Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1139

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va rezinta brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 10

Luc Dragomiresti

CSM Fieni

Malau Marian

Mincu Stefan

Tutuianu Cat

Ducu Ioan

Unirea Racari

Olimpicii Ulmi

Dumitru Adrian

Popa Ionut

Ciocmata Mug

Nistor D-tru

Vointa Visina

CS C Izvorului

Serbanoiu Iulian

Nichita Emanuel

Sapunaru M

Stoica Ghe

Unirea Colibasi

Viitorul Caragiale

Motan Mihai

Ivascu Bogdan

Oprescu Maria

Tuiu Florin

Unirea Ungureni

Sportul Voinesti

Dobre Razvan

Vremaroiu Andr

Badoiu Andreea

Ionescu Ghe

Gloria Cornesti

Recolta Gura Sutii

Chitu Marius

Catana Gabriel

Stoica Ionel

Vremaroiu C

Vointa Piersinari

FC Brezoaele

Stefan Richard

Pitis Aron

Constantinescu

Stroe Vasile

Roberto Ziduri

Progresul Matasaru

Preda Iulian

Dedu Timotei

Guzu Georgian

Negoescu I

Unirea Bucsani

Petrolul Targoviste

Mihalachioiu Ioana

Savu Vladut

Bucur Adriana

Iordache Ghe

LIGA V  NORD  –ET. 10  

Obs

Luceafarul Darmanesti

Viitorul Razvad

Malau Marian

Tutuianu Catalin

Mincu Stefan

Vointa Tatarani

ASG Doicesti

Savu Vladut

Ungureanu Maria

Sageata Gura Ocnitei

Vointa Pietrosita

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Pomicola Raciu

Vointa Bezdead

————————-

————————–

————————-

Sportul Runcu

Vointa Comisani

Badescu Bogdan

Oprescu Mariana

Sapunaru Maria

Unirea Lucieni

Flacara Suta Seaca

Zamfir Vlad

Chivu Catalin

Vointa Adanca

Cetatea Targoviste

Dutu Bogdan

Onicescu Ionut

Chirita Daniel

Vointa Buciumeni

Vointa Sacuieni

Dita Bogdan

Bardes Marius

Coman Eusebiu

Viitorul Ocnita

Olimpicii 2 Ulmi

Mihalache Dan

Cimpoca Daniel

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 10

Viitorul Gheboaia

Olimpia Marcesti

Delureanu Andrei

Radu Andrei

Iugulescu Petruta

Flacara Ghinesti

Publirex Ciocanesti

Mihalachioiu Ioana

Dedu Timotei

—-

FC Potlogi

ACS Tartasesti

Guzu Georgian

Dumitrescu Daniel

Stoicescu Alexandru

Luceafarul Bolovani

Gaz Metan Finta

Pitis Aron

Dima Adrian

Andrei Marian

Spic de Grau Ghimpati

Vointa Podu Rizii

Stan Alexandru

Dumitru George

Denes Florin

Unirea Slobozia Moara

Viitorul Dobra

Miorel Bogdan

Ilie Nicolae

Visan Florin

Unirea Nucet

Fulgerul Lunguletu

Serbanoiu Iulian

Gugiu Denis

Sageata Branistea

Viitorul Ratoaia

Nichita Emanuel

Oncescu Lavinia

Homeghi Daniel

Viitorul Mircea Voda

Libertatea Urziceanca

Malau Alexandru

Ciocmata Mugurel

Visan Mihaela

LIGA V  VESTET. 10 

Olimpia Morteni

AS Corbii Mari

Ionita Adrian

Ionescu Flavius

Unirea Cobia

Sportul Mogosani

Ivascu Bogdan

Nae Dragos

Dinu Ioan

Viitorul Straosti

Vointa Ionesti

Andrei Evelyn

Filip Florin

Dinamo Odaia Turcului

Viitorul Odobesti Ziduri

Stoica Ionel

Ancuta Adrian

Petrolul Rascaieti

Urban Titu

Stanciu Mihai

Serban Catalin

Bucur Robert

Spicul Jugureni

Viitorul Burduca

Poschina Catalin

Vremaroiu Andrei

Sillo Tudor

Flacara Zavoiu

Olimpia Picior de Munte

Ciulu Ion

Mihai Nicolae

PCM Ungureni

Flacara Valea Mare

Oncescu Ion

Paunescu Adrian

Tomescu Eduard

Viitorul Tomsani

Viitorul Gaesti

Popa Ionut

Bucur Adriana

Matei Teodor

   LIGA VI NORD  –ET. 6

Olimpicii 3 Ulmi

Fortis Valea Lunga

Pitis Aron

Dima Adrian

Gugiu Denis

Istrate

Vointa V Voievozilor

Muscelul Valeni

Dutu Bogdan

Onicescu Ionut

——-

Victoria Vacaresti 2018

Rapid Gemenea

Mihalache Dan

Cimpoca Daniel

Bucur Robert

Viitorul Pietrari

Victoria Vacaresti 2017

ANULAT

ANULAT

Comertul Viisoara

Gloria Bucsani

Zamfir Vlad

Chivu Catalin

Dedu Timotei

Gaz Metan Vladeni

Varcolacii Comisani

Delureanu Andrei

Iugulescu Petruta

Radu Andrei

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 6

Viitorul Gura Foii

Avantul Produlesti

14.30

Gura Foii

Ivascu Bogdan

Nae Dragos

Dinu Ioan

Vointa Crevedia

Juniorul Ciocanesti

14.30

Crevedia

Miorel Bogdan

Ilie Nicolae

Visan Florin

Dacia Hulubesti

Vointa Cretu

14.30

Hulubesti

Andrei Evelyn

Filip Florin

Steagu Rosu Colacu

Sageata Catunu

14.30

Colacu

Stan Alexandru

Dumitru George

Denes Florin

Neajlovul Puntea Greci

Viitorul Cuza Voda

14.30

Puntea Greci

Poschina Catalin

Vremaroiu Andrei

Sillo Tudor

Gaita Bilciuresti

Sportul Cojasca

14.30

Bilciuresti

Nichita Emanuel

Oncescu Lavinia

Homeghi Daniel

JUNIORI “D” – 07.10.2018

Chindia 1 Tgv

FC Pucioasa

14.30

Razvad

Malau Alexandru

Mincu Stefan

Chindia 2 Tgv

Flacara Moreni

16

Razvad

Mincu Stefan

Malau Alex

Olimpicii Ulmi

GSA Nucet

16

Viisoara

Savu Vladut

Tutuianu Catalin

Progr 1 Gaesti

CSS Targoviste

14.30

Utchim

Ciulu Ion Alin

Mihai Nicolae

Progr 2 Gaesti

CSM Fieni

16

Utchim

Mihai Nicolae

Ciulu Ion Alin

 

Kinder 2 Tgv

Urban Titu

16

Petrolul

Ionita Adrian

Dita Bogdan

JUNIORI “D” – 11.10.2018

CSS Targoviste

Progr 2 Gaesti

14.30

Petrolul

Stoica Ionel

Dita Bogdan

Kinder 1 Tgv

Kinder 2 Tgv

16

Petrolul

Dita Bogdan

Stoica Ionel

Urban Titu

Progr 1 Gaesti

16

Hagioaica

Ionita Adrian

Dumitrescu Dan

CSM Fieni

Chindia 1 Tgv

16

Cimentul

Tudor Codrut

Ionescu Flavius

FC Pucioasa

Chindia 2 Tgv

16

Pucioasa

Nichita Emanuel

Andrei Evelyn

 

Flacara Moreni

Olimpicii Ulmi

16

Flacara II

Vremaroiu Andr

Sillo Tudor

JUNIORI “ E “ – 05.10.2018

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

FC Pucioasa

Chindia Tgv

16

Pucioasa

Dumitrescu Dan

Matei Teodor

Flacara Moreni

Luc Dragomiresti

16

Flacara II

Sillo Tudor

Denes Florin

CSM Fieni

CSS Targoviste

16

Cimentul

Tudor Codrut

Homeghi Daniel

04.10

Fortis V Lunga

Kinder Tgv

16

V Lunga

Guzu Georgian

Nae Dragos

 

 

MEMORIAL “ GHEORGHE OLA “ – 08.10.2018

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

 

 

15-18

Complex de Natatie Tgv (Org Kinder Tgv)

Stan Alexandru

Andrei Evelyn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEMORIAL “ GHEORGHE OLA “ –

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SELECTIONATE –

 

Select. Dambovita

Select.Calarasi

11.30

Liceu Nucet

Ghiures Andrei

Simion Vlad

Bucur Sebastian

JUNIORI “C”- 06.10.2018

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

CSS Targoviste

Olimpia P Mun

14.30

Petrolul

Andrei Evelyn

Constantinescu

Tutuianu Cat

Kinder Targoviste

GSA Nucet

16

Petrolul

Constantinescu A

Tutuianu Catalin

Andrei Evelyn

Flacara Moreni

Urban Titu

16

Flacar II

Nichita Emanuel

Zanfir Vlad

Stan Alexandru