Marius Chitu arbitrează Pierşinari-Gura Şuţii. Vezi delegările arbitrilor din Liga a 4-a

0
258

Derbyul etapei de sambata din Liga a 4-a se disputa pe stadionul Petrolul, unde Vointa Piersinari va intalni pe Recolta Gura Sutii. Va prezentam brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

Bradul Moroeni – Viitorul IL Caragiale   Iulian Preda, Raluca Movileanu, Andreea Badoiu
Voinţa Perşinari – Recolta Gura Şuţii   Marius Chitu, Petruta Iorgulescu, Gabriel Catana
CS Petreşti – Spic de Grâu Ghimpaţi   Ion Oncescu, Aron Pitis, Oprescu Mariana
PAS Pucioasa – FC Brezoaele    Iulian Serbanoiu, Timotei Dedu, Ana Maria Petre
Flacăra Zăvoiu – Progresul Mătăsaru   Gheorghe Ciobanu, Codrut Tudor, Vladut Savu
Gloria GM Corneşti – Petrolul Târgovişte   Ioana Mihalachioiu, Andronache Rihard, Ionel Stoica
Unirea Ungureni – Dentaş Tărtăşeşti   Matei Bogdan, Razvan Dobre, Bogdan Ivascu

Onoare Nord
AS Ulmi – Unirea Lucieni (Matraca)
(A.Dumitru – A.Bălăşoiu, I.Costache)

Voinţa Săcuieni – Voinţa Tătărani
(G.Guzu – I.Ciulu, Andreea Ioniţă)

Săgeata Gura Ocniţei – Pomicola Raciu
(B.Ivaşcu – A.Ancuţa, D.Cimpoca)

Olimpia Runcu – Voinţa Adânca
(R.Andronache – Ev.Andrei, R.Beregoi; Ghe.Iordache)

Viitorul Ocniţa – Luceafărul Dărmăneşti (Săcuieni; 13,00 şi 15,00)
(I.Ciulu G.Guzu, A.Ioniţă)

Voinţa Buciumeni – Voinţa Bezdead
(Ghe.Ciobanu – P.Iugulescu, S.Barbu)

Viitorul Răzvad – Unirea Colibaşi
(R.Dobre – V.Zanfir, C.Ţuţuianu; T.Aldea)

Flacăra Şuţa Seacă – AS Doiceşti
(A.Ilie – A.Sandu, M.Hogioiu)

Voinţa Pietroşiţa stă

Onoare Sud
Fulgerul Lunguleţu – Luceafărul Bolovani
(I.Oncescu – S.Ilie, A.Bădoiu)

Unirea Bucşani – Viitorul Mircea Vodă
(D.Comănoiu – E.Nichita, M.Oprescu; V.Orbeci)

Viitorul Gheboaia – Victoria Comişani
(M.Motan – D.Mihalache, N.Hîncianu)

Urban Titu II – Unirea Slobozia Moară (Hagioaica)
(M.Ciocmată – B.Miorel, A.Grigorescu)

Inter Viişoara – Olimpia Mărceşti
(I.Şerbănoiu – I.Popa, V.Simion)

St.Roşu Colacu – Publirex Ciocăneşti
(B.Matei – Fl.Mocanu, G.Catană; G.Irimescu)

Flacăra Ghineşti – Voinţa Podu Rizii
(B.Bădescu – A.Heaşcă)

CS Răcari – Săgeata Braniştea
(V.Savu – B.Minu, R.Movileanu)

Onoare Vest
PCM Ungureni – AS Coada Izvorului anulat

Unirea Cobia – Dinamo Od.Turcului
(A.Pitiş – D.Chiriţă, M.Ungureanu)

FC Potolgi – Olimpia Picior de Munte
(T.Dedu – A.Stan, R.Busuioc; N.Năsăudeanu)

Viitorul Găeşti – Voinţa Ioneşti
(A.Mălău – C.Chivu, G.Soare)

Ştiinţa Odobeşti – Viitorul Şelaru
(M.Radu – A.Constantinescu, A.Dinu)

AS Corbii Mari – Sportul Mogoşani
(c.Tudor – A.Vremăroiu, A.Negoiţă)

Voinţa Vişina – Olimpia Morteni
(L.Ciocan – C.Soare)

Sportul Gemenea – Petrolul Răscăieţi
(I.Mihălăchioiu – A.Păunescu, I.Onicescu; V.Stroe)

Viitorul Burduca – Spicul Jugureni
(R.Ştefan – A.Delureanu, I.Dinu)

Promotie Nord
Vânătorul Răţoaia – Unirea Nucet
(D.Dumitrescu – D.Nae)

Viitorul Dobra – Voinţa V.Voievozilor
(I.Stoica – T.Dumitru, G.Şerban; A.Istrate)

Viitorul Voineşti – Sportul Voineşti anulat

Universitatea Băleni – FCM Târgovişte
(A.Ene – C.Ionciu)

Petrolul Iedera – Viitorul Pietrari
(R.Bîrdeş – I.Dobre; I.Pitaru)

FC Aninoasa – Viitorul Valea Lungă
(A.Ghiureş – Şt.Mincu, C.Manole)

Gaz Metan Vlădeni – Comerţul 2014 Viişoara anulat

Promotie Sud
Viitorul Tomşani – Simang Bilciureşti anulat

Dacia Hulubeşti – Dentaş Tărtăşeşti II
(Adr.Ioniţă – C.Ciorobea, Gh.Tocariuc; Ghe.Ionescu)

Libertatea Urziceanca – Vîrcolacii Comişani
(B.Diţă – F.Filip; Ghe.Bălăşoiu)