AcasăStiriEchipele dambovitene in zodia egalurilor! Chindia, FCM si Urban Titu au terminat...

Echipele dambovitene in zodia egalurilor! Chindia, FCM si Urban Titu au terminat la egalitate partidele din ultima etapa a Ligii a 3-a!

Picture-1021Ultima etapa a Ligii a 3-a, seria a 3-a, nu a fost prea buna pentru echipele dambovitene, toate cele trei echipe terminand la egalitate partidele sustinute. Chindia Targoviste a avut din nou 2-0 in deplasare, dar a trebuit sa se multumesca cu un punct din deplasarea de la Visina Noua. FCM Targoviste a fost egalata in ultimul minut al jocului, pierzand doua puncte importante.

Urban Titu a condus pana in minutul 87 al meciului de la Afumati, dar gazdele au egalat in minutul 87 al meciului. Numai trei puncte obtinute de echipele dambovitene, destul de putin. Cu putin noroc, echipele noastre putea obtine maxim de puncte.