Marian Malau arbitreaza Unirea Ungureni-AS Ulmi. Vezi delegarile din Liga a 4-a + Cupa Romaniei

0
1037

Sambata si duminica se vor dipsuta primele meciuri oficiale din 2018 in campionatul judetean. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la meciuri:

LIGA a IV-a

Bradul Moroieni

Unirea Colibasi

Niculae Laurentiu

Stoica Ionel

Bucur Adriana

Unirea Ungureni

Olimpicii Ulmi

Malau Marian

Catana Gabriel

Ivascu Bogdan

Petrolul Targoviste

FC Brezoaele

Badeanu Cosmin

Dedu Timotei

Tutuianu Catalin

Luc  Dragomiresti

Roberto Ziduri

Ciocmata Mugurel

Savu Vladut

Stefan Richard

AS Coada Izvorului

Atletic Fieni

Matei Bogdan

Guzu Georgian

Badoiu Andreea

Recolta Gura Sutii

Vointa Persinari

Iugulescu Ionut

Constantinescu A

Sapunaru Maria

Spic de Grau Ghimpati

Viitorul Caragiale

Preda Iulian

Tudor Codrut

Oprescu Mariana

Gloria 2015 Cornesti

Unirea Bucsani

Catana Cristian

Ciorobea Constantin

Radu Mihaela

Progresul Matasaru

Flacara Zavoiu

Dumitru Adrian

Mocanu Florin

Pitis Aron

CUPA ROMANIEI – 11.03.2018

 

 

AS Udresti

AS Ulmi

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Dinu Ioan

 

Unirea Ogrea

Sageata G Ocnitei

Badeanu Cosmin

Catana Gabriel

 

 

Muscelul Valeni

Sportul Voinesti

Ivascu Bogdan

Mocanu Florin

Dima Adrian

 

FCM Targoviste

Vointa Buciumeni

Andronache R

Onicescu Ionut

 

 

Juniorul Ciocanesti

ACS Tartasesti

Malau Marian

Paunescu Adr

Simion Vlad

 

Flacara Valea Mare

Unirea Cobia

Matei Bogdan

Badoiu Andreea

Miorel Bogdan

 

Vanatorul Ratoaia

Olimpia Marcesti

Niculae Laurentiu

Bucur Adriana

Stan Alexandru

 

Viitorul Gura Foii

Dinamo Od Turcului

Nea Gigi

Constantinescu

 

 

Sageata Catunu

Gaz Metan Finta

Pitis Aron

Dedu Timotei

Nichita Emanuel

 

Cetatea Targoviste

Vointa Bezdead

Guzu Georgian

Oprescu Maria

 

 

Petrolul Iedera

Viitorul Ocnita

Stefan Richard

Tutuianu Cat

Visan Mihaela

 

Vointa Sacuieni

Luc Darmanesti

Savu Vladut

Ancuta Adrian

Radu Andrei

 

Vointa Pietrosita

Sportul Runcu

Catana Cristian

Radu Mihaela

Andrei Marian

 

Unirea Lucieni

Flacara Suta Seaca

Iugulescu Ionut

Cretu Lucian

Minu Beniamin

 

Victoria Comisani

Vointa Adanca

Stoica Ionel

Sapunaru Maria

Ungureanu Maria

 

ASG Doicesti

Voionta Tatarani

Oncescu Ion

Dinu Andreea

Cimpoca Daniel

 

Viitorul Razvad

Pomicola Raciu

Andrei Evelyn

Barbu Sebastian

 

 

Luc Bolovani

Unirea Racari

Ciocmata Mugurel

Dumitrescu C

Serban Catalin

 

Viitorul Mircea Voda

Vointa Visina

Tudor Codrut

Dumitru George

Maria Antonio

 

Sageata Branistea

Unirea Nucet

Birdes Remus

Sandu Alin

 

 

Flacara Ghinesti

Publirex Ciocanesti

Badescu Bogdan

Dumitru Teodor

 

 

Viitorul Gheboaia

Viitorul Dobra

Delureanu Andrei

Chirita Daniel

 

 

Fulgerul Lunguletu

Lib Urziceanca

Dita Bogdan

Chivu Catalain

 

 

Vointa Podu Rizii

Unirea Sl Moara

Dutu Bogdan

Costache Ionut

 

 

FC Potlogi

Stiinta Odobesti

Malau Alexandru

Filip Florin

Stanciu Mihai

 

AS Corbii Mari

PCM Ungureni

Preda Iulian

Grigorescu And

Nae Dragos

Viitorul Burduca

Olimpia P Munte

Motan Mihai

Iugulescu P

Negoita Alex

Viitorul Straosti

Vointa Ionesti

Ciulu Ion

Ghiures Andrei

Birdes Marius

Viitorul Gaesti

Sportul Mogosani

Poschina Catalin

Gugiu Denis

Spicul Jugureni

Urban Titu

Tita Alexandru

Mihai Nicolae

Petrolul Rascaieti

Olimpia Morteni

Zamfir Vlad

Mincu Stefan

JUNIORI “D”  – 11.03.2018

Olimpia P Munte

Kinder Tgv

Matei Bogdan

Badoiu Andreea

Sportul Pucioasa

Fortis V Lunga

Andronache R

Onicescu Ionut

GSA Nucet

Flacara Moreni

Ciocmata Mugurel

Dumitrescu C-tin

CSM Fieni

FC Aninoasa

Catana Cristian

Radu Mihaela

Progresul Gaesti

Urban Titu

Ciulu Ion

Ghires Andrei

CSS Targoviste

Chindia Tgv 2

Savu Vladut

Guzu Georgian

Petrolul Tgv

Chindia Tgv 1

Guzu Georgian

Savu Vladut