Delegarile arbitrilor din wekeend. Marius Chitu conduce derbyul dintre Urban Titu si Gloria Cornesti

0
373

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal.  Derbyul etapei se disputa la Titu, unde Urban va inalni campioana ultimului sezon, Gloria Cornesti. Daca brigada de arbitri este prezentata pe site-ul oficial, observatorul nu este trecut. Sa fie oare nea Emil Tudor? Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 8 – 21.09.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

CSM Fieni

Sportul Voinesti

9;11

Fieni

Matei Bogdan

Tudor Codrut

Stoica Ionel

Stoica Gh

Viitorul Razvad

Luc Dragomiresti

9;11

Razvad

Dutu Bogdan

Andronache R

Oprescu Maria

Tuiu Florin

Unirea Ungureni

Cetatea Targoviste

9;11

Ungureni

Dumitru Adrian

Mocanu Florin

Mincu Stefan

Iordache Gh

Progresul Matasaru

Vointa Visina

9;11

Poroinica

Mihalachioiu Ioana

Guzu Georgian

Oncescu Lavinia

Ionescu Gh

Unirea Colibasi

Recolta Gura Sutii

9;11

Colibasi

Malau Marian

Pitis Aron

Badoiu Andreea

Vremaroiu C

Urban Titu

Gloria Cornesti

9;11

Titu

Chitu Marius

Dobre Razvan

Savu Vladut

Olimpicii Ulmi

Roberto Ziduri

9;11

Viisoara

Ciocmata Mugurel

Catana Gabriel

Ghiures Andrei

Ducu Ioan

Gaz Metan Finta

Unirea Bucsani

9;11

Finta

Oncescu Ion

Vremaroiu Andr

Paunescu Adr

Voicu Florin

St Rosu Colacu

FC Brezoaele

11

Colacu

Preda Iulian

Constantinescu A

Nichita Emanuel

Bratu Gh

St Rosu Colacu

FC Brezoaele

9

Racari

Poschina Catalin

Zanfir Vlad

Costache Ionut

Juniori

LIGA V NORD – ETAPA 8 – 22.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa Pietrosita

ASG Doicesti

Pietrosita

11

Ivascu Bogdan

Stroe Sebastian

Chirescu Iulia

Vointa Buciumeni

Victoria Comisani

Buciumeni

11

Matei Bogdan

Paunescu Adrian

Tomescu Eduard

Unirea Lucieni

Pomicola Raciu

Lucieni

11

Dumitru Adrian

Costache Ionut

Dumitru Teodor

Viitorul Caragiale

Olimpicii 2 Ulmi

Caragiale

11

Catana Gabriel

Dobre Stefan

Oncescu Lavinia

Flacara Suta Seaca

Vointa Tatarani

Suta Seaca

11

Preda Iulian

Militaru Stefan

Mateiu Florin

Viitorul Ocnita

Fortis Valea Lunga

Ocnita

11

Stan Alexandru

Ungureanu Maria

Mincu Stefan

Vointa Adanca

Vointa Sacuieni

Adanca

11

Dobre Razvan

Visan Mihaela

Cimpoca Alexandru

ACS Gura Ocnitei

Luceafarul Darmanesti

Gura Ocnitei

11

Tudor Codrut

Constantinescu A

Joita Filip

Sportul Runcu

Bradul Moroieni

Runcu

11

Stoica Ionel

Simion Vlad

Diculescu Stefan

LIGA V SUD – ETAPA 8 – 22.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vanatorul Ratoaia

Dentas Tartasesti

Ratoaia

11

Malau Alexandru

Radu Andrei

Dinu Ioan

Olimpia Marcesti

Unirea Nucet

Marcesti

11

Zanfir Vlad

Marin Vasile

Iosif Mihai

Luceafarul Bolovani

Unirea Sl. Moara

Bolovani

11

Mihalachioiu Ioana

Chirita Daniel

Sillo Tudor

Viitorul Dobra

Gloria Bucsani

Dobra

11

Oncescu Ion

Filip Florin

Denes Florin

Viitorul Gheboaia

Fulgerul Lunguletu

Gheboaia

11

Malau Marian

Cimpoca Daniel

Dumitrache Adrian

Vointa Podu Rizii

Sageata Braniste

Podu Rizii

11

Andrei Evelyn

Pitis Aron

Floricel Valentin

Libertatea Urziceanca

Pulblirex Ciocanesti

Urziceanca

13

Vremaroiu Andrei

Baciu George

Malasincu Andrei

Victoria 2018 Vacaresti

Flacara Ghinesti

Vacaresti

11

Savu Vladut

Mihalache Dan

Dumitru George

Vointa Cretu

Spic Grau Ghimpati

Urziceanca

11

Vremaroiu Andrei

Baciu George

Malasincu Andrei

LIGA V VEST – ETAPA 8 – 22.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa Ionesti

Viitorul Straosti

Ionesti

11

Ilie Nicolae

Homeghi Daniel

Ivanciu Larisa

AS Corbii Mari

Flacara Zavoiu

Ungureni

11

Guzu Georgian

Chivu Catalin

Lungu Alexandru

Viitorul Burduca

FC Potlogi

Burduca

11

Rotaru Catalin

Badoiu Andreea

Chiornita Giorgian

Sportul Mogosani

Olimpia Picior Munte

Mogosani

11

Dita Bogdan

Tutuianu Catalin

Mihail Alexandru

Olimpia Morteni

Unirea Cobia

Morteni

11

Poschina Catalin

Andrei Marian

Podgoreanu Vladut

Petrolul Rascaieti

Viitorul Gura Foii

Rascaieti

11

Delureanu Andrei

Negulescu Cosmin

Oprescu Mariana

Viitorul Tomsani

Flacara Valea Mare

Tomsani

11

Stanciu Mihai

Matei Teodor

Mihaescu Sebastian

JUNIORI “C” – 21.09.2019

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Kinder Targoviste

Sag G Ocnitei

9

Petrolul

Andrei Evelyn

Cimpoca Daniel

Cimpoca Alex

Chindia 2 Tgv

ASG Doicesti

15.30

Razvad

Delureanu Andrei

Militaru Stefan

Radulescu Rares

Chindia 1 Tgv

GSA Nucet

17

Razvad

Delureanu Andrei

Radulescu Rares

Militaru Stefan

Urban Titu

Univ Baleni

17

Hagioaica

Ghiu res Andrei

Chivu Catalin

Dumitru George

Univ Baleni

Urban Titu

17

Baleni

Zanfir Vlad

Marin Vasile

Filip Florin

24.09

JUNIORI “D”  – 22.09.2019

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Chindia 2 Tgv

CSS Targoviste

17

Razvad

Ilie Nicolae

Militaru Stefan

Luc Dragomiresti

Olimpicii Ulmi

17

Dragomiresti

Negulescu Cos

Stroe Sebastian

Urban Titu

Fortis V Lunga

17

Hagioaica

Stoica Ionel

Cimpoca Alex

Progr Gaesti

Kinder Tgv

17

Titu

Ivascu Bogdan

Mihalache Dan

FC Pucioasa

Flacara Moreni

17

Pucioasa

Dumitru George

Tomescu Eduard

GSA Nucet

Chindia Targoviste

17

Liceu Nucet

Delureanu Andr

Andrei Marian