Delegarile arbitrilor din wekeend

0
741

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

Liga a 4-a

Viitorul I.L. Caragiale

C.S.M Fieni

Preda Iulian

Dedu Timotei

Mocanu Florin

Coada Izvorului

Sportul Voinesti 2016

Stefan Richard

Constantinescu Andrei

Oprescu Mariana

Olimpicii Ulmi

Recolta Gura Sutii

Matei Bogadan

Mihalache Dan

Paunescu Adrian

Luceafarul Dragomiresti

FC Brezoaele

Oncescu Ion

Mincu Stefan

Bucur Adriana

Unirea 2018 Racari

Progresul Matasaru

Vremaroiu Andrei

Guzu Georgian

Stoica Ionel

Vointa Visina

Petrolul Targoviste

Ivascu Bogdan

Tudor Codrut

Dutu Bogdan

Unirea Colibasi

Unirea Bucsani

Malau Marian

Pavel Sorin

Sapunaru Maria

Unirea Ungureni

Roberto Ziduri

Serbanoiu Iulian

Pitis Aron

Popa Ionut

Gloria 2015 Cornesti

Vointa Piersinari

Ciocmata Mugurel

Ionita Adrian

Nichita Emanuel

Liga a 5-a Nord

Luceafarul Darmanesti

Pomicola Raciu

Poschina Catalin

Dumitrescu Daniel

Stanciu Mihai

Sportul Runcu

Sageata Gura Ocnitei

Oncescu Ion

Cimpoaca Ioan

Bucur Robert

Unirea Lucieni

Vointa Tatarani

Zanfir Vlad

Ilie Nicole

Vointa Adanca

Viitorul Razvad

Dutu Bogdan

Homeghi Daniel

Vointa Buciumeni

Doicesti

Guzu Georgian

Iugulescu Petruta

Viitorul Ocnita

Vointa Steaua Pietrosita

Tudor Codrut

Dumitru George

Vointa Sacuieni

Victoria Comisani

Vremaroiu Andrei

Onicescu Ionut

Nichita Emanuel

Cetatea 1396 Targoviste

Flacara Suta Seaca

Preda Iulian

Paunescu Adrian

Popa Ionut

Liga a 5-a Sud

Viitorul Gheboaia

Luceafarul Bolovani

Ciulu Ion

Simion Vlad

Spic de Grau Ghimpati

F.C. Potlogi

Dita Bogdan

Oncescu Lavinia

Andrei Marian

Unirea Slobozia Moara

Flacara Ghinesti

Pitis Aron

Dinu Ioan

Matei Teodor

Unirea Nucet

Olimpia Marcesti

Delureanu Andrei

Denes Florin

Sageata Branistea

Publirex Ciocanesti

Malau Alexandru

Ancuta Adrian

Viitorul Mircea Voda

F.C Dentas Tartasesti

Savu Vladut

Andrei Evelin

Libertatea Urziceanca

Gaz Metan Finta

Serbanoiu Iulian

Sapunaru Maria

Oprescu Mariana

Vanatorul 2015 Ratoaia

Vointa Podu Rizii

Chivu Catalin

Ungureanu Maria

C.S. Fulgerul Lunguletu

Viitorul Dobra

Ionita Adrian

Dedu Timotei

Liga a 5-a Vest

Olimpia Morteni

Dinamo Odaia Turcului

Mihalache Dan

Badoiu Andreea

Stoicescu Alexandru

Petrolul Rascaieti

Viitorul Straosti

Mincu Stefan

Spicul Jugureni

Unirea Cobia

Ivascu Bogdan

Stan Alexandru

Flacara Zavoiu

Corbii Mari

Matei Bogdan

Serban Catalin

Tomescu Eduard

PCM Ungureni

Sportul Mogosani

Malau Marian

Visan Mihaela

Radu Andrei

Viitorul Tomsani

Vointa Ionesti

Dobre Razvan

Filip Florin

Viitorul Gaesti

Viitorul Odobesti Ziduri

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Bucur Adriana

Flacara Valea Mare

ACS Urban Titu

Motan Mihai

Catana Gabriel

Mocanu Florin

Olimpia Picior de Munte

Viitorul Burduca

Ciocmata Mugurel

Coman Eusebiu

Promotie Nord

Viitorul Pietrari

Vointa Valea Voievozilor

Guzu Georgian

Iugulescu Petruta

Cimpoaca Ioan

Comertul 2014 Viisoara

Olimpicii Ulmi 3

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Bucur Adriana

Gaz Metan Vladeni

Unirea Ogrea

Poschina Catalin

Dumitrescu Daniel

Stanciu Mihai

Varcolacii Comisani

Fortis Valea Lunga

Ghiures Andrei

Gugiu Denis

Gloria 2018 Bucsani

Muscelul Valeni

Dutu Bogdan

AHomeghi Daniel

Victoria Vacaresti 2017

Rapid Gemenea

Ghiures Andrei

Gugiu Denis

Promotie Sud

Steagu Rosu Colacu

Vointa Crevedia 2010

Savu Vladut

Andrei Evelin

Neajlovul Puntea de Greci

Viitorul Gura Foii

A: Matei Bogdan

 Serban Catalin

Tomescu Eduard

Gaita Bilciuresti

Universitatea Baleni

Badescu Bogdan

Nae Dragos

Cojasca 2018

Avantul Produlesti

Badescu Bogdan

Nae Dragos

Viitorul Cuza Voda

Juniorul Ciocanesti

Malau Alexandru

Ancuta Adrian

Sageata Catunu 1975

Vointa Cretu

Chivu Catalin

Simion Vlad

Ungureanu Maria