Delegarile arbitrilor din wekeend

0
594

Sambata si duminica va avea loc ultima etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor conduce meciurile:

LIGA A IV-A-ET. 17 – 24.11.2018

CSM Fieni

Gloria Cornesti

9;11

Fieni

Stoica Ionel

Vremaroiu Andr

Dutu Bogdan

Iordache G

Vointa Piersinari

Unirea Ungureni

13;15

Piersinari

Guzu Georgian

Mincu Stefan

Iugulescu Patruta

Ionescu Gh

Roberto Ziduri

Unirea Colibasi

9;11

Odobesti

Tudor Codrut

Poschina Catalin

Badoiu Andreea

Nasaudeanu

Unirea Bucsani

Vointa Visina

9;11

Bucsani

Oncescu Ion

Badescu Bogdan

Ionita Adrian

Negoescu I

Petrolul Targoviste

Unirea Racari

9;11

Petrolul Tgv

Malau Marian

Popa Ionut

Mihalache Dan

Nistor D

Progresul Matasaru

Luc Dragomiresti

9;11

Poroinica

Ivascu Bogdan

Dedu Timotei

Oprescu Mariana

Vremaroiu

FC Brezoaele

Olimpicii Ulmi

9;11

Brezoaele

Pitis Aron

Dita Bogdan

Nichita Emanuel

Ducu Ioan

Recolta Gura Sutii

CS C Izvorului

9;11

Gura Sutii

Preda Iulian

Ciulu Ion

Andrei Evelyn

Stoica Gh

Sportul Voinesti

Viitorul Caragiale

9;11

Voinesti

Matei Bogdan

Malau Alexandru

Bucur Adriana

Stroe V

   LIGA V  NORD  –ET. 17  25.11.2018

Flacara Suta Seaca

Luceafarul Darmanesti

11

Suta Seaca

Dumitru Adrian

Badoiu Andreea

Oncescu Lavinia

Victoria Comisani

Cetatea Targoviste

11

Comisani

Dobre Razvan

Andrei Marian

Oprescu Mariana

Vointa Pietrosita

Olimpicii Ulmi 2

11

Pietrosita

Motan Mihai

Ancuta Adrian

ASG Doicesti

Viitorul Ocnita

11

Doicesti

Ghiures Andrei

Visan Mihaela

Viitorul Razvad

Vointa Buciumeni

11

Razvad

Andronache Richard

Ionita Adrian

Stoicescu Alexandru

Vointa Tatarani

Vointa Adanca

11

Tatarani

Tudor Codrut

Constantinescu Andrei

Serban Catalin

Sageata Gura Ocnitei

Unirea Lucieni

11

Gura Ocnitei

Malau Alexandru

Filip Florin

Pomicola Raciu

Sportul Runcu

11

Raciu

Preda Iulian

Mocanu Florin

Ilie Nicolae

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 17     25.11.2018

Viitorul Dobra

Viitorul Gheboaia

11

Dobra

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Vointa Podu Rizii

Fulgerul Lunguletu

11

Podu Rizii

Poschina Catalin

Mincu Stefan

Gaz Metan Finta

Viitorul Ratoaia

11

Finta

Andrei Evelyn

Dumitrescu Daniel

Nae Dragos

ACS Tartasesti

Libertatea Urziceanca

11

Tartasesti

Guzu Georgian

Dedu Timotei

Dima Adrian

Publirex Ciocanesti

Viitorul Mircea Voda

11

ANULAT

Olimpia Marcesti

Sageata Branistea

11

Marcesti

Stoica Ionel

Ungureanu Maria

Flacara Ghinesti

Unirea Nucet

11

Ghinesti

Ciocmata Mugurel

Simion Vlad

FC Potlogi

Unirea Slobozia Moara

11

Potlogi

Stefan Richard

Tomescu Eduard

Luceafarul Bolovani

Spic de Grau Ghimpati

11

Bolovani

Delureanu Andrei

Homeghi Daniel

LIGA V  VESTET.17   25.11.2018

Viitorul Burduca

Olimpia Morteni

11

Burduca

Ivascu Bogdan

Popa Ionut

Denes Florin

Urban Titu

Olimpia Picior Munte

11

Titu

Vremaroiu Andrei

Badescu Bogdan

Bucur Adriana

Viit.  Odobesti Ziduri

Flacara Valea Mare

11

Odobesti

Matei Bogdan

Tutuianu Catalin

Bucur Robert

Vointa Ionesti

Viitorul Gaesti

11

Ionesti

Zamfir Vlad

Catana Gabriel

Chivu Catalin

Sportul Mogosani

Viitorul Tomsani

11

Mogosani

Dita Bogdan

Gugiu Denis

AS Corbii Mari

PCM Ungureni

11

Corbii Mari

Oncescu Ion

Stan Alexandru

Nichita Emanuel

Unirea Cobia

Flacara Zavoiu

11

Cobia

Ciulu Ion

Matei Teodor

Viitorul Straosti

Spicul Jugureni

11

Straosti

Savu Vladut

Paunescu Adrian

Dinamo Odaia Turcului

Petrolul Rascaieti

11

O. Turcului

Malau Marian

Radu Andrei

Dutu Bogdan

   LIGA VI NORD  –ET. 13    25.11.2018

Muscelul Valeni

Victoria Vacaresti 2017

14.30

Cetateni

Tudor Codrut

Constantinescu A

Serban Catalin

Fortis Valea Lunga

Gloria Bucsani

12.00

V. Lunga

Pitis Aron

Chirita Daniel

Dinu Ioan

Istrate A

Nistor D

Unirea Ogrea

Varcolacii Comisani

14.30

V. Lunga

Pitis Aron

Chirita Daniel

Dinu Ioan

Olimpicii Ulmi 3

Gaz Metan Vladeni

14.30

Udresti

Ionita Adrian

Stoicescu Alex

Andronache R

Vointa V.Voievozilor

Cometrul Viisoara

14.30

V. Voievozilor

Ghiures Andrei

Visan Mihaela

Victoria Vacaresti 2018

Viitorul Pietrari

14.30

Vacaresti

Preda Iulian

Mocanu Florin

Ilie Nicolae

 

 

 

 

LIGA VI SUDET  13   25.11.2018

Juniorul Ciocanesti

Sageata Catunu

14.30

Ciocanesti

Mihalache Dan

Dumitru George

Avantul Produlesti

Viitorul Cuza Voda

14.30

Produlesti

Badescu Bogdan

Vremaroiu Andrei

Bucur Adriana

Uuiversitatea Baleni

Sportul Cojasca

14.30

Baleni

Stoica Ionel

Ungureanu Maria

Dumitrescu Daniel

Viitorul Gura Foii

Gaita Bilciuresti

14.30

Gura Foii

Popa Ionut

Ivascu Bogdan

Denes Florin

Vointa Crevedia

Neajlovul Puntea Greci

14.30

Crevedia

Guzu Georgian

Dedu Timotei

Dima Adrian

Dacia Hulubesti

Steagu Rosu Colacu

14.30

Hulubesti

Ciulu Ion

Matei Teodor