Delegarile arbitrilor

0
339

Viitorul-Domnesti-Metaloglobus-2-4-6Sambata va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

PAS Pucioasa – Unirea Ungureni
B. Matei, R. Dobre, I .Onicescu – L. Gligoraş
Flacăra Moreni – Avicola Tărtăşeşti
A. Dumitru, B. Ivaşcu, M. Săpunaru – E. Tudor
Comerţul Brezoaele – Luceafărul Dragomireşti
I. Oncescu, M. Motan, A. Păunescu – I. Pitaru
Progresul Mătăsaru – Ştiinţa Odobeşti
M. Ciocmată, A. Ioniţă, V. Savu – G. Ionescu
Atletic Fieni – Gloria GM Corneşti
L. Niculae – B. Duţu, M. Oprescu – C. Grigoraşcu
Unirea Cobia – Petrolul Târgovişte
M. Mălău, D. Mihalache, F. Mocanu – G. Stoica
Bradul Moroeni – Voinţa Perşinari
I. Mihălăchioiu, S. Butucea, R. Movileanu – V. Stroe
Recolta Gura Şuţii – Libertatea Urziceanca
D. Comănoiu, A. Pitiş, R. Nedelcu – T. Aldea

Onoare Nord:
Doiceşti – Măneşti

G. Guzu, E. Nedelcu
Runcu – Lucieni

A. Constantinescu, F. Filip
Tătărani – IL Caragiale

C. Tudor, I. Stoica, A. Bădoiu – G. Iordache
Gemenea – Bezdead

I. Stoica, C. Tudor, A. Bădoiu
Colibași – Ulmi

V. Banu, T. Dumitru
Buciumeni – Ocniţa

E. Nichita, C. Ţuţuianu
Şuţa Seacă – Voineşti 3-0

Onoare Vest
V. Găeşti – Ioneşti

M. Mărculescu, N. Mihai
Corbii Mari – Raciu

F. Andrei, D. Tolea
Picior de Munte – Mogoşani

A. Lucavesci, A. Grigorescu
Odaia Turcului – Morteni

G. Soare, A. Ioniţă
Zăvoiu – Vișina

C. Neagu, M. Hogioiu, I. Duţă – G. Irimescu
Şelaru – Coada Izvorului 

I. Popa, V. Simion

Onoare Sud:
Podu Rizii – Româneşti

R. Andronache, A. Stănescu
Bolovani – Lunguleţu

A. Safta, G. Ionescu
Conţeşti – Braniştea

G. Dumitru, E. Oncescu
Ghimpați – Titu II

I. Constantin, G. Creţu
Ghinești – PCM Ungureni

I. Ciulu, S. Barbu, A. Heaşcă – V. Orbeci
Răcari – Slobozia Moară

A. Mălău, Ş. Mincu

Promoție Nord:
I. Viişoara – P. Iedera

D. Gugiu, I. Dobre
Vlădeni – Săcuieni

B. Diţă, G. Mihai, A.Ancuţa – C. Vremăroiu
Mija – Valea Voievozilor

R. Zamfir, M. Răducu
Pietroşiţa – V. Iedera

L. Creţu, M. Matei
Dobra – C. Viişoara

N. Hâncianu, A. Safta
Răţoaia stă

Promoție Sud:
Costeşti – Urziceanca II

A. Ioniţă, M. Ciocmată, V. Savu – C.Popa
Hulubeşti – Băleni

A. Ologeanu, C. Ciorobea
Butimanu – Tomşani

A. Vedeanu, C. Chivu
Burduca – Gulia

A. Delureanu, G. Tocariuc