Morteni

Sportul Mogosani

Morteni

11

Ivascu Bogdan

Homeghi Daniel

Mateiu Florin

LIGA VI NORD – ETAPA 11  03.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa V. Voievozilor

AS Malu cu Flori

 V. Voievozilor

14.30

Ghiures Andrei

Dobre Stefan

—–

Varcolacii Comisani

Cetatea 2 Targoviste

Comisani

14.30

Andrei Evelyn

Mihalache Dan

Radu Andrei

Unirea Ogrea

ACS Vulcana Bai

Ogrea

14.30

Poschina Catalin

Iugulescu Petruta

Preda Nicolae

Viitorul Gorgota

Muscelul Valeni

Razvad

14.30

Stan Alexandru

Sillo Tudor

Floricel Valentin

Comertul Viisoara

Rapid Gemenea

Viisoara

14.30

Ilie Nicolae

Costache Ionut

Matei Teodor

 

LIGA VI SUD – ETAPA 12  03.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Neajlovul Puntea Greci

Vult. Sper. Petresti

Puntea Greci

14.30

Ivascu Bogdan

Homeghi Daniel

Mateiu Florin

Universitatea Baleni

Gloria Pastarnacu

Baleni

14.30

Dutu Bogdan

Popa Ionut

Stroe Sebastian

ACS Coada Izvorului

Avantul Produlesti

Coada Izvorului

14.30

Dita Bogdan

Dumitrache Adrian

Malasincu Andrei

Dacia Hulubesti

Recolta 2 Gura Sutii

Hulubesti

14.30

Malau Alexandru

Denes Florin

Chiornita Georgian

Juniorul Ciocanesti

Unirea 2 Bucsani

Ciocanesti

14.30

Andronache Richard

Chivu Catalin

Tomescu Eduard

Gaita Bilciuresti

Luceafarul Poiana

Bilciuresti

14.30

Delureanu Andrei

Radulescu Rares

Ungureanu Maria

Rapid Hagioaica

Sageata Catunu

Hagioaica

14.30

Stoica Ionel

Mincu Stefan

Marin Vasile