Flacara Moreni s-a impus in amicalul cu Recolta Gura Sutii

0
586

Flacara Moreni a disputat o noua partida de verificcare. “Lupii” au intalnit astazi pe Recolta Gura Sutii, echipa care se bate la locul 1 in Liga a 4-a. Flacara Moreni s-a impus cu 1-0, golul morenarilor fiind marcat de Bogdan Negrea.

Echipa antrenata de Gabi Paraschiv a ajuns la al treilea succes in meciurile de pregatire, dupa ce in precedentele amicale invinsese pe GSA Nucet (2-1) si Viitorul Caragiale (12-0). Miercuri, de la 15.30, Flacara Moreni va juca o noua partida de verificare, cu Roberto Ziduri. Foto: facebook Flacara Moreni

Flacăra I repriză: Chiran- Niță, Oaie, E.Matei, A.Negrea- Dinu, Neacșu- Zidăroiu, Oprescu, Rosciugă- Roman.

Flacăra a II-a repriză: Sîrbu(Pandalache)- Oprea, Pahonțu, Costache, G.Preda- Vîrtej, D. Matei- Ilie, Drăgan, B. Negrea- Iliescu. Antrenor: Gabriel Paraschiv.