Liga a 5-a. Delegarile arbitrilor din intermediara de miercuri

0
767

Miercuri, de la ora 18.00, va avea loc o noua etapa din Liga a 5-a. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

   LIGA V  NORD

Viitorul Ocnita

Vointa Sacuieni

Malau Aleandru

Tita Alexandru

Stanciu Mihai

Viitorul Razvad

Vointa Pietrosita

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Simion Vlad

Pomicola Raciu

Unirea Lucieni

Guzu Georgian

Vremaroiu And

Maria Antonio

Victoria Comisani

Luc Darmanesti

Ciocmata Mug

Onicescu Ionut

Mocanu Florin

Ionescu Ghe

Sportul Voinesti

Vointa Buciumeni

Dita Bogdan

Chivu Catalin

Diculescu Stefan

Pitaru Ionel

Sportul Runcu

Olimpicii 2 Ulmi

Badescu Bogdan

Andrei Marian

Vointa Bezdead

ASG Doicesti

Bardes Remus

Miorel Bogdan

Zanfir Vlad

Sageata G Ocnitei

Vointa Tatarani

Savu Vladut

Chirita Daniel

Filip Florin

Flacara Suta Seaca

Vointa Adanca

Andronache R

Negoita Alex

Radu Andrei

 

 

 

 

LIGA V  SUD

Publ Ciocanesti

Gaz Metan Finta

Motan Mihai

Gugiu Denis

Badoiu Andreea

Lib Urziceanca

Unirea Racari

Oncescu Ion

Andrei Evelyn

Bucur Adriana

Ducu  Ioan

Viitorul Gheboaia

Sageata Branistea

Ciulu  Ion

Mihalache Dan

Grigorescu Andr

Viitorul Dobra

Luc Bolovani

Poschina Catalin

Denes Florin

Silllo Tudor

ACS Tartasesti

Viitorul M Voda

Dutu Bogdan

Serban Catalin

Ungureanu M

Nasaudeanu N

Olimpia Marcesti

Unirea Nucet

Matei Bogdan

Mincu Stefan

Tutuianu Catalin

Flacara Ghinesti

Unirea Sl Moara

Delureanu Andr

Dumitrescu Dan

Urban 2 Titu

Fulgerul Lunguletu

Mihalachioiu I

Coman Eusubiu

Barbu Sebastian

LIGA V  VEST

Olimpia P Munte

Viitorul Burduca

Stefan Richard

Dinu Ioan

Nita Constantin

AS Corbii Mari

Unirea Cobia

Ivascu Bogdan

Dita Bogdan

Cimpoca Daniel

07.06.2018

FC  Potlogi

Sportul Mogosani

Stoica Ionel

Stan Alexandru

Sandu Alin

Vointa Visina

Vointa Ionesti

Ionita Adrian

Dobre Razvan

Ghiures Andrei

Stroe Vasile

Viitorul Odobesti

Spicul Jugureni

Serbanoiu Iulian

Dumitru Teodor

Visan Gabriela

Nistor D-tru

Viitorul Gaesti

Dinamo Od Turc

Dedu Timotei

Bardes Marius

Galmencea R

Viitorul Straosti

Petrolul Rascaieti

Preda Iulian

Costache Ionut

Nichita Emanuel

PCM Ungureni

Olimpia MOrteni

Dumitru Adrian

Homeghi Daniel

Catana Gabriel