Acasă Delegari Delegarile arbitrilor din wekeend

Delegarile arbitrilor din wekeend

Viitorul-Domnesti-Metaloglobus-2-4-6Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

Liga a 4-a

Progresul  Mătăsaru – Unirea Ungureni
I.Mihălăchioiu – C.Tudor, P.Iugulescu
Unirea Cobia – Avicola Tărtăşeşti
B.Matei – R.Nedelcu, Adr.Roşu
Săgeata Găeşti – PAS Pucioasa
M.Chiţu – C.Neagu, V.Savu
Libertatea Urziceanca – Ştiinţa Odobeşti
Cr.Catană – C.Bădeanu, Fl.Ene
Luceafărul Dragomireşti – Gloria GM Corneşti
I.Oncescu – Fl.Mocanu, A.M.Petre; Iul.Constantin
Recolta Gura Şuţii – Petrolul Târgovişte
M.Mălău – D.Comănoiu, R.Ştefan; A.Lucaveschi
Comerţul Brezoaele – CS Petreşti
D.Petre – A.Pitiş, I.Onicescu; A.Ioniţă
Atletic Fieni – Voinţa Perşinari
L.Niculae – A.Păunescu, R.Movileanu; L.Ciocan
Flacăra Moreni – Bradul Moroieni
A.Dumitru – I.Stoica, S.Ilie; N.Butucea

Onoare Nord

Colibaşi – Măneşti (D.Petre – A.Vedeanu, A.Săpunaru; obs. AJF:S.Burtescu)
Buciumeni – Gemenea (I.Stoica – G.Dumitru, I.Niculaescu)
Ocniţa – Tătărani (M.Ciocmată – D.Gugiu, A.Dimovici)
Ulmi – Ş.Seacă (I.Şerbănoiu – G.Tăchiţă, N.Mihai)
Bezdead – Runcu (I.Oncescu – D.Mihalache, A.Grigorescu; L.Gligoraş)
IL Caragiale – Doiceşti (A.Dumitru – M.Mărculescu, R.Zamfir; G.Irimescu)

Onoare Sud

Ghineşti – Româneşti (C.Neagu – C.Ţuţuianu)
Răcari – Ghimpaţi (R.Dobre – A.Roşu, R.Movileanu; I.Negoescu)
Sl.Moară – Conţeşti (M.Mălău – M.Răducu, A.Bădoiu; Gh.Ionescu)
Titu II – Bolovani  (A.Ioniţă – A.Delureanu, P.Vlad)
Braniştea – Podu Rizii (L.Creţu – V.Simion)
Ciocăneşti – Lunguleţu (I.Pitiş – A.Heaşcă, S.Barbu)

Onoare Vest

Jugureni – Ioneşti (B.Ivaşcu – R.Andronache, A.Ghiureş)
Şelaru – Zăvoiu (D.Comănoiu – Fl.Mocanu, A.Ioniţă)
C.Izvorului – Od.Turcului (C.Tudor – I.Nae, G.Creţu; Cr.Grigoraşcu)
Răscăieţi – P.Munte (L.Niculea – G.Soare, G.Ionescu; C.Popa)
Vişina – C.Mari (B.Matei – R.Nedelcu, A.Constantinescu)
Morteni – Găeşti (R.Ştefan – C.Plavie, I.Dobre)
Mogoşani – Raciu (V.Savu – Fl.Ene, T.Dumitru)

Onoare Est

Bicliureşti – Comişani (B.Duţu – I.Constantin, I.Duţă)
Adânca – Gheboaia (D.Savu – A.Safta, F.Filip)
Finta – Bucşani (Cr.Catană – I.Duţu, A.PĂunescu; V.Stroe)
Mărceşti – Răzvad (G.Guzu – E.Andrei, V.Badea)
Dărmăneşti – G.Ocniţei (I.Mihălăchioiu – A.M.Petre, E.Oncescu; Gh.Iordache)

Promotie Nord

Comerţul Viişoara – Petrolul Iedera (B.Diţă – E.Nedelcu, A.Ancuţa)
Voinţa Săcuieni – Inter Viişoara (Gh.Ciobanu – N.Butucea, A.Stan; C.Vremăroiu)
Voinţa V.Voievozilor – Gaz Metan Vlădeni (A.Lucaveschi – D.Dumitrescu, D.Tolea)
Viitorul Iedera – Vânătorul Răţoaia (I.Ciulu – M.Matei)
Viitorul Dobra – Voinţa Pietroşiţa (C.Poşchină – L.Ciocan, C.Chivu)
Metalul Mija stă

Promotie Sud

Ultra Gulia – Libertatea Urziceanca B.Bădescu – V.Zanfir, Gh.Tocariuc; Gh.Bălăşoiu)
Universitatea Băleni – Viitorul Mircea Vodă (R.Bîrdeş – A.Ilie, E.Nichita; I.Ducu)
Unirea Nucet – Dacia Hulubeşti (A.Mălău – M.Hogioiu)
Viitorul Tomşani – St.Roşu Colacu (A.Ologeanu – Şt.Micnu, A.Stănescu)
Viitorul Burduca – AS Butimanu (I.Popa – A.Ene, A.Gămănescu)

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments