Flacara Moreni s-a impus in amicalul cu Unirea Racari. O noua reusita pentru Gabi Paraschiv

0
1283

Flacara Moreni a obtinut o noua victorie in meciurile de pregatire. “Lupii” au invins astazi pe Unirea Racari, liderul din Onoare Sud, scor 5-1 (1-1). Prima repriza a fost echilibrata, cele doua echipe marcand cate un gol, Dragan si Motoi fiind autorii celor doua reusite. In repriza secunda, echipa din Racari a schimbat echipa, fapt care avea sa se cunoasca pe tabela. Gabi Paraschiv a mutat si el cu mai multi jucatori, dar valoarea jucatorilor intrati dupa pauza a facut diferenta, Flacara marcand patru goluri prin Paraschiv, Oaie, Grigore si Matei. De remarcat forma buna a antrenorului Gabi Paraschiv, care si-a trecut din nou numele pe lista marcatorilor.