Delegarile arbitrilor din wekeend

0
555

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 14 – 0.3.11.2018

CS C Izvorului

CSM Fieni

Stoica Ionel

Badescu Bogdan

Sapunaru Maria

Iordache Ghe

Olimpicii Ulmi

Viitorul Caragiale

Ciocmata Mugurel

Andrei Evelyn

Badoiu Andreea

Badeanu C

Luc Dragomiresti

Sportul Voinesti

Malau Marian

Nichita Emanuel

Dita Bogdan

Ducu Ioan

Unirea Racari

Recolta Gura Sutii

Tudor Codrut

Onicescu Ionut

Popa Ionut

Vremaroiu C

Vointa Visina

FC Brezoaele

Serbanoiu Iulian

Guzu Georgian

Oprescu Maria

Ionescu Ghe

Unirea Colibasi

Progresul Matasaru

Pitis Aron

Malau Alexandru

Bucur Adriana

Stoica Ghe

Unirea Ungureni

Petrolul Targoviste

Matei Bogdan

Ionita Adrian

Poschina Catalin

Stroe Vasile

Gloria Cornesti

Unirea Bucsani

Ivascu Bogdan

Dedu Timotei

Mincu Stefan

Nasaudeanu N

Vointa Piersinari

Roberto Ziduri

Oncescu Ion

Dutu Bogdan

Vremaroiu Andr

Negoescu I

   LIGA V  NORD  –ET. 14   4 11 2018

Echipa

Luceafarul Darmanesti

Sageata Gura Ocnitei

11

Darmanesti

Dobre Razvan

Mincu Stefan

Matei Teodor

Pomicola Raciu

Vointa Tatarani

11

Raciu

Dutu Bogdan

Homeghi Daniel

Bucur Adriana

Sportul Runcu

Viitorul Razvad

11

Runcu

Ivascu Bogdan

Dedu Timotei

Unirea Lucieni

ASG Doicesti

11

Lucieni

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Vointa Adanca

Vointa Pietrosita

11

Adanca

Malau Alexandru

Stoicescu Alexandru

Andrei Marian

Viitorul Ocnita

Victoria Comisani

11

Razvad

Ghiures Andrei

Oncescu Lavinia

Olimpicii 2 Ulmi

Flacara Suta Seaca

11

Matraca

Pitis Aron

Chirita Daniel

Vointa Sacuieni

Cetatea Targoviste

11

Sacuieni

Malau Marian

Iugulescu Petruta

Radu Andrei

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 14  4 11 2018

Echipa

Viitorul Gheboaia

FC Potlogi

11

Gheboaia

Mihalache Dan

Bardes Marius

Luceafarul Bolovani

Flacara Ghinesti

11

Bolovani

Ionita Adrian

Tomescu Eduard

Spic de Grau Ghimpati

Olimpia Marcesti

11

Ghimpati

Dumitru Adrian

Bucur Robert

Unirea Slobozia Moara

Publirex Ciocanesti

11

Sl. Moara

Stanciu Mihai

Nichita Emanuel

Unirea Nucet

ACS Tartasesti

11

Nucet

Oncescu Ion

Vremaroiu Andrei

Sageata Branistea

Gaz Metan Finta

11

Branistea

Dita Bogdan

Filip Florin

Visan Mihaela

Viitorul Mircea Voda

Vointa Podu Rizii

11

M. Voda

Stefan Richard

Cimpoca Danuel

Oprescu Mariana

Libertatea Urziceanca

Viitorul Dobra

11

Urziceanca

Matei Bogdan

Catana Gabriel

Sillo Tudor

Vanatorul Ratoaia

Fulgerul Lunguletu

11

Ratoaia

Preda Iulian

Chivu Catalin

LIGA V  VESTET. 14  4 11 2018

Echipa

Olimpia Morteni

Viitorul Straosti

11

Morteni

Badescu Bogdan

Ancuta Adrian

Dinamo Odaia Turcului

Unirea Cobia

11

O. Turcului

Tudor Codrut

Dima Adrian

Petrolul Rascaieti

AS Corbii Mari

11

Rascaieti

Zamfir Vlad

Dumitru George

Spicul Jugureni

Sportul Mogosani

11

Jugureni

Ciocmata Mugurel

Dumitrescu Daniel

Flacara Zavoiu

Vointa Ionesti

11

Zavoiu

Popa Ionut

Simion Vlad

PCM Ungureni

Viit. Odobesti Ziduri

11

Ungureni

Guzu Georgian

Ungureanu Maria

Coman Eusebiu

Viitorul Tomsani

Urban Titu

11

Tomsani

Andrei Evelyn

Badoiu Andreea

Nae Dragos

Viitorul Gaesti

Viitorul Burduca

11

Gaesti

Stan Alexandru

Ilie Nicolae

Flacara Valea Mare

Olimpia Picior Munte

11

Valea Mare

Stoica Ionel

Sapunaru Maria

Dinu Ioan

   LIGA VI NORD  –ET. 10    04.11.2018

Echipa

Victoria Vacaresti 2018

Olimpicii Ulmi 3

14.30

Vacaresti

Dita Bogdan

Filip Florin

Visan Mihaela

Viitorul Pietrari

Unirea Ogrea

14.30

Pietrari

Pitis Aron

Chirita Daniel

Comertul Viisoara

Fortis Valea Lunga

14.30

Viisoara

Malau Alexandru

Stoicescu Alexandru

Stan Alexandru

Gaz Metan Vladeni

Muscelul Valeni

14.30

Vladeni

Malau Marian

Iugulescu Petruta

Radu Andrei

Varcolacii Comisani

Rapid Gemenea

14.30

Comisani

Preda Iulian

Mihalache Dan

Bardes Marius

Gloria Bucsani

Victoria Vacaresti 2017

14.30

Bucsani

Vremaroiu Andrei

Oncescu Ion

Chivu Catalin

 

 

 

 

LIGA VI SUDET10   04.11.2018

Dacia Hulubesti

Viitorul Gura Foii

14.30

Hulubesti

Stoica Ionel

Sapunaru Maria

Dinu Ioan

Steagu Rosu Colacu

Universitatea Baleni

14.30

Colacu

Dumitru Adrian

Bucur Robert

Neajlovul Puntea Greci

Avantul Produlesti

14.30

P. de Greci

Zamfir Vlad

Dumitru George

Homeghi Daniel

Gaita Bilciuresti

Juniorul Ciocanesti

12.00

Bilciuresti

Poschina Catalin

Denes Florin

Sportul Cojasca

Vointa Cretu

14.30

Bilciuresti

Poschina Catalin

Denes Florin

Viitorul Cuza Voda

Sageata Catunu

14.30

Cuza Voda

Stefan Richard

Cimpoca Daniel

Sillo Tudor

JUNIORI “D”  – 04.11.2018

Kinder 1 Tgv

Chindia 2 Tgv

13.30

Petrolul Tgv

Andrei Evelyn

Nae Dragos

CSS Targoviste

GSA Nucet

15

Petrolul Tgv

Nae Dragos

Andrei Evelyn

Progr 1 Gaesti

Progr 2 Gaesti

15

Gaesti

Badescu Bogdan

Ancuta Adrian

CSM Fieni

Flacara Moreni

15

Fieni

Ivascu Bogdan

Dedu Timotei

Urban Titu

Olimpicii Ulmi

15

Hagioaica

Ghiures Andrei

Popa Ionut

Kinder 2 Tgv

Chindia Tgv

15

Petrolul Tgv

Dita Bogdan

Nichita Emanuel

06.11.