Delegarile arbitrilor din wekkend. Mugurel Ciocmata arbitreaza derbyul dintre Roberto Ziduri si Recolta Gura Sutii

0
1009

Samabata si duminica se va disputa o noua etapa din campinatul judetean de fotbal. Derbyul etapei in Liga a 4-a se va disputa la Odobesti, unde Roberto Ziduri va intalni pe Recolta Gura Sutii, meci transmis LIVE de fotbaljudetean.info. Delegarile arbitrilor din wekeend:

LIGA A IV-A

Unirea Racari

CSM Fieni

Preda Iulian

Stoica Ionel

Oprescu Maria

Stoica Gh

Vointa Visina

Luc Dragomiresti

Mihalachioiu Ioana

Guzu Georgian

Badoiu Andreea

Tuiu Florin

Unirea Colibasi

Olimpicii Ulmi

Malau Marian

Delureanu Andr

Poschina Cat

Ducu Ioan

Unirea Ungureni

CS C Izvorului

Ionita Adrian

Andrei Evelyn

Bucur Adriana

Stroe Vasile

Gloria Cornesti

Viitorul Caragiale

Dobre Razvan

Tudor Codrut

Dita Bogdan

Iordache Gh

Vointa Piersinari

Sportul Voinesti

Serbanoiu Iulian

Dutu Bogdan

Ghiures Andrei

Nistor D-tru

Roberto Ziduri

Recolta Gura Sutii

Ciocmata Mugurel

Badescu Bogdan

Pitis Aron

Ionescu Gh

Unirea Bucsani

FC Brezoaele

Oncescu Ion

Dedu Timotei

Sapunaru Maria

Vremaroiu C

Petrolul Targoviste

Progresul Matasaru

Ivascu Bogdan

Mihalache Dan

Tutuianu Cat

Istrate Alex

 

   LIGA V  NORD

Luceafarul Darmanesti

ASG Doicesti

Dutu Bogdan

Denes Florin

Tomescu Eduard

Viitorul Razvad

Viitorul Pietrosita

Mihalachioiu Ioana

Constantinescu Andrei

Stoicescu Alex

Sageata Gura Ocnitei

 Vointa Comisani

Ivascu Bogdan

Visan Florin

Pomicola Raciu

Flacara Suta Seaca

Dobre Razvan

Iugulescu Petruta

Tutuianu Catalin

Sportul Runcu

Cetatea 1396 Tgv

Oncescu Ion

Catana Gabriel

Mihalache Dan

Unirea Lucieni

Vointa Sacuieni

Ionita Adrian

Bucur Adriana

Ionescu Flavius

Vointa Adanca

Olimpicii 2 Ulmi

Chitu Marius

Stan Alexandru

Sapunaru Maria

Vointa Buciumeni

Viitorul Ocnita

Stanciu Mihai

Gugiu Denis

Matei Teodor

 

 

 

 

LIGA V  SUD

Viitorul Gheboaia

Publirex Ciocanesti

Ciocmata Mugurel

Ciulu Ion

Olimpia Marcesti

ACS Tartasesti

Dumitru Adrian

Bardes Marius

Simion Vlad

Flacara Ghinesti

Gaz Metan Finta

Guzu Georgian

Chivu Catalin

FC Potlogi

Vointa Podu Rizii

Delureanu Andrei

Oncescu Lavinia

Luceafarul Bolovani

Viitorul Dobra

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Radu Andrei

Spic de Grau Ghimpati

Fulgerul Lunguletu

Motan Mihai

Dumitrescu Daniel

Dinu Ioan

Unirea Slobozia Moara

Vanatorul Ratoaia

Poschina Catalin

Dumitru George

Nae Dragos

Unirea Nucet

Libertatea Urziceanca

Malau Alexandru

Paunescu Adrian

Zanfir Vlad

Sageata Branistea

Viitorul Mircea Voda

Andrei Evelyn

Serban Catalin

Spic de Grau Ghimpati

Viitorul Gheboaia

Oncescu Ion

Mihalache Dan

Bucur Adriana

26.09

LIGA V  VEST

Olimpia Morteni

Sportul Mogosani

Savu Vladut

Miorel Bogdan

Filip Florin

AS Corbii Mari

Vointa Ionesti

Tudor Codrut

Badescu Bogdan

Vremaroiu Andrei

Unirea Cobia

Viit. Odobesti Ziduri

Stefan Richard

Oprescu Mariana

Dima Adrian

Viitorul Straosti

Urban Titu

Preda Iulian

Dedu Timotei

Mincu Stefan

Dinamo Odaia Turcului

Viitorul Burduca

Dita Bogdan

Cimpoca Daniel

Visan Mihaela

Petrolul Rascaieti

Olimpia Picior  Munte

Stoica Ionel

Ilie Nicolae

Sillo Tudor

Spicul Jugureni

Flacara Valea Mare

Malau Marian

Pitis Aron

Nichita Emanuel

Flacara Zavoiu

Viitorul Gaesti

Giures Andrei

Ancuta Adrian

Badoiu Andreea

PCM Ungureni

Viitorul Tomsani

Badescu Bogdan

Tudor Codrut

Vremaroiu Andrei

   LIGA VI NORD

Unirea Ogrea

Muscelul Valeni

Dutu Bogdan

Denes Florin

Tomescu Eduard

Olimpicii Ulmi 3

Rapid Gemenea

Guzu Georgian

Chivu Catalin

Andrei Evelyn

Valea Voievozilor

Victoria Vacaresti 2017

Ivascu Bogdan

Stan Alexandru

Victoria Vacaresti 2018

Gloria Bucsani

Constantinescu A

Iugulescu Petruta

Tutuianu Catalin

Viitorul Pietrari

Varcolacii Comisani

Ionita Adrian

Bucur Adriana

Ionescu Flavius

Comertul Viisoara

Gaz Metan Vladeni

Stefan Richard

Dima Adrian

Serban Catalin

 

 

 

 

LIGA VI SUD

Universitatea Baleni

Juniorul Ciocanesti

Dumitru Adrian

Bardes Marius

Simion Vlad

Viitorul Gura Foii

Vointa Cretu

Preda Iulian

Dedu Timotei

Mincu Stefan

Vointa Crevedia

Sageata Catunu

Motan Mihai

Dumitrescu Daniel

Dinu Ioan

Dacia Hulubesti

Viitorul Cuza Voda

Ghiures Andrei

Ancuta Adrian

Badoiu Andreea

Steagul Rosu Colacu

Sportul Cojasca

Malau Alex

Paunescu Adrian

Zamfir Vlad

Neajlovul Puntea  Greci

Gaita Bilciuresti

Pitis Aron

Malau Marian

Nichita Emanuel

JUNIORI “D” – 23.09.2018

Chindia 1 Tgv

GSA Nucet

15.30

Razvad

Oncescu Ion

Mihalache Dan

Chindia 2 Tgv

Olimpicii Ulmi

17

Razvad

Mihalache Dan

Oncescu Ion

Progresul 2 Gaesti

Flacara Moreni

17

Utchim

Savu Vladut

Filip Florin

Progresul 1 Gaesti

Sportul Pucioasa

15.30

Utchim

Filip Florin

Savu Vladut

Kinder 1 Tgv

CSS Tgv

15.30

Petrolul

Stanciu Mihai

Gugiu Denis

 

Kinder 2 Tgv

CSM Fieni

17

Petrolul

Gugiu Denis

Stanciu Mihai

JUNIORI “ E “

FC Pucioasa

Luc Dragomiresti

Savu Vladut

Coman Eusebiu

CSS Tgv

Kinder Tgv

Andrei Evelyn

Diculescu St

CSM Fieni

Chindia Tgv

Tudor Codrut

Homeghi Daniel

Fortis V Lunga

Flacara Moreni

Vremaroiu Andr

Bucur Robert

 

 

MEMORIAL “ GHEORGHE OLA “ – 24.09.2018

 

 

15.30-18.00

Complex Natatie Tgv

Dumitrescu Daniel

Stan Alex

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEMORIAL “ GHEORGHE OLA “ – 10.09.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIORI “C”- 22 .09.2018

Chindia Tgv

CSM Fieni

Malau Marian

Diculescu St

Bucur Robert

GSA Nucet

Urban Titu

Preda Iulian

Homeghi Daniel

Coman Eusebiu

Kinder Tgv

Fortis V Lunga

Stoica Ionel

Dedu Timotei

Badoiu Andreea