Flacara Moreni a invins la scor de maidan pe Viitorul Caragiale. Oprescu a marcat de 4 ori

0
839

Flacara Moreni a disputat al doilea amical al iernii. “Lupii” antrenati de Gabi Paraschiv au intalnit astazi pe Viitorul Caragiale, echipa de Liga a 4-a. Dupa un joc controlat in totalitate de Flacara, morenarii s-au impus cu 12-0, scorul fiind 4-0 inca de la pauza. Cel mai bun jucator al partidei a fost Oprescu, care a marcat de 4 ori, celelalte resite fiind semnate de
Drăgan 3, Zidăroiu, Rosciugă, Iorga, Negrea şi Oae.

Flacăra I repriză: Chiran(Sîrbu)- Niță, Costache, Pahonțu, Cernea- D.Matei, Neacșu- Zidăroiu, Roman, Ilie- Drăgan.

Flacăra a II-a repriză: Pandalache- Oprea, E.Matei, Oaie, A.Negrea- Vîrtej, Dinu- Iorga, B.Negrea, Rosciugă-Oprescu. Au mai intrat: Stănescu, Chițescu și Oroșan. Antrenor: Gabriel Paraschiv.