Iulian Preda arbitreaza la centru Luceafarul Dragomiresti-Unirea Ungureni. Vezi delegarile arbitrilor din wekeend

0
1339

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 10 – 07.10.2017

Roberto Ziduri FC Brezoaele 9;11 Odobesti Badeanu Cosmin Ionita Adrian Tutuianu Catalin Ionescu Ghe
CSM Fieni Unirea Colibasi 9;11 Fieni Savu Dumitru Movileanu R Oprescu Maria Iordache Ghe
Vointa Persinari Olimpicii Ulmi 9;11 Persinari Matei Bogdan Popa Ionut Ciulu Ion Pitaru Ionel
Viitorul Caragiale Flacara Zavoiu 9;11 Caragiale Oncescu Ion Guzu Georgian Pitis Aron Tudor Emil
Petrolul Targoviste Unirea Bucsani 9;11 Petrolul Tgv Mihalachioiu Ioana Andronache R Sapunaru Maria Aldea C-tin
Luc Dragomiresti Unirea Ungureni 9;11 Dragomiresti Preda Iulian Ivascu Bogdan Dedu Timotei Negoescu I
AS C Izvorului Progresul Matasaru 9;11 C Izvorului Ciobanu Gheorghe Tudor Codrut Stoica Ionel Stoica Ghe
Recolta Gura Sutii Bradul Moroieni 9;11 Gura Sutii Serbanoiu Iulian Dita Bogdan Badoiu Andreea Stroe Vasile
Spic de Grau Ghimpati Gloria 2015 Cornesti 9;11 Ghimpati Ciocmata Mugurel Savu Vladut Andrei Evelyn Tuiu Florin

   LIGA V  NORD  –ET. 10 – 08.10.2017

Flacara Suta Seaca Unirea Lucieni 9;11 Suta Seaca Matei Bogdan Vremaroiu And Grigorescu Andr
Sportul Voinesti Vointa Sacuieni 9;11 Voinesti Stoica Ionel Mincu Stefan Simion Vlad Nistor Dumitru
Victoria Comisani Vointa Pietrosita 9;11 Comisani Mihalachioiu I Dinu Ioan
Pomicola Raciu Viitorul Ocnita 9;11 Raciu Savu Vladut Chivu Catalin Ungureanu Maria
Sportul Runcu Viitorul Razvad 9;11 Runcu Poschina Catalin Gugiu Denis Filip Florin
Sageata G Ocnitei Vointa Buciumeni 9;11 Gura Ocnitei Pavel Sorin Tocariuc Ghe Zanfir Vlad
Olimpicii 2 Ulmi Vointa Adanca 9;11 Matraca Pitis Aron Ancuta Adrian
Viitorul Bezdead Luc Darmanesti 9;11 Bezdead Malau Alexandru Dita Bogdan Sapunaru Maria Popoa Dorel
ASG Doicesti Vointa Tatarani 9;11 Doicesti Dobre Razvan Safta Alex Nae Dragos
       

LIGA V  SUD –ET.18-26.03.2017

Vointa Podu Rizii Sageata Branistea 9;11 Podu Rizii Andronache R Hincianu Nic Duta Ioana
ACS Tartasesti Gaz Metan Finta 9;11 Tartasesti Badeanu Cosmin Dumitru Teodor Miorel Bogdan Irimescu G
Viitorul Dobra Unirea Racari 9;11 Dobra Preda Iulian Andrei Evelyn Dumitru George Orbeci Viorel
Viitorul Gheboaia Publirex Ciocanesti 9;11 Gheboaia Ciocmata Mug Delereanu Andr
Olimpia Marcesti Lib Urziceanca 9;11 Marcesti Savu Dumitru Ene Andrei Costache Ionut
Urban 2 Titu Viitorul M Voda 9;11 Titu Ionita Adrian Minu Beniamin Negoita Alex
Unirea Nucet St Rosu Colacu 9;11 ANULAT
Flacara Ghinesti Luc Bolovani 9;11 Ghinesti Serbanoiu Iulian Butucea Nicolae
Unirea Sl Moara Fulgerul Lunguletu 9;11 Sl Moara Ciobanu Ghe Chirita Daniel Heasca Andreea

LIGA V  VEST –ET.20-26.03.2017

Petrolul Rascaieti FC Potlogi 9;11 Rascaieti Badescu Bogdan Dobre Ionel
Dinamo Od Turc AS Corbii Mari 9;11 Od Turcului Dutu Bogdan Ciorobea C-tin Dinu Andreea
Spicul Jugureni Viitorul Burduca 9;11 Jugureni Ciulu Ion Ilie Alin Cimpoca Daniel Vremaroiu C
Vointa Ionesti Unirea Cobia 9;11 Ionesti Guzu Georgian Nichita Emanuel
Sportul Mogosani Olimpia P Munte 9;11 Mogosani Ivascu Bogdan Stan Alex Radu Andrei
Olimpia Morteni Vointa Visina 9;11 Morteni Motan Mihai Mihalache Dan Oprescu Mariana Nasaudeanu N
PCM Ungureni Viitorul Odobesti 9;11 Ungureni Oncescu Ion Dedu Timotei Badoiu Andreea Istrate Alex
Viitorul Straosti Viitorul Gaesti 9;11 Straosti Tudor Codrut Constantinescu A Barbu Sebastian
                                                           LIGA VI  NORD – ET. 7  –  08.10.2017
Unirea Ogrea Petrolul Iedera 14.30 V Lunga Malau Alex Sapunaru Maria Vremaroiu And
Cetatea Tgv Vointa Gemenea 14.30 Petrolul Tgv Savu Dumitru Tocariuc Ghe Zanfir Vlad Negoescu I
AS  Udresti Muscelul Valeni 14.30 Udresti Tudor Codrut Mihalache Dan Constantinescu
Vointa V Voievoz FCM Targoviste 14.30 V Voievozilor Pitis Aron Safta Alex Nae Dragos
Viitorul Pietrari Fortis V Lunga 14.30 Voinesti Stoica Ionel Mincu Stefan Simion Vlad
Vanatorul Ratoaia Gaz Metan Vladeni 14.30 Ratoaia Savu Vladut Chivu Catalin Ungureanu M

      LIGA VI  SUD – ET.  7  –  08.10.2017

Flacara V Mare Sageata Catunu 14.30 Valea Mare Ivascu Bogdan Stan Alex Radu Andrei
Avantul Produlesti Viitorul Tomsani 14.30 Produlesti Ionita Adrian Minu Beniamin Negoita Alex
Viitorul Gura Foii Juniorul Ciocanesti 14.30 Gura Foii Guzu Georgian Nichita Emanuel Barbu Seb
Dacia Hulubesti Comertul Viisoara 14.30 Hulubesti Badescu Bogdan Ciulu Ion Cimpoca Dan
Varc Comisani Universitatea Baleni 14.30 Comisani Preda Iulian Onicescu Ionut Dinu Ioan
Juniori C
Chindia Tgv Kinder Tgv 17 E Popescu II Ciocmata Mugurel Ivascu Bogdan Popa Ionut
Urban Titu Olimpicii Ulmi 17 Hagioaica Dedu Timotei Tutuianu Catalin Badoiu Andreea
FC Aninoasa Flacara Moreni 17 Aninoasa Andronache Richard Dita Bogdan Andrei Evelyn
CSS 1 Tgv Bradul Moroieni 17 Petrolul Delureanu Andrei Ancuta Adrian Costache Ionut
GSA Nucet CSS 2 Tgv 17 Liceu Dutu Bogdan Grigorescu Andr Dumitru George
   

JUNIORI “D”  – 08.10.2017

CSS Tgv Kinder Tgv 15 Petrolul Motan Mihai Poschina Catalin
Petrolul Tgv GSA Nucet 17 Petrolul Poschina Catalin Motan Mihai
Chindia 1 Tgv Fortis V Lunga 15 E Popescu II Dita Bogdan Butucea Nicolae
Chindia 2 Tgv Flacara Moreni 17 E Popescu II Butucea Nicolae Dita Bogdan
CSM Fieni Sportul Pucioasa 17 Cimentul Ciobanu Gheorghe Tudor Codrut
Progresul Gaesti Olimpia P Munte 17 Utchim Ivascu Bogdan Radu Andrei
Urban Titu FC Aninoasa 17 Hagioaica Ionita Adrian Negoita Alex