AcasăStiriDelegarile arbitrilor din wekeend

Delegarile arbitrilor din wekeend

Sambata si duminica va avea loc prima etapa din Liga a 4-a si Onoare. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A

Sportul Voinesti

CSM Fieni

Andronache Richard

Nichita Emanuel

Chirita Daniel

Stroe Vasile

Viitorul Caragiale

Recolta Gura Sutii

Matei Bogdan

Dutu Bogdan

Onicescu Ionut

Ionescu Ghe

CS Coada Izvorului

FC Brezoaele

Stefan Richard

Constantinescu A

Mincu Stefan

Nasaudeanu

Olimpicii Ulmi

Progresul Matasaru

Chitu Marius

Guzu Georgian

Ungureanu M

Gligoras Adr

Luc Dragomiresti

Petrolul Targoviste

Serbanoiu Iulian

Pucheanu Florin

Filip Florin

Stoica Ghe

Unirea Racari

Unirea Bucsani

Preda Iulian

Grigorescu Andr

Dumitru George

Nistor D-tru

Vointa Visina

Roberto Ziduri

Ciocmata Mugurel

Savu Vladut

Badoiu Andrea

Ducu Ioan

Unirea Colibasi

Vointa Piersinari

Dobre Razvan

Stoica Ionel

Ghiures Andrei

Irimescu G

Unirea Ungureni

Gloria Cornesti

Malau Marian

Pitis Aron

Tudor Codrut

Iordache Ghe

   LIGA V  NORD 

 Sportul Runcu

 Luceafarul  Darmanesti

Andronache Richard

Paunescu Adrian

Bucur Adriana

 Unirea Lucieni

Pomicola Raciu

Sandu Alin

Mocanu Florin

Badoiu Andreea

 Vointa Adanca

 Sageata Gura  Ocnitei

Ghiures Andrei

Filip Florin

Vointa Buciumeni

 Vointa Tatarani

Chitu Marius

Chirita Daniel

Viitorul Ocnita

 Viitorul Razvad

Dutu Bogdan

Minu Beniamin

 Olimpicii 2 Ulmi

ASG Doicesti

Guzu Georgian

Mihalache Dan

 Vointa Sacuieni

 Vointa Pietrosita

Stan Alexandru

Ungureanu Maria

 Cetatea 1396 Tgv.

 Vointa Bezdead

Zanfir Vlad

Tutuianu Catalin

 Flacara Suta Seaca

 Bradul Moroieni

Pavel Sorin

Dobre Stefan

 

 

 

 

LIGA V  SUD

 Spic Grau  Ghimpati

 Viitorul Gheboaia

Dumitru Adrian

Ancuta Adrian

Unirea Slobozia Moara

 Luc. Bolovani

Preda Iulian

Chivu Catalin

 Unirea Nucet

 FC Potlogi

Ciulu Ion

Cimpoca Daniel

 Sageata Branistea

 Flacara Ghinesti

Ionita Adrian

Dima Adrian

 Viitorul Mircea Voda

 Olimpia Marcesti

Motan Mihai

Dinu Ioan

Libertatea  Urziceanca

 Publirex Ciocanesti

Matei Bogdan

Andrei Evelyn

 Vanatorul Ratoaia

ACS Tartasesti

Savu Vladut

Constantinescu Andrei

Fulgerul Lunguletu

Gaz Metan Finta

Malau Alexandru

Mincu Stefan

Viitorul Dobra

 Vointa Podu Rizii

Cretu Petre

Dumitru George

LIGA V  VEST

 Petrolul Rascaieti

 Olimpia Morteni

Ciocmata Mugurel

Grigorescu Andrei

 Spicul Jugureni

Dinamo Odaia Turcului

Stanciu Mihai

Gugiu Denis

 Flacara Zavoiu

 Viitorul Straosti

Dobra Razvan

Ilie Nicolae

 PMC Ungureni

 Unirea Cobia

Pitis Aron

Onicescu Ionut

Miorel Bogdan

 Viitorul Tomsani

 Corbii Mari

Serbanoiu Iulian

Nechita Emanuel

 Viitorul Gaesti

 Sportul Mogosani

Stefan Richard

Simion Vlad

 Flacara Valea Mare

Vointa Ionesti

Malau Marian

Bardes Marius

 Olimpia Picior Munte

 Viit Odobesti Zidur

Stoica Ionel

Serban Catalin

 Viitorul Burduca

 Urban Titu

Tudor Codrut

Visan Mihaela

114
- Advertisment -

Scoruri fotbal live

Most Popular

Recent Comments