Delegarile arbitrilor din wekeend. Codrut Tudor arbitreaza derbyul dintre Cetatea si Gloria Cornesti

0
166

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.in fo va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la meciuri.

ETAPA 16  16.11.2019

Gazde

Oaspeti

Teren

Ora

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Sportul Voinesti

 Roberto Ziduri

Voinesti

9;11

Matei Bogdan

Delureanu Andrei

Oprescu Mariana

Recolta Gura Sutii

Progresul Matasaru

Gura Sutii

9;11

Serbanoiu Iulian

Guzu Georgian

Mincu Stefan

CSM Fieni

Urban Titu

Fieni

9;11

Vremaroiu Andrei

Dutu Bogdan

Ciocmata Mugurel

Viitorul Razvad

St.  Rosu Colacu

Razvad

9;11

Preda Iulian

Constantinescu And

Badoiu Andreea

Unirea Ungureni

Gaz Metan Finta

Ungureni

9;11

Mihalachioiu Ioana

Ghiures Andrei

Filip Florin

Vointa Visina

FC Brezoaiele

Visina

9;11

Oncescu Ion

Dita Bogdan

Malau Alexandru

Luc. Dragomiresti

Unirea Bucsani

Dragomiresti

9;11

Malau Marian

Savu Vladut

Ivascu Bogdan

Cetatea Targoviste

Gloria Cornesti

Sotanga

9;11

Tudor Codrut

Iugulescu Petruta

Pitis Aron

Unirea Colibasi

Olimpicii Ulmi

Colibasi

9;11

Stoica Ionel

Onicescu Ionut

Dumitru George

GIURGIU

15

Oncescu Ion

Dita Bogdan

Malau Alexandru

 LIGA V NORD – ETAPA 16 – 17.11.2019

 

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

ASG Doicesti

Vointa Sacuieni

Doicesti

11

Dobre Razvan

Ilie Nicolae

Dobre Stefan

Vointa Tatarani

Viitorul Caragiale

Tatarani

11

Ivascu Bogdan

Matei Teodor

Mihail Alexandru

Vointa Pietrosita

Viitorul Ocnita

Pietrosita

11

Stoica Ionel

Marin Vasile

Mateiu Florin

Vointa Buciumeni

Sportul Runcu

Buciumeni

11

Oncescu Ion

Costache Ionut

Malasincu Andrei

Unirea Lucieni

ACS Gura Ocnitei

Lucieni

11

Ghiures Andrei

Floricel Valentin

Visan Ioana

Olimpicii 2 Ulmi

Bradul Moroieni

Matraca

11

Mihalachioiu Ioana

Andrei Evelyn

Lungu Alexandru

Victoria Comisani

Luceafarul Darmanesti

Comisani

11

Matei Bogdan

Chirita Daniel

Chivu Catalin

Pomicola Raciu

Fortis Valea Lunga

Raciu

11

Catana Gabriel

Oncescu Lavinia

Stan Alexandru

Flacara Suta Seaca

Vointa Adanca

Suta Seaca

11

Ciocmata Mugurel

Mihaescu Sebastian

Militaru Stefan

LIGA V SUD – ETAPA 16 – 17.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Dentas Tartasesti

Publirex Ciocanesti

Tartasesti

11

Chitu Marius

Mincu Stefan

Dumitru George

Vanatorul Ratoaia

Vointa Podu Rizii

Ratoaia

11

Dita Bogdan

Podgoreanu Vladut

Andrei Marian

Olimpia Marcesti

Vointa Cretu

Marcesti

11

Pitis Aron

Oprescu Mariana

Chiornita Giorgian

Luceafarul Bolovani

Vict. 2018 Vacaresti

Bolovani

11

Dutu Bogdan

Zanfir Vlad

Stroe Sebastian

Gloria Bucsani

Spic Grau Ghimpati

Bucsani

11

Poschina Catalin

Sillo Tudor

Iosif Mihai

Unirea Nucet

Flacara Ghinesti

Nucet

11

Tudor Codrut

Badoiu Andreea

Diculescu Stefan

Unurea Slobozia Moara

Sageata Branistea

Sl. Moara

11

Malau Alexandru

Homeghi Daniel

Joita Filip

Viitorul Gheboaia

Libertatea Urziceanaca

Gheboaia

11

Preda Iulian

Iugulescu Petruta

Dinu Ioan

LIGA V VEST – ETAPA 16 – 17.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

FC Potlogi

AS Corbii Mari

Potlogi

11

Guzu Georgian

Constantinescu A

Baciu George

Dinamo OD. Turcului

Sportul Mogosani

Od.  Turcului

11

Delureanu Andrei

Simion Vlad

Tomescu Eduard

Vointa Ionesti

Petrolul Rascaieti

Ionesti

11

Serbanoiu Iulian

Radulescu Rares

Ionita Cosmin

Flacara Zavoiu

Flacara Valea Mare

Zavoiu

11

Vremaroiu Andrei

Nichita Emanuel

Mihalache Dan

Spicul Jugureni

Viitorul Gura Foii

Jugureni

11

Savu Vladut

Filip Florin

Ungureanu Maria

Viitorul Straosti

Olimpia Picior Munte

Straosti

11

Malau Marian

Denes Florin

Cimpoca Alex

Viitorul Burduca

Olimpia Morteni

Straosti

13

Andronache Richard

Preda Nicolae

Denes Florin

LIGA VI NORD – ETAPA 13  17.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Varcolacii Comisani

Petrolul Iedera

Comisani

14.30

Dita Bogdan

Podgoreanu Vladut

Andrei Marian

Unirea Ogrea

Blue Boys Targoviste

Ogrea

14.30

Ciocmata Mugurel

Mihaescu Sebastian

Militaru Stefan

Viitorul Gorgota

Cetatea 2 Targoviste

Razvad

14.30

Oncescu Ion

Costache Ionut

Malasincu Andrei

Comertul Viisoara

ACS Vulcana Bai

Viisoara

14.30

Zanfir Vlad

Dutu Bogdan

Stroe Sebastian

Rapid Gemenea

Muscelul Valeni

Gemenea

13.00

Matei Bogdan

Chirita Daniel

Chivu Catalin

 

LIGA VI SUD – ETAPA 14  17.11.2019

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Gloria Pastarnacu

Vulturii Sper. Petresti

Cornesti

14.30

Preda Iulian

Iugulescu Petruta

Dinu Ioan

Neajlovul Puntea Greci

Avantul Produlesti

Puntea Greci

14.30

Savu Vladut

Filip Florin

Ungureanu Maria

Universitatea Baleni

Recolta 2 Gura Sutii

Baleni

14.30

Poschina Catalin

Iosif Mihai

Sillo Tudor

ACS Coada Izvorului

Unirea 2 Bucsani

C Izvorului

14.30

Guzu Georgian

Constantinescu And

Baciu George

Dacia Hulubesti

 Gaz Metan Vladeni

Hulubesti

14.30

Delureanu Andrei

Simion Vlad

Tomescu Eduard

Juniorul Ciocanesti

Luceafarul Poiana

Ciocanesti

14.30

Malau Alexandru

Homeghi Daniel

Joita Filip

Gaita Bilciuresti

 Rapid Hagioaica

Bilciuresti

14.30

Tudor Codrut

Badoiu Andreea

Diculescu Stefan