Ioana Mihalachioiu arbitreaza derbyul dintre Unirea Ungureni si FC Brezoaele. Vezi delegarile arbitrilor din wekeend

0
1785

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Derbyul Ligii a 4-a se disputa intre Unirea Ungureni si FC Brezoaele, meci care va fi condus la centru de Ioana Mihalachioiu. Fotbaljudetean.info va prezinta delegarile arbitrilor din wekeend:

LIGA A IV-A-ET. 2 – 26.08.2017
Bradul Moroieni Olimpicii Ulmi 9;11 Moroieni Matei Bogdan Badescu Bogdan Sapunaru Maria
Unirea Ungureni FC Brezoaele 12;14 Petrolul Tgv Mihalachioiu Ioana Guzu Georgian Poschina Catalin
Petrolul Targoviste Roberto Ziduri 9;11 Petrolul Ciocmata Mugurel B irdes Remus Mihalache Dan
Luc Dragomiresti Vointa Persinari 9;11 Dragomiresti Serbanoiu Iulian Dita Bogdan Ionita Adrian
AS Coada Izvorului Viitorul Caragiale 9;11 C Izvorului Oncescu Ion Ivascu Bogdan Stoica Ionel
Recolta Gura Sutii CSM  Fieni 9;11 Gura Sutii Badeanu Cosmin Pitis Aron Delureanu Andr
Spic de Grau Ghimpati Unirea Bucsani 9;11 Ghimpati Dobre Razvan Dutu Bogdan Tutuianu Catalin
Gloria 2015 Cornesti Flacara Zavoiu 9;11 Cornesti Ciobanu Gheorghe Savu Vladut Tudor Codrut
Progresul Matasaru Unirea Colibasi 9;11 Poroinica Preda Iulian Malau Alex Onicescu Ionut
   LIGA V  NORD  –ET. 2 – 27.08.2017
Luc Darmanesti Vointa Pietrosita 9;11 Darmanesti Ivascu Bogdan Barbu Sebastian Badoiu Andreea
Vointa Buciumeni Unirea Lucieni 9;11 Buciumeni Ionita Adrian Gugiu Denis
Sportul  Runcu Flacara Suta Seaca 9;11 Runcu Birdes Remus Dobre Ionel
Sageata G Ocnitei Victoria Comisani 9;11 G Ocnitei Constantinescu A Heasca Andreea  6-1
Olimpicii Ulmi II Pomicola Raciu 9;11 Matraca Ilie Alin Hogioiu Mihaela  1-1
Vointa Bezdead Sportul Voinesti 9;11 Bezdead Stefan Richard Nichita Emanuel  1-2
ASG Doicesti Viitorul Razvad 9;11 Doicesti Tudor Codrut Grigorescu Andr  3-6
Vointa Tatarani Viitorul Ocnita 9;11 Tatarani Mihalachioiu I Popa Ionut Cretu Petre 5-1
 Vointa Adanca Vointa Sacuieni 9;11 Adanca Dutu Bogdan Chivu Catalin Cimpoca Daniel  3-2  

LIGA V  SUDET. 2 – 27.08.2017

Echipa Echipa Ora Teren Observator
Luc Bolovani Unirea 2016 Racari 9;11 Bolovani Badeanu Cosmin Mocanu Florin Sapunaru Maria  1-4
Viitorul M Voda Sageata Branistea 13;15 Nucet Oncescu Ion Movileanu R
Olimpia Marcesti Vointa Podu Rizii 9;11 Marcesti Badescu Bogdan Stan Alex
Urban Titu II Viitorul Dobra 9;11 Hagioaica Ciobanu Ghe Ungureanu M
Unirea Nucet Viitorul Gheboaia 9;11 Nucet Ciocmata Mug Mincu Stefan Costache Ionut 8-0
Flacara Ghinesti ACS Tartasesti 9;11 Ghinesti Savu Dumitru Nae Dragos Safta Alexandru  1-6
Unirea Sl Moara Lib Urziceanca 9;11 Sl Moara Dumitru Adrian Ene Andrei Ciorobea C-tin  1-2
St Rosu Colacu Gaz Metan Finta 9;11 Colacu Dobre Razvan Malau Alex Filip Florin  3-6
Fulgerul Lunguletu Publirex Ciocanesti  9;11 Lunguletu Dita Bogdan Miorel Bogdan 4-2
LIGA V  VESTET. 2 – 27.08.2017
Echipa Echipa Ora Teren Observator
Vointa Visina FC Potlogi 9;11 Visina Motan Mihai Andrei Evelyn Simion Vlad  5-1
Viitorul Odobesti AS Corbii Mari 9;11 Odobesti Guzu Georgian Mihalache Dan
Viitorul Gaesti Viitorul Burduca 9;11 Gaesti Stoica Ionel Paunescu Adr
Viitorul Straosti Unirea Cobia 9;11 Straosti Serbanoiu Iulian Delureanu Andr  3-4
PCM Ungureni Sportul Mogosani 9;11 Ungureni Matei Bogdan Poschina Cat  7-1
Olimpia Morteni Vointa Ionesti 9;11 Morteni Pitis Aron Radu Andrei  5-0
Petrolul Rascaieti Spicul Jugureni 9;11 Rascaieti Preda Iulian Dumitru George Chirita Daniel  2-2
Olimpia P Munte Dinamo Od Turc 9;11 P Munte Savu Vladut Dumitru Teodor Negoita Alex
                                         LIGA VI  NORD – ET.1 – 27.08.2017
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2
Unirea Ogrea Gaz Metan Vladeni 14.30 Valea Lunga Ivascu Bogdan Barbu Sebastian Badoiu Andreea
Cetatea 1396 Tgv Viitorul Pietrari 14.30 PetrolulII Ciocmata Mugurel Mincu Stefan Costache Ionut
AS Udresti 2017 Vointa V Voievoz 14.30 Udresti Tudor Codrut Grigorescu Andr Hogioiu Mih
Muscelul Valeni Vanatarul Ratoaia 14.30 Cetateni Constantinescu A Ilie Alin Heasca Andreea
Vointa Gemenea FCM Targoviste 14.30 Voinesti Popa Ionut Cretu Petre
Petrolul Iedera Fortis V Lunga 14.30 Iedera Stefan Richard Nichita Emanuel
      LIGA VI  SUD – ET. 1 – 27.08.2017
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2
Flacara Valea Mare Univ Baleni 14.30 Valea Mare Stoica Ionel Paunescu Adrian
Avantul Produlesti Viitorul Gura Foii 14.30 Produlesti Ciobanu Ghe Ungureanu M
Viitorul Tomsani Dacia Hulubesti 14.30 Tomsani Dumitru Adrian Ene Andrei Ciorobea C-tin
Sageata Catunu Varcolacii Comisani 14.30 Catunu Badescu Bogdan Stan Alex
Juniorul Ciocanesti Comertul Viisoara 14.30 Ciocanesti Dobre Razvan Malau Alex Filip Florin