Mugurel Ciocmata arbitreaza Ungureni-Ziduri. Vezi delegarile arbitrilor din wekeend

0
2036

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judtean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 11 – 14.10.2017
Unirea Colibasi Viitorul Caragiale 9;11 Colibasi Preda Iulian Stefan Richard Andrei Evelyn
Olimpicii Ulmi CSM Fieni 9;11 Viisoara Dumitru Adrian Pitis Aron Paunescu Adr Ionita Adrian
FC Brezoaele Vointa Persinari 9;11 Brezoaele Comanoiu Denisa Savu Dumitru Badoiu Andreea
Flacara Zavoiu Unirea Bucsani 9;11 Zavoiu Ciobanu Gheorghe Ivascu Bogdan Oprescu Maria
Bradul Moroieni Luc Dragomiresti 9;11 Moroieni Oncescu Ion Stoica Ionel Savu Vladut Popa Ionut
Unirea Ungureni Roberto Ziduri 9;11 Ungureni Ciocmata Mugurel Tudor Codrut Petre Ana Maria Tutuianu C
Spic de Grau Ghimpati Petrolul Targoviste 9;11 Ghimpati Matei Bogdan Constantinescu A Movileanu R
Gloria 2015 Cornesti AS C Izvorului 9;11 Cornesti Badeanu Cosmin Serbanoiu I Guzu Georgian
Progresul Matasaru Recolta Gura Sutii 9;11 Poroinica Mihalachioiu Ioana Onicescu Ionut Sapunaru Maria

   LIGA V  NORD  –ET. 11 – 15.10.2017

Vointa Sacuieni Pomicola Raciu 9;11 Sacuieni Dutu Bogdan Matei Bogdan Andrei Evelyn
Vointa Pietrosita Sportul Voinesti 9;11 Fieni Delureanu Andr Ilie Alin Sapunaru Maria Vremaroiu Cat
Unirea Lucieni Victoria Comisani 9;11 Lucieni Tudor Codrut Chivu Catalin Duta Ioana
Viitorul Ocnita Viitorul Razvad 13;15 Sacuieni Matei Bogdan Dutu  Bogdan Andrei Evelyn
Luc Darmanesti Sageata G Ocnitei 9;11 Darmanesti Constantinescu A Cimpoca Daniel Radu Andrei Aldea C-tin
Vointa Buciumeni Flacara Suta Seaca 9;11 Buciumeni Serbanoiu Iulian Mincu Stefan Costache Ionut Nasaudeanu N
ASG Doicesti Sportul Runcu 9;11 Doicesti Oncescu Ion Movileanu R
Vointa Tatarani Olimpicii 2 Ulmi 9;11 Tatarani Ciulu Ion Tutuianu Catalin Ungureanu Maria
Vointa Adanca Viitorul Bezdead 9;11 Adanca Pavel Sorin Butucea Nicolae Negoita Alex
       

LIGA V  SUD –ET. 11 – 15.10.2017

Observator
Gaz Metan Finta Viitorul Gheboaia 9;11 Finta Mihalachioiu I Ciorobea C-tin Nae Dragos Nistor Dumitru
Unirea Racari ACS Taratasesti 9;11 Racari Stoica Ionel Catana Gabriel Oprescu Mariana Ionescu Ghe
Sageata Branistea Viitorul Dobra 9;11 Branistea Malau Alexandru Safta Alexandru Filip Florin
Publirex Ciocanesti Lib Urziceanca 9;11 Ciocanesti Ciobanu Ghe Guzu Georgian Nichita Emanuel
Luc  Bolovani Urban 2 Titu 9;11 Bolovani Pitis Aron Stan Alexandru Heasca Andreea
Viitorul M Voda Vointa Podu Rizii 9;11 Mirecea Voda Poschina Catalin Simion Vlad
Unirea Sl Moara Olimpia Marcesti 9;11 Sl Moara Badescu Bogdan Barbu Sebastian
Fulgerul Lunguletu Unirea Nucet 9;11 Lunguletu Ionita Adrian Minu Beniamin
St Rosu Colacu Flacara Ghinesti 9;11 Colacu ANULAT

LIGA V  VEST –ET. 9 – 15.10.2017

Observator
FC Potlogi Dinamo Od Turc 9;11 Potlogi Coamanoiu Denisa Hancianu Nic
AS Corbii Mari Spicul Jugureni 9;11 Ungureni Badeanu Cosmin Miorel Bogdan Iugulescu Petruta Istrate Alex
Viitorul Burduca Vointa Ionesti 9;11 Burduca Dita Bogdan Gugiu Denis Badoiu Andreea
Unirea Cobia Sportul Mogosani 9;11 Cobia Birdes Remus Beregoi Radu
Viitorul Gaesti PCM Ungureni 9;11 Gaesti Ciocmat Mugurel Savu Vladut Dumitru George
Viitorul Odobesti Olimpia Morteni 9;11 Odobesti Ivascu  Bogdan Zanfir Vlad
Vointa Visina Petrolul Rascaieti 9;11 Visina Iugulescu Ionut Ancuta Adrian Tocariuc Ghe Ducu Ioan
Olimpia P Munte Viitorul Straosti 9;11 P Munte Preda Iulian Chirita Daniel
                                                 LIGA VI  NORDET.  8    15.10.2017
Vointa Gemenea Unirea Ogrea 14.30 ANULAT
Muscelul Valeni Cetatea Tgv 14.30 Cetateni-Ag Ciulu Ion Tutuianu Catalin Ungureanu Maria
Gaz Metan Vladeni AS Udresti 14.30 Vladeni Constantinescu A Cimpoca Daniel Radu Andrei
Petrolul Iedera Viitorul Pietrari 14.30 Iedera Delureanu Andrei Butucea Nicolae Negoita Alexandru
Fortis Valea Lunga Vointa V Voievoz 14.30 Valea Lunga Serbanoiu Iulian Mincu Stefan Costache Ionut
FCM Targoviste Vanatorul Ratoaia 15.00 Sotanga Poschina Catalin Vremaroiu Andrei Petre Ana Maria

      LIGA VI  SUD ET.  8     15.10.2017

Viitorul Tomsani Flacara V Mare 14.30 Tomsani Ciocmata Mugurel Savu Vladut Dumitru George
Avantul Produlesti Universitatea Baleni 14.30 Produlesti Badescu Bogdan Barbu Sebastian Chivu Catalin
Sageata Catunu Viitorul Gura Foii 14.30 Catunu Malau Alexandru Safta Alexandru Filip Florin
Juniorul Ciocanesti Dacia Hulubesti 14.30 Ciocanesti Guzu Georgian Ciobanu Ghe Nichita Emanuel
Comertul Viisoara Varc Comisani 14.30 Viisoara Dita Bogdan Gugiu Denis Badoiu Andreea

JUNIORI “C”-  14.10.2017

Bradul Moroieni GSA Nucet 17 Moroieni Dita Bogdan Tutuianu Catalin Ancuta Adrian
CSS Targoviste FC Aninoasa 15 Petrolul Dumitru Adrian Comanoiu D Sapunaru Maria
Kinder Tgv CSS 1 Tgv 17 Petrolul Comanoiu Denisa Dumitru Adrian Sapunaru Maria
Flacara Moreni Urban Titu 17 Pompieri Ciocmata Mugurel Constantinescu Butucea Nicolae
Olimpicii Ulmi Chindia Tgv 17 Viisoara Pitis Aron Savu Vladut Movileanu R
   

JUNIORI “D”  – 15.10.2017

GSA Nucet CSM Fieni 17 Liceu Stoica Ionel Safta Alex
Sportul Pucioasa Progresul Gaesti 17 Pucioasa Oncescu Ion Movileanu R
Olimpia P Munte CSS Tgv 17 P Munte Popa Ionut Dita Bogdan
Kinder Tgv Chindia 1 Tgv 17 Petrolul Comanoiu Denisa Beregoi Radu
Fortis V Lunga Chindia 2 Tgv 17 Ogrea Serbanoiu Iulian Negoita Alex
Flacara Moreni Urban Titu 17 Pompieri Pitis Aron Delureanu Andr
FC Aninoasa Petrolul Tgv 17 Aninoasa Ionita Adrian Badoiu Andreea