Delegarile arbitrilor din wekeend

0
343

Sanbata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 9 – 28.09.2019

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Sportul Voinesti

Unirea Ungureni

9;11

Voinesti

Ciocmata Mugurel

Paunescu Adrian

Zanfir Vlad

Ducu Ioan

Recolta Gura Sutii

CSM Fieni

9;11

Gura Sutii

Guzu Georgian

Dita Bigdan

Tutuianu Catalin

Irimescu G

Roberto Ziduri

Unirea Colibasi

9;11

Odobesti

Preda Iulian

Malau Alex

Andrei Evelyn

Nasaudeanu

Luc Dragomiresti

Vointa Visina

9;11

Dragomiresti

Oncescu Ion

Onicescu Ionut

Ungureanu Maria

Iordache Gh

Cetatea Targoviste

Viitorul Razvad

9;11

Sotanga

Tudor Codrut

Popa Ionut

Delureanu Andr

Balasoiu Gh

Unirea Bucsani

Urban Titu

9;11

Bucsani

Mihalachioiu Ioana

Mihalache Dan

Dumitru George

Vremaroiu C

Glaria Cornesti

Olimpicii Ulmi

9;11

Cornesti

Malau Marian

Stoica Ionel

Constantinescu A

Stoica Gh

St. Rosu Colacu

Progresul Matasaru

11

Colacu

Pitis Aron

Savu Vladut

Ilie Nicolae

Badeanu C

FC Brezoaele

Gaz Metan Finta

9;11

Brezoaele

Matei Bogdan

Gugiu denis

Iugulescu Petruta

Ionescu Gh

St. Rosu Colacu

Progresul Matasaru

9

Racari

Chiornita Georgian

Militaru Stefan

Radulescu Rares

Juniori

LIGA V NORD – ETAPA 9 – 29.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

ASG Doicesti

Unirea Lucieni

Doicesti

11

Catana Gabriel

Baciu George

Mihaescu Sebastian

Vointa Tatarani

Vointa Pietrosita

Tatarani

11

Guzu Georgian

Dumitru Teodor

Sillo Tudor

Vointa Sacuieni

Flacara Suta Seaca

Sacuieni

11

Pitis Aron

Visan Mihaela

Victoria Comisani

Olimpicii 2 Ulmi

Comisani

11

Poschina Catalin

Simion Vlad

Chirescu Iulia

Pomicola Raciu

Vointa Buciumeni

Raciu

11

Ilie Nicolae

Chirita Daniel

Ivanciu Larisa

Luceafarul Darmanesti

Viitorul Ocnita

Darmanesti

11

Ciocmata Mugurel

Chivu Catalin

Mihail Alexandru

Fortis Valea Lunga

Vointa Adanca

V. Lunga

11

Vremaroiu Andrei

Denes Florin

Malasincu Andrei

Sportul Runcu

Viitorul Caragiale

Runcu

11

Onicescu Ionut

Gugiu Denis

Cimpoca Alexandru

Bradul Moroieni

ACS Gura Ocnitei

Moroieni

11

Oncescu Ion

Nichita Emanuel

Stan Alexandru

LIGA V SUD – ETAPA 9 – 29.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dentas Tartasesti

Luceafarul Bolovani

Tartasesti

11

Andrei Evelyn

Popa Ionut

Visan Ioana

Fulgerul Lunguletu

Vanatorul Ratoaia

Lunguletu

11

Stanciu Mihai

Mincu Stefan

Dima Adrian

Publirex Ciocanesti

Viitorul Gheboaia

Ciocanesti

11

Zanfir Vlad

Oprescu Mariana

Lungu Alexandru

Unirea Nucet

Gloria Bucsani

Nucet

11

Savu Vladut

Dumitru George

Preda Nicolae

Unirea Sl. Moara

Olimpia Marcesti

Sl. Moara

11

Constantinescu A

Costache Ionut

Matei Teodor

Flacara Ghinesti

Vointa Podu Rizii

Ghinesti

11

Delureanu Andrei

Chiornita Georgian

Sageata Branistea

Libertatea Urziceanca

Branistea

11

Dita Bogdan

Homeghi Daniel

Podgoreanu Vladut

Vointa Cretu

Viitorul Dobra

Urziceanca

11

Ivascu Bogdan

Dobre Stefan

Militau Stefan

Spic de Grau Ghimpati

Victoria Vacaresti

Ghimpati

11

Matei Bogdan

Rotaru Catalin

Stroe Sebastian

LIGA V VEST – ETAPA 9 – 29.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

FC Potlogi

Dinamo Od. Turcului

Potlogi

11

Stoica Ionel

Negulescu Cosmin

Mateiu Florin

Unirea Cobia

Viitorul Burduca

Cobia

11

Tudor Codrut

Filip Florin

Marin Vasile

Spicul Jugureni

Flacara Zavoiu

Jugureni

11

Preda Iulian

Dumitrache Adrian

Radulescu Rares

Viitorul Gura Foii

Sportul Mogosani

Gura Foii

11

Ghiures Andrei

Iosif Mihai

Ungureanu Maria

Olimpia Picior Munte

Olimpia Morteni

Straosti

11

Malau Alexandru

Floricel Valentin

Tomescu Eduard

Viitorul Tomsani

AS Corbii Mari

Poroinica

11

Mihalachioiu Ioana

Badoiu Andreea

Joita Filip

Flacara Valea Mare

Petrolul Rascaieti

Valea Mare

11

Malau Marian

Iugulescu Petruta

Dinu Ioan

LIGA VI NORD – ETAPA 7  – 29.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

AS Malu cu Flori

Unirea Ogrea

Voinesti

14:30

Ilie Nicolae

Chirita Daniel

Ivanciu Larisa

Viitorul Gorgota

Varcolacii Comisani

Razvad

14:30

Vremaroiu Andrei

Denes Florin

Malasincu Andrei

Rapid Gemenea

Olimpicii 3 Ulmi

Gemenea

14:30

Pitis Aron

Visan Mihaela

Muscelul Valeni

Vointa V. Voievozilor

Cetateni

14:30

Guzu Georgian

Dumitru Teodor

Sillo Tudor

ACS Vulcana Bai

Petrolul Iedera

Petrolul Tgv.

14:30

Onicescu Ionut

Gugiu Denis

Cimpoca Alexandru

Cetatea 2 Tgv

Blue Boys Targoviste

Sotanga

14:30

Poschina Catalin

Simion Vlad

Chirescu Iulia

 

LIGA VI SUD – ETAPA 7  – 29.09.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Avantul Produlesti

Rapid Hagioaica

Produlesti

14:30

Delureanu Andrei

Chiornita Georgian

Gloria Pastarnacu

Gaita Bilciuresti

Cornesti

14:30

Ivascu Bogdan

Dobre Stefan

Militau Stefan

Universitatea Baleni

Juniorul Ciocanesti

Baleni

14:30

Popa Ionut

Andrei Evelyn

Visan Ioana

ACS Coada Izvor

Dacia Hulubesti

Coada Izvor

14:30

Malau Marian

Iugulescu Petruta

Dinu Ioan

Unirea 2 Bucsani

Luceafarul Poiana

Habeni

14:30

Dita Bogdan

Homeghi Daniel

Podgoreanu Vladut

Recolta 2 Gura Sutii

Sageata Catunu

Gura Sutii

14:30

Savu Vladut

Dumitru George

Preda Nicolae

Vulturii Petresti

Gaz Metan Vladeni

Petresti

14:30

Stoica Ionel

Negulescu Cosmin

Mateiu Florin

JUNIORI “C” – 28.09.2019

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

CSM Fieni

Chindia Tgv. 2

17

Fieni

Tudor Codrut

Homeghi Daniel

Lungu Alex

ASG Doicesti

Kinder Tgv

14

Doicesti

Catana Gabriel

Baciu George

Mihaescu Seb

29.09

Flacara Moreni

Urban Titu

17

Pompieri

Guzu Georgian

Denes Florin

Malasincu Andr

Univ Baleni

Chindia Tgv

17

Baleni

Ilie Nicolae

Chirita Daniel

Negulescu Cos

JUNIORI “D”  – 29.09.2019

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Olimpicii Ulmi

GSA Nucet

17

Viisoara

Nichita Em

Dima Adrian

Fortis V Lunga

CSM Fieni

17

Ogrea

Mihail Alex

Mateiu Florin

CSS Targoviste

Luc Dragomiresti

15.30

Petrolul Tgv

Constantinescu

Stanciu Mihai

Kinder Tgv 2

Urban Titu

17

Petrolul Tgv

Stanciu Mihai

Constantinescu A

Flacara Moreni

Progr Gaesti

17

Pompieri

Ciocmata Mug

Zanfir Vlad

Chindia Targoviste

FC Pucioasa

17

Razvad

Dita Bogdan

Chivu Catalin