Delegarile arbitrilor din wekeend

0
552

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 33 – 01.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Observator

CSM Fieni

Viitorul Caragiale

9;11

Fieni

Oncescu Ion

Stoica Ionel

Oprescu Mariana

Vremaroiu C

Sportul Voinesti

CS C Izvorului

ANULAT

Recolta Gura Sutii

Olimpicii Ulmi

9;11

Gura Sutii

Preda Iulian

Mihalache Dan

Badoiu Andreea

Ducu Ioan

FC Brezoaele

Luc Dragomiresti

9;11

Brezoaele

Malau Marian

Tudor Codrut

Poschina Catalin

Iordache Gh

Progresul Matasaru

Unirea Racari

9;11

Poroinica

Savu Vladut

Vremaroiu Andr

Nichita Emanuel

Stoica Gh

Petrolul Targoviste

Vointa Visina

ANULAT

Unirea Bucsani

Unirea Colibasi

9;11

Bucsani

Serbanoiu Iulian

Guzu Georgian

Oncescu Lavinia

Negoescu I

Roberto Ziduri

Unirea Ungureni

9;11

Odobesti

Matei Bogdan

Dobre Razvan

Paunescu Adrian

Nasaudeanu

Vointa Piersinari

Gloria Cornesti

9;11

Piersinari

Dumitru Adrian

Ghiures Andrei

Catana Gabriel

Nistor D-tru

   LIGA V  NORD  –ETAPA -31     02.06.2019  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Sageata Gura Ocnitei

Luceafarul Darmanesti

11

Gura Ocnitei

Stoica Ionel

Georgescu Ioan

Badoiu Andreea

Tuiu Fl

Vointa Tatarani

Pomicola Raciu

11

Tatarani

Poschina Catalin

Marin Vasile

Chirita Daniel

Viitorul Razvad

Sportul Runcu

11

Razvad

Preda Iulian

Oprescu Mariana

ASG Doicesti

Unirea Lucieni

11

Doicesti

Badescu Bogdan

Paunescu Adrian

Cimpoca Alex

Vointa Pietrosita

Vointa Adanca

11

Pietrosita

Ghiures Andrei

Costache Ionut

Stan Robert

Victoria Comisani

Viitorul Ocnita

11

Comisani

Dumitru Adrian

Malasincu Andrei

Dumitrescu Teodor

Flacara Suta Seaca

Olimpicii 2 Ulmi

11

Suta Seaca

Savu Vladut

Dumitru Teodor

Visan Ioana

Cetatea Targoviste

Vointa Sacuieni

11

Sotanga

Stanciu Mihai

Catana Gabriel

Chirescu Iulia

Balasoiu

LIGA V  SUD ETAPA -31     02.06.2019  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

FC Potlogi

Viitorul Gheboaia

11

Potlogi

Constantinescu And

Nichita Emanuel

Herastrau Adrian

Flacara Ghinesti

Luceafarul Bolovani

11

Ghinesti

Stan Alexandru

Matei Teodor

Olimpia Marcesti

Spic de Grau Ghimpati

11

Marcesti

Malau Marian

Andrei Marian

Baciu George

Publirex Ciocanesti

Unirea Sl. Moara

11

Ciocanesti

Guzu Georgian

Stoicescu Alex

Ene Catalin

Dentas Tartasesti

Unirea Nucet

11

Tartasesti

Chitu Marius

Chivu Catalin

Oncescu Lavinia

Ionescu

Gaz Metan Finta

Sageata Branistea

11

Finta

Delureanu Andrei

Sillo Tudor

Visan  Mihaela

Bratu Gh

Viitorul Dobra

Libertatea Urziceanca

11

Dobra

Dobre Razvan

Denes Florin

Dinu Ioan

Fulgerul Lunguletu

Vanatorul Ratoaia

11

Lunguletu

Dita Bogdan

Dima Adrian

LIGA V  VEST ETAPA -31     02.06.2019  

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Viitorul Straosti

Olimpia Morteni

11

Straosti

Tudor Codrut

Gheboianu Eduard

Dumitrache Mihai

Unirea Cobia

Dinamo Od. Turcului

11

Cobia

Oncescu Ion

Homeghi Daniel

Chiornita Georgian

AS Corbii Mari

Petrolul Rascaieti

11

Ungureni

Vremaroiu Andrei

Mihalache Dan

Tomescu Eduard

Sportul Mogosani

Spicul Jugureni

11

Mogosani

Serbanoiu Iulian

Iosif Mihai

Floricel Valentin

Vointa Ionesti

Flacara Zavoiu

11

Ionesti

Zanfir Vlad

Radu Andrei

Rotaru Ion

Urban Titu

Viitorul Tomsani

11

Titu

Andrei Evelyn

Dobre Stefan

Ungureanu Maria

Nistor D

Viitorul Burduca

Viitorul Gaesti

11

Burduca

Ilie Nicolae

Dumitru George

Olimpia Picior de Munte

Flacara Valea Mare

11

P. de Munte

Matei Bogdan

Cimpoca Daniel

   LIGA VI NORD  –ET. 24   2.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Gloria Bucsani

Rapid Gemenea

14:30

Bucsani

Stoica Ionel

Georgescu Ioan

Badoiu Andreea

Istrate Alex

Varcolacii Comisani

Muscelul Valeni

14:30

Comisani

Dumitru Adrian

Malasincu Andrei

Dumitrescu Teodor

Gaz Metan Vladeni

Fortis Valea Lunga

14:30

Vladeni

Matei Bogdan

Cimpoca Daniel

Chirescu Iulia

Nistor D-tru

Comertul Viisoara

Unirea Ogrea

14:30

Viisoara

Oncescu Ion

Homeghi Daniel

Chiornita Georgian

Viitorul Pietrari

Olimpicii 3 Ulmi

14:30

Pietrari

Ghiures Andrei

Costache Ionut

Stan Robert

Victoria 2018 Vacaresti

Vointa V. Voievozilor

14:30

Vacaresti

Badescu Bogdan

Paunescu Adrian

Cimpoca Alex

LIGA VI SUDET. 24   2.06.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Viitorul Cuza Voda

Vointa Cretu

14:30

Cuza Voda

Guzu Georgian

Stoicescu Alexandru

Ene Catalin

Irimescu G

Gaita Bilciuresti

Avantul Produlesti

14:30

Bilciuresti

Malau Marian

Andrei Marian

Baciu George

Neajlovul P. de Greci

Universitatea Baleni

14:30

P. de Greci

Serbanoiu Iulian

Iosif Mihai

Floricel Valentin

Steagul Rosu Colacu

Viitorul Gura Foii

14:30

Colacu

Constantinescu And

Nichita Emanuel

Herastrau Adrian

Ionescu Gh

Dacia Hulubesti

Vointa Crevedia

14:30

Hulubesti

Tudor Codrut

Gheboianu Eduard

Dumitrache Mihai