AcasăStiriDelegarile arbitrilor din wekeend. Mihai Motan arbitreaza derbyul dintre FC Brezoaele si...

Delegarile arbitrilor din wekeend. Mihai Motan arbitreaza derbyul dintre FC Brezoaele si Gloria Cornesti

Sambata si duminica va vaea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Derbyul etapei a 11-a in Liga a 4-a se disputa la Brezoaele, unde FC intalneste pe Gloria Cornesti. Fotbaljudetean.info va prezinta birgazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 11 – 13.10.2018

CSM Fieni

Unirea Bucsani

Oncescu Ion

Popa Ionut

Ciocmata Mug

Iordache Ghe

Petrolul Targoviste

Roberto Ziduri

Malau Marian

Tudor Codrut

Vremaroiu Andr

Badeanu C

Progresul Matasaru

Vointa Piersinari

Dumitru Adrian

Savu Vladut

Badoiu Andreea

Ionescu Ghe

FC Brezoaele

Gloria Cornesti

Motan Mihai

Andronache R

Mihalache Dan

Stoica Ghe

Recolta Gura Sutii

Unirea Ungureni

Serbanoiu Iulian

Constantinescu A

Sapunaru Maria

Nasaudeanu N

Sportul Voinesti

Unirea Colibasi

Mihalachioiu Ioana

Onicescu Ionut

Tututianu Cat

Stroe Vasile

Viitorul Caragiale

Stefan Richard

Ivascu Bogdan

Iugulescu P

Nistor D-tru

CS C Izvorului

Unirea Racari

Matei Bogdan

Guzu Georgian

Oprescu Maria

Irimescu G

Olimpicii Ulmi

Luc Dragomiresti

Ionita Adrian

Stoica Ionel

Pitis Aron

Negoescu I

   LIGA V  NORD  –ET. 11  14.10.2018

Olimpicii 2 Ulmi

Luceafarul Darmanesti

11

Matraca

Stoica Ionel

Zanfir Vlad

Badoiu Andreea

Vointa Sacuieni

Viitorul Ocnita

11

Sacuieni

Oncescu Ion

Onicescu Ionut

Visan Mihaela

Cetatea Targoviste

Vointa Buciumeni

11

Sotanga

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Nichita Emanuel

Flacara Suta Seaca

Vointa Adanca

11

Suta Seaca

Tudor Codrut

Ancuta Adrian

Vointa Comisani

Unirea Lucieni

11

Comisani

Popa Ionut

Dumitrescu Daniel

Vointa Pietrosita

Pomicola Raciu

11

Pietrosita

Mihalachioiu Ioana

Matei Teodor

ASG Doicesti

Sageata Gura Ocnitei

11

Doicesti

Ionita Adrian

Sillo Tudor

Viitorul Razvad

Vointa Tatarani

11

Razvad

Poschina Catalin

Serban Catalin

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 11  14.10.2018

Libertatea Urziceanca

Viitorul Gheboaia

11

Urziceanca

Dumitru Adrian

Oncescu Lavinia

Andrei Evelyn

Vanatorul Ratoaia

Viitorul Mircea Voda

11

Ratoaia

Ghiures Andrei

Pitis Aron

Fulgerul Lunguletu

Sageata Branistea

11

Lunguletu

Ivascu Bogdan

Oprescu Mariana

Viitorul Dobra

Unirea Nucet

11

Dobra

Savu Vladut

Constantinescu Andrei

Dinu Ioan

Vointa Podu Rizii

Unirea Slobozia Moara

11

Podu Rizii

Matei Bogdan

Gugiu Denis

Ungureanu Maria

Gaz Metan Finta

Spic de Grau Ghimpati

11

Finta

Malau Alexandru

Tutuianu Catalin

Tomescu Eduard

ACS Tartasesti

Luceaafarul Bolovani

11

Tartasesti

Stefan Richard

Filip Florin

Sapunaru Maria

Publirex Ciocanesti

FC Potlogi

11

Ciocanesti

Preda Iulian

Miorel Bogdan

Olimpia Marcesti

Flacara Ghinesti

11

AMANAT

LIGA V  VESTET. 11  14.10.2018

Viitorul Gaesti

Olimpia Morteni

11

Gaesti

Andronache Richard

Mihalache Dan

Flacara Valea Mare

Viitorul Tomsani

11

V. Mare

Guzu Georgian

Dumitru George

Radu Andrei

Olimpia Picior d Munte

PCM Ungureni

11

P. Munte

Delureanu Andrei

Ciocmata Mugurel

Viitorul Burduca

Flacara Zavoiu

11

Burduca

Badescu Bogdan

Bucur Adriana

Andrei Marian

Urban Titu

Spicul Jugureni

11

Titu

Malau Marian

Chirita Daniel

Denes Florin

Viit. Odobesti Ziduri

Petrolul Rascaieti

11

Odobesti

Dita Bogdan

Bardes Marius

Ilie Nicolae

Vointa Ionesti

Dinamo Odaia Turcului

11

Ionesti

Dutu Bogdan

Chivu Catalin

Sportul Mogosani

Viitorul Straosti

11

Mogosani

Pavel Sorin

Dobre Stefan

AS Corbii Mari

Unirea Cobia

11

C. Mari

Dedu Timotei

Mincu Stefan

   LIGA VI NORD  –ET. 7    14.10.2018

Gloria Bucsani

Gaz Metan Vladeni

14.30

Bucsani

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Nichita Emanuel

Victoria Vacaresti 2017

Comertul Viisoara

14.30

Comisani

Popa Ionut

Dumitrescu Daniel

Dinu Ioan

Rapid Gemenea

Viitorul Pietrari

14.30

Gemenea

Guzu Georgian

Dumitru George

Radu Andrei

Muscelul Valeni

Victoria Vacaresti 2018

14.30

Cetateni

Poschina Catalin

Serban Catalin

Fortis Valea Lunga

Vointa   V. Voievozilor

12

V. Lunga

Ciulu Ion

Stan Alexandru

Simion Vlad

Unirea Ogrea

Olimpicii Ulmi 3

14.30

V.Lunga

Stan Alexandru

Ciulu Ion

Simion Vlad

Muscelul Valeni

Victoria Comisani 2017

15

Cetateni

Ciulu Ion

Ungureanu Maria

Gugiu Denis

17.10

 

 

 

 

LIGA VI SUDET.7       14.10.2018

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Viitorul Cuza Voda

Gaita Bilciuresti

14.30

Cuza Voda

Matei Bogdan

Gugiu Denis

Filip Florin

Sageata Catunu

Neajlovul Puntea Greci

14.30

Catunu

Malau Alexandru

Tutuianu Catalin

Tomescu Eduard

Vointa Cretu

Steagu Rosu Colacu

14.30

Urziceanca

Dumitru Adrian

Andrei Evelyn

Oncescu Lavinia

Juniorul Ciocanesti

Dacia Hulubesti

14.30

Ciocanesti

Preda Iulian

Miorel Bogdan

Avantul Produlesti

Vointa Crevedia

14.30

Produlesti

Malau Marian

Chirita Daniel

Denes Florin

Universitatea Baleni

Viitorul Gura Foii

14.30

Baleni

Zanfir Vlad

Ungureanu Maria

Sapunaru Maria

JUNIORI “C”- 13.10.2018 Semifinale

Kinder Targoviste

CSS Targoviste

14.30

Sotanga

Oncescu Ion

Pitis Aron

Tudor Codrut

GSA Nucet

Chindia Tgv

16

Sotanga

Motan Mihai

Onicescu Ionut

Constantinescu

JUNIORI “D”  – 14.10.2018

Chindia 2 Tgv

CSM Fieni

14.30

Razvad

Badoiu Andreea

Stoica Ionel

Chindia 1 Tgv

CSS Targoviste

16

Razvad

Stoica Ionel

Badoiu Andreea

Progr 1 Gaesti

Kinder 1 Tgv

14.30

Utchim

Andronache R

Mihalache Dan

Progr 2 Gaesti

Urban Titu

16

Utchim

Mihalache Dan

Andronache R

Olimpicii Ulmi

FC Pucioasa

16

Viisoara

Savu Vladut

Constantinescu A

GSA Nucet

Flacara Moreni

16

Liceu

Stefan Richard

Filip Florin

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments