Delegarile arbitrilor din wekeend. Ion Oncescu conduce derbyul dintre Recolta Gura Sutii si Vointa Visina

0
1064

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Derbyul etapei se disputa la Gura Sutii, unde Recolta va intalni pe Vointa Visina. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 13 – 27.10.2018

      Obs

CSM Fieni

Roberto Ziduri

9;11

Fieni

Malau Marian

Andrei Evelyn

Oprescu Maria

Ionescu Ghe

Unirea Bucsani

Vointa Piersinari

9;11

Bucsani

Tudor Codrut

Guzu Georgian

Poschina Catalin

Vremaroiu C

Petrolul Targoviste

Gloria Cornesti

9;11

Petrolul Tgv

Mihalachioiu Ioana

Popa Ionut

Malau Alex

Irimescu G

Progresul Matasaru

Unirea Ungureni

9;11

Poroinica

Ciocmata Mugurel

Dita Bogdan

Stoica Iomel

Ducu Ioan

FC Brezoaele

Unirea Colibasi

9;11

Brezoaele

Ionita Adrian

Vremaroiu Andr

Nichita Emanuel

Nistor D-tru

Recolta Gura Sutii

Vointa Visina

9;11

Gura Sutii

Oncescu Ion

Ghiures Andrei

Mincu Stefan

Stoica Ghe

Sportul Voinesti

Unirea Racari

9;11

Voinesti

Preda Iulian

Ivascu Bogdan

Pitis Aron

Iordache Ghe

Viitorul Caragiale

Luc Dragomiresti

9;11

Caragiale

Matei Bogdan

Mihalache Dan

Sapunaru Maria

Istrate Ghe

CS C Izvorului

Olimpicii Ulmi

9;11

C Izvorului

Serbanoiu Iulian

Dutu Bogdan

Bucur Adriana

Tuiu Florin

   LIGA V  NORD  –ET. 13  28 10 2018

Obs

Vointa Sacuieni

Luceafarul Darmanesti

11

Sacuieni

Dobre Razvan

Dumitru George

Stan Alexandru

Cetatea Targoviste

Olimpicii 2 Ulmi

11

Sotanga

Guzu Georgian

Mihai Nicolae

Nae Dragos

Flacara Suta Seaca

Viitorul Ocnita

11

Suta Seaca

Serbanoiu Iulian

Catana Gabriel

Oprescu Mariana

Victoria Comisani

Vointa Buciumeni

11

Comisani

Andronache Richard

Filip Florin

Dima Adrian

Vointa Pietrosita

Unirea Lucieni

11

Pietrosita

Badescu Bogdan

Andrei Evelyn

ASG Doicesti

Sportul Runcu

11

Doicesti

Ciulu Ion

Ancuta Adrian

Dinu Ioan

Viitorul Razvad

Pomicola Raciu

11

Razvad

Chitu Marius

Mihalache Dan

Oncescu Lavinia

Vointa Tatarani

Sageata Gura Ocnitei

11

Tatarani

Matei Bogdan

Constantinescu Andrei

Denes Florin

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 13   28 10 2018

Vanatorul Ratoaia

Viitorul Gheboaia

11

Ratoaia

Ivascu Bogdan

Filip Florin

Bucur Robert

Fulgerul Lunguletu

Libertatea Urziceanca

11

Lunguletu

Poschina Catalin

Bucur Adriana

Ghiures Andrei

Viitorul Dobra

Viitorul Mircea Voda

11

Dobra

Tudor Codrut

Stanciu Mihai

Serban Catalin

Vointa Podu Rizii

Sageata Branistea

11

Podu Rizii

Mihalachioiu Ioana

Ilie Nicolae

Coman Eusebiu

Gaz Metan Finta

Unirea Nucet

11

Finta

Malau Marian

Nichita Emanuel

Sapunaru Maria

ACS Tartasesti

Unirea Slobozia Moara

11

Tartasesti

Motan Mihai

Paunescu Adrian

Publirex Ciocanesti

Spic de Grau Ghimpati

11

Ciocanesti

Stoica Ionel

Chirita Daniel

Radu Andrei

Olimpia Marcesti

Luceafarul Bolovani

11

Marcesti

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Flacara Ghinesti

FC Potlogi

11

Ghinesti

Oncescu Ion

Gugiu Denis

LIGA V  VESTET. 13   28 10 2018

Flacara Valea Mare

Olimpia Morteni

11

Valea Mare

Vremaroiu Andrei

Tutuianu Catalin

Chivu Catalin

Olimpia Picior  Munte

Viitorul Gaesti

11

Picior Munte

Dita Bogdan

Cimpoca Daniel

Visan Mihaela

Viitorul Burduca

Viitorul Tomsani

11

Burduca

Delureanu Andrei

Bardes Marius

Andrei Marian

Urban Titu

PCM Ungureni

11

Titu

Dutu Bogdan

Iugulescu Petruta

Onicescu Ionut

Viit. Odobesti Ziduri

Flacara Zavoiu

11

Odobesti

Malau Alexandru

Dumitrescu Daniel

Vointa Ionesti

Spicul Jugureni

11

Ionesti

Pitis Aron

Mincu Stefan

Homeghi Daniel

Sportul Mogosani

Petrolul Rascaieti

11

Mogosani

Savu Vladut

Simion Vlad

Ionita Adrian

AS Corbii Mari

Dinamo Odaia Turcului

11

Ungureni

Stefan Richard

Ungureanu Maria

Matei Teodor

Unirea Cobia

Viitorul Straosti

11

Cobia

Ciocmata Mugurel

Badoiu Andreea

Stoicescu Alexandru

   LIGA VI NORD  –ET. 9   28.10.2018

Obs.

Victoria Vacaresti 2017

Varcolacii Comisani

14:30

Comisani

Andronache Richard

Filip Florin

Dima Adrian

Rapid Gemenea

Gaz Metan Vladeni

14:30

Gemenea

Ciulu Ion

Ancuta Adrian

Dinu Ioan

Muscelul Valeni

Comertul Viisoara

14:30

Cetateni-AG

Matei Bogdan

Constantinescu A.

Denes Florin

Fortis Valea Lunga

Viitorul Pietrari

14.30

Valea Lunga

Popa Ionut

Zanfir Vlad

Sillo Tudor

Unirea Ogrea

Victoria Vacaresti 2018

12.00

Valea Lunga

Zanfir Vlad

Popa Ionut

Sillo Tudor

Olimpicii Ulmi 3

Vointa . V. Voievozilor

14:30

Udresti

Guzu Georgian

Mihai Nicolae

Nae Dragos

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 9       28.10.2018

Obs.

Sageata Catunu

Sportul Cojasca

14:30

Catunu

Malau Marian

Nichita Emanuel

Sapunaru Maria

Vointa Cretu

Gaita Bilciuresti

14:30

Urziceanca

Motan Mihai

Paunescu Adrian

Juniorul Ciocanesti

Neajlovul P. de Greci

14:30

Ciocanesti

Stoica Ionel

Chirita Daniel

Radu Andrei

Avantul Produlesti

St. Rosu Colacu

14:30

Produlesti

Dutu Bogdan

Iugulescu Petruta

Onicescu Ionut

Universitatea Baleni

Dacia Hulubesti

14:30

Baleni

Tudor Codrut

Stanciu Mihai

Viitorul Gura Foii

Vointa Crevedia

14:30

Gura Foii

Ciocmata Mugurel

Badoiu Andreea

Stoicescu Alex

JUNIORI “D”  – 28.10.2018

Chindia 1 Tgv

Kinder 1 Tgv

14

Aninoasa

Badescu Bogdan

Andrei Evelyn

Chindia 2 Tgv

Urban Titu

15.30

Aninoasa

Andrei Evelyn

Badescu Bogdan

Progr 2 Gaesti

Kinder 2 Tgv

15

Gaesti

Chivu Catalin

Cimpoca Daniel

Flacara Moreni

FC Pucioasa

15

Flacara II

Stan Alex

Dumitru George

GSA Nucet

CSM Fieni

15

Liceu

Oncescu Ion

Gugiu Denis

Olimpicii Ulmi

CSS Targoviste

15

Viisoara

Dita Bogdan

Visan Mihaela