Delegarile arbitrilor din wekeend

0
401

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 13 – 26.10.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Observator

Sportul Voinesti

Cetatea Targoviste

9;11

Voinesti

Preda Iulian

Catana Gabriel

Gugiu Denis

Recolta Gura Sutii

Luc Dragomiresti

9;11

Gura Sutii

Mihalachioiu Ioana

Filip Florin

Ungureanu Maria

Roberto Ziduri

Vointa Visina

9;11

Odobesti

Guzu Georgian

Dutu Bogdan

Simion Vlad

Unirea Bucsani

Unirea Ungureni

9;11

Bucsani

Oncescu Ion

Malau Alexandru

Stoica Ionel

Gloria Cornesti

Viitorul Razvad

9;11

Cornesti

Dobre Razvan

Mihalache Dan

Dita Bogdan

Urban Titu

Progresul Matasaru

9;11

Titu

Tudor Codrut

Constantinescu A

Poschina Catalin

Gaz Metan Finta

Olimpicii Ulmi

9;11

Finta

Dumitru Adrian

Ivascu Bogdan

Pitis Aron

St. Rosu Colacu

Unirea Colibasi

11

Colacu

Malau Marian

Andrei Evelyn

Dumitru George

FC Brezoaele

CSM Fieni

9;11

Brezoaele

Serbanoiu Iulian

Zanfir Vlad

Delureanu Andrei

St Rosu Colacu

Unirea Colibasi

9

Racari

Chiornita Georgian

Chivu Catalin

Costache Ionut

Juniori

LIGA V NORD – ETAPA 13 – 27.10.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

ASG Doicesti

Pomicola Raciu

Doicesti

11

Poschina Catalin

Ungureanu Maria

Podgoreanu Vladut

Vointa Tatarani

Victoria Comisani

Tatarani

11

Malau Marian

Negulescu Cosmin

Radu Andrei

Vointa Sacuieni

Olimpicii 2 Ulmi

Sacuieni

11

Mihalachioiu Ioana

Pitis Aron

Mihaescu Sebastian

Luceafarul Darmanesti

Unirea Lucieni

Darmanesti

11

Guzu Georgian

Dumitrache Adrian

Dobre Stefan

Fortis Valea Lunga

Vointa Buciumeni

Valea Lunga

11

Nichita Emanuel

Gugiu Denis

Floricel Valentin

Viitorul Ocnita

Viitorul Caragiale

Ocnita

11

Tudor Codrut

Filip Florin

Joita Filip

ACS Gura Ocnitei

Vointa Adanca

Gura Ocnitei

11

Stan Alexandru

Onicescu Ionut

Dumitru George

Sportul Runcu

Flacara Suta Seaca

Runcu

11

Preda Iulian

Matei Teodor

Cimpoca Alex

Bradul Moroieni

Vointa Pietrosita

Moroieni

11

Ghiures Andrei

Paunescu Adrian

Preda Nicolae

LIGA V SUD – ETAPA 13 – 27.10.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Un. Slobozia Moara

Dentas Tartasesti

Slobozia Moara

11

Zanfir Vlad

Sillo Tudor

Dumitru Teodor

Fulgerul Lunguletu

Unirea Nucet

Lunguletu

11

ANULAT

ANULAT

Publirex Ciocanesti

Gloria Bucsani

Ciocanesti

11

Stoica Ionel

Denes Florin

Iosif Mihai

Flacara Ghinesti

Luceafarul Bolovani

Ghinesti

11

Dobre Razvan

Chirescu Iulia

Radulescu Rares

Sageata Branistea

Olimpia Marcesti

Branistea

11

Andronache Richard

Dima Adrian

Marin Vasile

Vointa Podu Rizii

Viitorul Dobra

Podu Rizii

11

Malau Alexandru

Homeghi Daniel

Vict. 2018 Vacaresti

Libertatea Urziceanca

Vacaresti

11

Serbanoiu Iulian

Simion Vlad

Costache Ionut

Vointa Cretu

Viitorul Gheboaia

Urziceanca

11

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Malasincu Andrei

Spic de Grau Ghimpati

Vanatorul Ratoaia

Ghimpati

11

Chivu Catalin

Stroe Sebastian

Tomescu Eduard

LIGA V VEST – ETAPA 13 – 27.10.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

FC Potlogi

Spicul Jugureni

Potlogi

11

Delureanu Andrei

Oprescu Mariana

Lungu Alexandru

Unirea Cobia

Flacara Zavoiu

Cobia

11

Ivascu Bogdan

Ivanciu Larisa

Baciu George

Viitorul Gura Foii

Vointa Ionesti

Gura Foii

11

Dita Bogdan

Oncescu Lavinia

Mateiu Florin

Sportul Mogosani

AS Corbii Mari

Mogosani

11

Ciocmata Mugurel

Constantinescu And

Visan Ioana

Petrolul Rascaieti

Olimpia Morteni

Rascaieti

11

Ilie Nicolae

Diculescu Stefan

Viitorul Tomsani

Viitorul Burduca

Tomsani

11

Andrei Evelyn

Chiornita Georgian

Andrei Marian

Flacara Valea Mare

Dinamo Od. Turcului

Valea Mare

11

Oncescu Ion

Chirita Daniel

Dinu Ioan

LIGA VI NORD – ETAPA 10 27.10.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

AS Malu cu Flori

Comertul Viisoara

Voinesti

14.30

Oncescu Ion

Chirita Daniel

Dinu Ioan

Rapid Gemenea

Viitorul Gorgota

Gemenea

14.30

Malau Marian

Negulescu Cosmin

Radu Andrei

Muscelul Valeni

Unirea Ogrea

Cetateni

14.30

Preda Iulian

Matei Teodor

Cimpoca Alex

AS Vulcana Bai

Varcolacii Comisani

Petrolul Tgv.

14.30

Dumitru Adrian

Badoiu Andreea

 Dutu Bogdan

Blue Boys Targoviste

Olimpicii 3 Ulmi

Sacuieni

14.30

ANULAT

ANULAT

Petrolul Iedera

Vointa V. Voievozilor

Iedera

14.30

Nichita Emanuel

Gugiu Denis

Floricel Valentin

 

LIGA VI SUD – ETAPA 11 27.10.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Avantul Produlesti

Dacia Hulubesti

Produlesti

14.30

Andronache Richard

Dima Adrian

Marin Vasile

Gloria Pastarnacu

AS Coada Isvorului

Cornesti

14.30

Stoica Ionel

Denes Florin

Iosif Mihai

Neajlovul Puntea Greci

Universitatea Baleni

Puntea Greci

14.30

Andrei Evelyn

Andrei Marian

Chiurnita Georgian

Vulturii Sp. Petresti

Sageata Catunu

Petresti

14.30

Ivascu Bogdan

Ivanciu Larisa

Baciu George

Recolta 2 Gura Sutii

Juniorul Ciocanesti

Gura Sutii

14.30

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Malasincu Andrei

Gaz Metan Vladeni

Gaita Bilciuresti

Vladeni

14.30

Guzu Georgian

Dumitrache Adrian

Dobre Stefan

Luceafarul Poiana

Rapid Hagioaica

Poiana

14.30

Serbanoiu Iulian

Costache Ionut

Simion Vlad