AcasăStiriDelegarile arbitrilor din wekeend

Delegarile arbitrilor din wekeend

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 2 – 25.08.2018

CSM  Fieni

Unirea Ungureni

9;11

Fieni

Dita Bogdan

Ancuta Adrian

Badoiu Andreea

Tuiu Fl

Gloria Cornesti

Unirea Colibasi

9;11

Cornesti

Ciocmat Mugurel

Andrei Evelyn

Mincu Stefan

Nasaudeanu

Vointa Piersinari

Vointa Visina

15;17

Gura Sutii

Dutu Bogdan

Simion Vlad

Dobre Stefan

Iordache G

Roberto Ziduri

Unirea Racari

9;11

Odobesti

Malau Marian

Filip Florin

Ionita Adrian

Negoescu I

Unirea Bucsani

Luc Dragomiresti

9;11

Bucsani

Tudor Codrut

Mihalache Dan

Stoica Ionel

Ducu Ioan

Petrolul Targoviste

Olimpicii Ulmi

9;11

Petrolul Tgv

Preda Iulian

Chirita Daniel

Dumitru George

Istrate Al

Progresul Matasaru

CS Coada Izvorului

9;11

Poroinica

Serbanoiu Iulian

Popa Ionut

Ghiures Andrei

Ionescu Gh

FC Brezoaele

Viitorul Caragiale

9;11

Brezoaele

Pitis Aron

Malau Alexandru

Nichita Emanuel

Stroe V

Recolta Gura Sutii

Sportul Voinesti

9;11

Gura Sutii

Guzu Georgian

Ciulu Ion

Bucur Adriana

Stoica Gh

   LIGA V  NORD  –ET. 2  26.08. 2018

Luceafarul Darmanesti

 Victoria Comisani

11

DarmanestI

Ciulu Ion

Dumitrescu Daniel

 Vointa Bezdead

 Flacara Suta Seaca

11

Bezdead

Ionita Adrian

Chivu Catalin

 Vointa Pietrosita

 Cetatea 1396 Tgv

11

Pietrosita

Serbanoiu Iulian

Cimpoca Daniel

ASG Doicesti

 Vointa Sacuieni

11

Doicesti

Ghiures Andrei

Dumitru George

 Viitorul Razvad

 Olimpicii 2 Ulmi

11

Razvad

Savu Vladut

Bardes Marius

Vointa Tatarani

 Viitorul Ocnita

11

Tatarani

Miorel Bogdan

Serban Catalin

Matei Teodor

 Sageata Gura Ocnitei

 Vointa Buciumeni

11

G Ocnitei

Stan Alexandru

Dinu Ioan

Tomescu Eduard

 Pomicola Raciu

 Vointa Adanca

11

Raciu

Dobre Razvan

Mincu Stefan

Sportul Runcu

 Unirea Lucieni

11

Runcu

Dita Bogdan

Minu Beniamin

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 2 26.08.2018

Viitorul  Gheboaia

 Vointa Podu Rizii

11

Gheboaia

Andronache Richard

Chirita Daniel

 Gaz Metan Finta

Viitorul Dobra

11

Finta

Ciocmata Mugurel

Visan Mihaela

ACS Tartasesti

 Fulgerul Lunguletu

11

Tartasesti

Vremaroiu Andrei

Petruta Iugulescu

 Publirex Ciocanesti

 Vanatorul 2015 Ratoaia

11

Ciocanesti

Pitis Aron

Simion Vlad

 Olimpia Marcesti

 Libertatea Urziceanca

11

Marcesti

Oncescu Ion

Ancuta Adrian

 Flacara Ghinesti

 Viitorul  Mircea Voda

11

Ghinesti

Popa Ionut

Ungureanu Maria

 FC Potlogi

Sageata Branistea

11

Potlogi

Tudor Codrut

Gugiu Denis

 Luceafarul Bolovani

 Unirea Nucet

11

Bolovani

Stoica Ionel

Ilie Nicolae

 Spic Grau Ghimpati

 Unirea Slobozia Moara

11

Ghimpati

Malau Marian

Sandu Alin

LIGA V  VEST. 2 26.08. 2018

 Olimpia Morteni

 Urban Titu

11

Morteni

Cretu Petre

Filip Florin

Viitorul Odobesti Zidur

 Viitorul Burduca

11

Odobesti

Dumitru Adrian

Badoiu Andreea

 Vointa Ionesti

 Olimpia Picior de Munte

11

Ionesti

Guzu Georgian

Constantinescu Andrei

Sportul Mogosani

 Flacara Valea Mare

11

Mogosani

Dutu Bogdan

Bucur Adriana

Ionescu Flavius

 Corbii Mari

 Viitorul Gaesti

11

Corbii Mari

Stanciu Mihai

Dima  Adrian

Unirea Cobia

 Viitorul Tomsani

11

Cobia

Zanfir Vlad

Dobre Stefan

Stoicescu Alex

Viitorul Straosti

 PCM Ungureni

11

Straosti

Andrei Evelyn

Oncescu Lavinia

 Dinamo O Turcului

 Flacara Zavoiu

11

O Turcului

Malau Alexandru

Nichita Emanuel

 Petrolul Rascaieti

 Spicul Jugureni

11

Rascaieti

Preda Iulian

Mihalache Dan

JUNIORI “C”-  25.08.2018

Flacara Moreni

GSA Nucet

18.00

Flacara II

Vremaroiu Andrei

Guzu Georgian

Chivu Catalin

Fortis V Lunga

Urban Titu

18.00

V Lunga

Andrei Evelyn

Ancuta Adrian

Visan Mihaela

CSS Targoviste

Recolta G Sutii

18.00

Petrolul Tgv

Dutu Bogdan

Miorel Bogdan

Chirita Daniel

CSM Fieni

Olimpia P Munte

18.00

Cimentul

Tudor Codrut

Matei Teodor

Patru Robert

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORI “C”  – 28.08.2018

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

GSA Nucet

Fortis V Lunga

18.00

Liceu

Nichita Emanuel

Dumitrescu C-tin

Filip Florin

Recolta G Sutii

CSM Fieni

18.00

G Sutii

Sandu Alin

Mincu Stefan

Simion Vlad

Chindia Tgv

CSS Targoviste

18.00

Razvad

Ciulu Ion

Cimpoca Daniel

Stan Alex

- Advertisment -

Scoruri fotbal live

Most Popular

Recent Comments