Delegarile arbitrilor din wekeend

0
161

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campioantul judetean de fotnal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri.

LIGA IV – ETAPA 19 14 .03.2020

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Recolta Gura Sutii

Unirea Bucsani

Gura Sutii

9/11

Malau Marian

Catana Gabriel

Tutuianu Catalin

Roberto Ziduri

Gloria Cornesti

Odobesti

9

ANULAT

ANULAT

ANULAT

JUN

CSM Fieni

Progresul Matasaru

Fieni

9/11

Serbanoiu Iulian

Guzu Georgian

Pitis Aron

Unirea Ungureni

Unirea Colibasi

Ungureni

9/11

Preda Iulian

Popa Ionut

Beregoi Denisa

Vointa Visina

Urban Titu

 Visina

9/11

Tudor Codrut

Oprescu Mariana

Badoiu Andreea

Viitorul Razvad

Olimpicii Ulmi

Razvad

9/11

Matei Bogdan

Constantinescu And

Stoica Ionel

Luc. Dragomiresti

Gaz Metan Finta

Dragomiresti

9/11

Mihalachioiu Ioana

Ciocmata Mugurel

Ivascu Bogdan

Strajerii Targoviste

Steagu Rosu Colacu

Sotanga

9/11

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Nichita Emanuel

Sportul Voinesti

FC Brezoaele

Voinesti

9/11

Dumitru Adrian

Dobre Razvan

Andrei Evelyn

LIGA V NORD – ETAPA 19- 15.03.2020

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vointa Tatarani

Luc. Darmanesti

Tatarani

11

Guzu Georgian

Constantinescu And

Maria Ionut

Vointa Sacuieni

Fortis Valea Lunga

Sacuieni

11

Matei Bogdan

Ungureanu Maria

Iosif Mihai

Vointa Pietrosita

 Viitorul Caragiale

Pietrosita

11

Ghiures Andrei

Baciu George

Smaranda Eduard

Unirea Lucieni

Flacara Suta Seaca

Lucieni

11

Vremaroiu Andrei

Paunescu Adrian

Joita Filip

Olimpicii 2 Ulmi

Viitorul Ocnita

Matraca

11

Beregoi Denisa

Badoiu Andreea

Sandu Gheorghe

Vointa Buciumeni

Vointa Adanca

Buciumeni

11

Serbanoiu Iulian

Pitis Aron

Bratu Andrei

Victoria Comisani

ACS Gura Ocnitei

Comisani

11

Poschina Catalin

Zanfir Vlad

Homeghi Daniel

Pomicola Raciu

Sportul Runcu

Raciu

11

Mihalachioiu Ioana

Catana Gabriel

Chirita Mihai

ASG Doicesti

Bradul Moroeni

Doicesti

11

Ivascu Bogdan

Chivu Catalin

Malasincu Andrei

LIGA V SUD – ETAPA 19- 15.03.2020

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Publirex Ciocanesti

Sageata Branistea

Ciocanesti

11

Delureanu Andrei

Onicescu Ionut

Toma Eugen

Vanatorul Ratoaia

Viitorul Dobra

Ratoaia

11

Stoica Ionel

Chirita Daniel

Jiu Mihai

Luceafarul Bolovani

Viitorul Gheboaia

Bolovani

11

Dita Bogdan

Ciulu Ion

Dicu Bogdan

Gloria Bucsani

Vointa Podu Rizii

Baleni

11

Ilie Nicolae

Radulescu Rares

Dinu Mihai

Olimpia Marcesti

Lib.  Urziceanca

Marcesti

11

Badescu Bogdan

Cimpoca Alexandru

Cimpoca Daniel

Unirea Nucet

Vict. 2018 Vacaresti

Nucet

11

Ciocmata Mugurel

Preda Nicolae

Chiornita Georgian

Unirea Sl. Moara

Vointa Cretu

Sl. Moara

11

Dobre Razvan

Costache Ionut

Duica David

ACS Dentas Tartasesti

Spic Grau Ghimpati

Tartasesti

11

Malau Alexandru

Denes Florin

Ivanciu Larisa

LIGA V VEST – ETAPA 19- 15.03.03.2020

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

FC Potlogi

Viitorul Gura Foii

Potlogi

11

Dumitru Adrian

Oprescu Mariana

Zanet Iulian

Unirea Cobia

Olimpia P. de Munte

Cobia

11

Andrei Evelyn

Nichita Emanuel

Vornicu Alexandru

Dinamo Od. Turcului

AS Corbii Mari

Od. Turcului

11

Chitu Marius

Sillo Tudor

Chirescu Iulia

Vointa Ionesti

Viitorul Burduca

Ionesti

11

Ionita Adrian

Iugulescu Petruta

Heasca Narcis

Flacara Zavoiu

Sportul Mogosani

Zavoiu

11

Malau Marian

Mocanu Florin

Visan Ioana

Spicul Jugureni

Petrolul Rascaieti

Jugureni

11

Tudor Codrut

Spanu Nicusor

Trica Iliuta

Viitorul Straosti

Viitorul Tomsani

Straosti

11

Dutu Bogdan

Popa Ionut

Diculescu Stefan

LIGA VI NORD – ETAPA 14-15.03.2020

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

AS Malul cu Flori

Muscelul Valeni

Voinesti

14.30

Matei Bogdan

Dumitrescu Teodor

Filip Florin

Rapid Gemenea

ACP Vulcana Bai

Gemenea

14.30

Ilie Nicolae

Radulescu Rares

Mateiu Florin

Comertul Viisoara

Strajerii 2 Targoviste

Viisoara

14.30

Dutu Bogdan

Popa Ionut

Diculescu Stefan

Viitorul Gorgota

Blue Boys Targoviste

Razvad

14.30

Ivascu Bogdan

Malasincu Andrei

Dinu Ioan

Unirea Ogrea

Petrolul Iedera

Valea Lunga

14.30

Ghiures Andrei

Baciu George

Smaranda Eduard

Varcolacii Comisani

Vointa V. Voevozilor

Comisani

14.30

Ciocmata Mugurel

Podgoreanu Vladut

Mihaescu Sebastian

 

LIGA VI SUD – ETAPA 16- 15.03.2020

GAZDE

OASPETI

TEREN

ORA

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Vulturii Sp. Petresti

Avantul Produlesti

Petresti

14.30

Stan Alexandru

Simion Vlad

Floricel Valentin

Recolta 2 Gura Sutii

Gloria Pastarnacu

Gura Sutii

14.30

Ionita Adrian

Ilie Alin

Marin Vasile

Unirea 2 Bucsani

Neajlovul P. Greci

Habeni

14.30

Badescu Bogdan

Cimpoca Alexandru

Cimpoca Daniel

Gaz Metan Vladeni

Universitatea Baleni

Vladeni

14.30

Guzu Georgian

Lungu Alexandru

Dobre Stefan

Sageata Catunu

Dacia Hulubesti

Catunu

14.30

Stanciu Mihai

Dumitru Teodor

Fieraru Andrei

Luceafarul Poiana

ACS Coada Izvorului

Poiana

14.30

Delureanu Andrei

Onicescu Ionut

Toma Eugen

Rpid Hagioaica

Juniorul Ciocanesti

Hagioaica

14.30

Beregoi Denisa

Mihail Georgian

Radulescu Radu