Acasă Delegari Delegarile arbitrilor din wekeend

Delegarile arbitrilor din wekeend

10660917_10203907889651554_1001937899_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam arbitrii care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Petrolul – Perşinari: Cristi Catană – Gabriel Catană, Richard Ştefan; V.Orbeci
Dragomireşti – Crevedia: Marian Mălău – Adrian Ionescu, Ionut Onicescu; T.Aldea
Tărtăşeşti – Moroieni: Ion Oncescu – Ana.Gheorghiţa, Adrian Păunescu; E.Tudor
Petreşti – Cătunu: Dan Petre – Cosmin Bădeanu, Mariana Oprescu; Ghe.Ionescu
Aninoasa – Mătăsaru: Viorel Danciu – Costinel Neagu, Andrei Tiţa; V.Gligoraş
Pucioasa – Cobia: Iulian Preda – Razvan Dobre, Ionut Duţu; I.Pitaru
Gura Şuţii – Brezoaele: Ionut Iugulescu – Laurentiu Niculae, Claudia Iugulescu; V.Stroe
Flacăra – Fieni: Ioana Mihălăchoiu – Florin Mocanu, Sorin Ilie; A.Gligoraş

Onoare Nord

Dărmăneşti – Raciu: I.Preda – I.Onicescu, M.Săpunaru
Ocniţa – Runcu: I.Stoica – A.Brebenel, M.Ungureanu
Ulmi – Măneşti: Ghe.Ciobanu – I.Cioabă, Ghe.Tăchiţă
Lucieni – Colibaşi: L.Niculae – R.Movileanu, M.Matei
Adânca – IL Caragiale: M.Buzescu – A.Lucaveschi, A.Godinac
Ş.Seacă – Răzvad: A.Dumitru – C.Neagu, A.Mincu
Doiceşti – Tătărani: C.Tudor – A.Constantinescu, E.Oncescu; C.Popa
Buciumeni – Ungureni: I.Oncescu – R.Dobre, C.Plavie; Ghe.Iordache

Onoare Sud

Bucşani – Titu II: D.Petre – A.Safta, Fl.Costache
Răcari – Gheboaia: M.Chiţu – Fl.Ene, A.Ioniţă
Braniştea – Finta: I.Iugulescu – S.Ilie, A.Ene; Cr.Grigoraşcu
Mărceşti – Comişani: G.Guzu – C.Bădeanu, V.Banu
Slobozia Moară – Conţeşti: I.Mihălăchioiu – A.Ilie, I.Popa
Ghineşti – Bolovani: A.Tiţa – C.Părăluţă, Fl.Zanfir
Ibrianu – Ghimpaţi: M.Motan – G.Catană, L.Ciocan
Bilciureşti – Ciocăneşti: B.Ivaşcu – R.Ştefan, M.Oprescu

Onoare Vest

Morteni – Vişina: B.Matei – A.Păunescu, C.Moldoveanu
Ungureni – Zăvoiu: D.Comănoiu – B.Cîrstea, B.Diţă
Şelaru – Od.Turcului: N.Hînceanu – A.Năsăudeanu, Fl.Soare
Mogoşani – Româneşti: M.Mălău – Fl.Mocanu, Cl.Iugulescu
Ioneşti – Burduca: D.Savu – A.Ghiţă, E.Nedelcu
Jugureni – C.Mari: Ov.Mihalache – I.Şuţu, M.Hogioiu
Odobeşti – Răscăieţi: A.Nisipeanu – A.Ionescu, N.Zidaru; Ghe.Stoica

Promotie Nord

Gemenea – Iedera (13,00): M.Răducu – R.Toma, G.Dumitru
G.Ocniţei – Săcuieni (15,00): A.Cucoş – A.Mălău, A.Bădoiu
Voineşti – V.Voievozilor: R.Toma – M.Răducu, G.Dumitru; N.Năsăudeanu
Bezdead – Pietroşiţa: C.Tudose – A.Ologeanu, Ş.Mincu; D.Nistor

Promotie Sud

Vlădeni – Băleni: R.Andronache – A.Ioniţă, R.Zamfir
Bâldana – Urziceanca: I.Ana – D.Gugiu, Fl.Bălăşoiu
Gulia – Dobra: A.Stan – E.Nichita, E.Creţu
G.Ocniţei – Mija (13,00): A.Mălău – A.Cucoş, A.Bădoiu

Promotie Vest

Lunguleţu – Viitorul Găeşti: B.Bădescu – N.Butucea, S.Bucur; Ghe.Bratu
Tomşani – C.Izvorului: G.Soare – G.Savu, C.Ţuţuianu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments