Delegarile arbitrilor din wekend

0
1464

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 12

Olimpicii Ulmi

CSM Fieni

Oncescu Ion

Guzu Georgian

Mihalache Dan

Vremaroiu C

Luc Dragomiresti

CS C Izvorului

Mihalachioiu Ioana

Popa Ionut

Badoiu Andreea

Bratu Ghe

Unirea Racari

Viitorul Caragiale

Dobre Razvan

Savu Vladut

Vramaroiu Andr

Ionescu Ghe

Vointa Visina

Sportul Voinesti

Ciocmata Mugurel

Tudor Codrut

Bucur Adriana

Nasaudeanu

Unirea Colibasi

Recolta Gura Sutii

Matei Bogdan

Catana Gabriel

Ivascu Bogdan

Iordache Ghe

Unirea Ungureni

FC Brezoaele

Malau Marian

Mocanu Florin

Pucheanu Florin

Negoescu I

Gloria Cornesti

Progresul Matasaru

Stefan Richard

Ionita Adrian

Iugulescu P

Ducu Ioan

Vointa Piersinari

Petrolul Targoviste

Preda Iulian

Stoica Ionel

Sapunaru Maria

Stoica Ghe

Roberto Ziduri

Unirea Bucsani

Serbanoiu Iulian

Onicescu Ionut

Paunescu Adrian

Stroe Vasile

   LIGA V  NORD  –ET.12  

Luceafarul Darmanesti

Vointa Tatarani

11

Darmanesti

Ivascu Bogdan

Paunescu Adrian

Sillo Tudor

Sageata Gura Ocnitei

Viitorul Razvad

11

Gura Ocnitei

Preda Iulian

Catana Gabriel

Bucur Adriana

Pomicola Raciu

ASG Doicesti

11

Raciu

Stefan Richard

Bardes Marius

Sportul Runcu

Vointa Pietrosita

11

Runcu

Ciocmata Mugurel

Badoiu Andreea

Vointa Adanca

Victoria Comisani

11

Lucieni

Vremaroiu Andrei

Ungureanu Maria

Nae Dragos

Vointa Buciumeni

Flacara Suta Seaca

11

Buciumeni

Delureanu Andrei

Chirita Daniel

Dinu Ioan

Viitorul Ocnita

Cetatea   Targoviste

11

Razvad

Matei Bogdan

Andrei Evelyn

Tomescu Eduard

Olimpicii 2 Ulmi

Vointa Sacuieni

11

Matraca

Poschina Catalin

Gugiu Denis

Mocanu Florin

 

 

 

 

LIGA V  SUDET.12    

Obs

Viitorul Gheboaia

Flacara Ghinesti

11

Gheboaia

Motan Mihai

Ancuta Adrian

FC Potlogi

Olimpia Marcesti

11

Potlogi

Ghiures Andrei

Chivu Catalin

Luceafarul Bolovani

Publirex Ciocanesti

11

Bolovani

Dumitru Adrian

Mincu Stefan

Spic de Grau Ghimpati

ACS Tartasesti

11

Ghimpati

Badescu Bogdan

Cimpoca Daniel

Serban Catalin

Unirea Slobozia Moara

Gaz Metan Finta

11

S Moara

Chitu Marius

Homeghi Daniel

Stoicescu Alexandru

Unirea Nucet

Vointa Podu Rizii

11

Nucet

Ciulu Ion

Stan Alexandru

Sageata Branistea

Viitorul Dobra

11

Branistea

Malau Marian

Radu Andrei

Viitorul Mircea Voda

Fulgerul Lunguletu

11

Mircea Voda

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Libertatea Urziceanca

Vanatorul Ratoaia

11

Urziceanca

Stoica Ionel

Denes Florin

Andrei Marian

LIGA V  VESTET.12   

Obs

Olimpia Morteni

Unirea Cobia

11

Morteni

Guzu Georgian

Dumitru George

Viitorul Straosti

AS Corbii Mari

11

Straosti

Savu Vladut

Iugulescu Petruta

Visan Mihaela

Dinamo Odaia Turcului

Sportul Mogosani

11

O Turcului

Pitis Aron

Zamfir Vlad

Sapunaru  Maria

Petrolul Rascaieti

ACS Vointa Ionesti

11

Rascaieti

Mihalachioiu Ioana

Ilie Nicolae

Spicul Jugureni

Viitorul Odobesti Ziduri

11

Jugureni

Dutu Bogdan

Filip Florin

Flacara Zavoiu

Urban Titu

11

Zavoiu

Dobre Razvan

Nichita Emanuel

Oncescu Lavinia

PCM Ungureni

Viitorul Burduca

11

Ungureni

Tudor Codrut

Mihalache Dan

Viitorul Tomsani

Olimpia Picior de Munte

11

Tomsani

Malau Alexandru

Dima Adrian

Viitorul Gaesti

Flacara Valea Mare

11

Gaesti

Serbanoiu Iulian

Simion Vlad

Mihai Nicolae

   LIGA VI NORD  –ET. 8 

Obs.

Vointa V.  Voievozilor

Unirea Ogrea

14.30

V Voievozilor

Preda Iulian

Ivascu Bogdan

Victoria Vacaresti 2018

Fortis Valea Lunga

14,30

Vacaresti

Stefan Richard

Bardes Marius

Iugulescu Petruta

Viitorul  Pietrari

Muscelul Valeni

14.30

Pietrari

Ciocmata Mugurel

Badoiu Andreea

Ilie Nicolae

Comertul Viisoara

Rapid Gemenea

14.30

Viisoara

Poschina Catalin

Mocanu Florin

Gaz Metan Vladeni

Victoria Vacaresti 2017

14.30

Vladeni

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Varcolacii Comisani

Gloria Bucsani

14.30

Comisani

Andrei Evelyn

Tomescu Eduard

Gugiu Denis

 

 

 

 

LIGA VI SUDET.8    

Obs.

Vointa Crevedia

Universitatea Baleni

14.30

Crevedia

Badescu Bogdan

Cimpoca Daniel

Serban Catalin

Dacia Hulubesti

Avantul Produlesti

14.30

Hulubesti

Guzu Georgian

Dumitru George

Nichita Emanuel

Steagu Rosu Colacu

Juniorul Ciocanesti

14.30

Colacu

Motan Mihai

Ancuta Adrian

Neaslovul P. de Greci

Vointa Cretu

14.30

Puntea   Greci

Pitis Aron

Zamfir Vlad

Sapunaru Maria

Gaita Bilciuresti

Sageata Catunu

12.00

Bilciuresti

Stanciu Mihai

Ionita Adrian

Sportul Cojasca

Viitorul Cuza Voda

14.30

Cojasca

Ionita Adrian

Stanciu Mihai

JUNIORI “ E “

Fortis V Lunga

CSM Fieni

16

V Lunga

Vremaroiu Andr

Denes Florin

FC Pucioasa

CSS Targoviste

16

Pucioasa

Tomescu Eduard

Stoicescu Alex

Flacara Moreni

Kinder Targoviste

16

Flacara II

Guzu Georgian

Sillo Tudor

Luc Dragomiresti

Chindia Tgv

16

Dragomiresti

Ilie Nicolae

Ancuta Adrian

 

 

JUNIORI “D”  – 2

FC Pucioasa

GSA Nucet

16

Pucioasa

AMANAT

CSM Fieni

Olimpicii Ulmi

16

Cimentul

Delureanu Andrei

Chirita Daniel

CSS Targoviste

Chindia 2 Tgv

12.30

Petrolul

Dita Bogdan

Tutuianu Catalin

Kinder 1 Tgv

Progr 2 Gaesti

14

Petrolul

Tutuianu Catalin

Dita Bogdan

Kinder 2 Tgv

Progr 1 Gaesti

15.30

Petrolul

Dita Bogdan

Tutuianu Catalin

Urban Titu

Chindia 1 Tgv

16

Hagioaica

Stoica Ionel

Ghiurea Andrei