Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1404

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 9 – 29.09.2018

CSM Fieni

Petrolul Targoviste

Stefan Richard

Andronache R

Constantinescu

Nistor D-tru

Progresul Matasaru

Unirea Bucsani

Matei Bogdan

Ionita Adrian

Oprescu M

Stroe Vasile

FC Brezoaele

Roberto Ziduri

Dumitru Adrian

Ivascu Bogdan

Bucur Adriana

Nasaudeanu N

Recolta Gura Sutii

Vointa Piersinari

Mihalachioiu Ioana

Paunescu Adrian

Badoiu Andreea

Stoica Ghe

Sportul Voinesti

Gloria Cornesti

Malau Marian

Iugulescu Petruta

Sapunaru Maria

Ducu Ioan

Viitorul Caragiale

Unirea Ungureni

Oncescu Ion

Dedu Timotei

Guzu Georgian

Vremaroiu C

CS C Izvorului

Unirea Colibasi

Ciocmata Mugurel

Pitis Aron

Stoica Ionel

Ionescu Ghe

Olimpicii Ulmi

Vointa Visina

Preda Iulian

Savu Vladut

Tutuianu Catalin

Negoescu I

Luc Dragomiresti

Unirea Racari

Serbanoiu Iulian

Vremaroiu Andr

Mihalache Dan

Iordache Ghe

 

   LIGA V  NORD  –ET. 9 30.09.2018

Obs

Viitorul Ocnita

Luceafarul Darmanesti

11

Razvad

Chitu Marius

Iugulescu Petruta

Filip Florin

Olimpicii 2 Ulmi

Vointa Buciumeni

11

Matraca

Guzu Georgian

Nichita Emanuel

Serban Catalin

Vointa Sacuieni

Vointa Adanca

11

Sacuieni

Motan Mihai

Simion Vlad

Nae Dragos

Cetatea 1396 Tgv

Unirea Lucieni

11

Sotanga

Pitis Aron

Dumitru George

Dinu Ioan

Flacara Suta Seaca

Sportul Runcu

11

S Seaca

Malau Marian

Stan Alexandru

Mihai Nicolae

Vointa Comisani

Pomicola Raciu

11

Comisani

Stoica Ionel

Homeghi Daniel

Vointa Pietrosita

Vointa Tatarani

11

Pietrosita

Dobre Razvan

Oncescu Lavinia

Dima Adrian

ASG Doicesti

Viitorul Razvad

11

Doicesti

Matei Bogdan

Chivu Catalin

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 9 30.09.2018

Obs

Viitorul Mircea Voda

Viitorul Gheboaia

11

M Voda

Poschina Catalin

Oprescu Mariana

Diculescu Stefan

Libertatea Urziceanca

Sageata Branistea

11

Urziceanca

Oncescu Ion

Dita Bogdan

Cimpoca Daniel

Vanatorul Ratoaia

Unirea Nucet

11

Ratoaia

Ciocmata Mugurel

Mincu Stefan

Radu Andrei

Fulgerul Lunguletu

Unirea Slobozia Moara

11

Lunguletu

Malau Alexandru

Catana Gabriel

Tomescu Eduard

Viitorul Dobra

Spic de Grau Ghimpati

11

Dobra

Badescu Bogdan

Ancuta Adrian

Stoicescu Alex

Vointa Podu Rizii

Luceafarul Bolovani

11

Podu Rizii

Dutu Bogdan

Bardes Marius

Ionescu Flavius

Gaz Metan Finta

F.C. Potlogi

11

Finta

Stefan Richard

Mihalache Dan

Bucur Adriana

ACS Tartasesti

Flacara Ghinesti

11

Tartasesti

Vremaroiu Andrei

Ionita Adrian

Sillo Tudor

Publirex Ciocanesti

Olimpia Marcesti

11

Ciocanesti

Andronache Richard

Andrei Evelyn

Matei Teodor

LIGA V  VESTET. 9 30.09.2018

Obs

Viitorul Tomsani

Olimpia Morteni

11

Poroinica

Dumitru Adrian

Constsntinescu Andrei

Gugiu Denis

Viitorul Gaesti

PMC Ungureni

11

Gaesti

Ivascu Bogdan

Tutuianu Catalin

Stanciu Mihai

Flacara Valea Mare

Flacara Zavoiu

11

Valea Mare

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Denes Florin

Olimpia Picior Munte

Spicul Jugureni

11

P.   Munte

Ghiures Andrei

Paunescu Adrian

Coman Eusebiu

Viitorul Burduca

Petrolul Rascaieti

11

Burduca

Preda Iulian

Ungureanu Maria

Urban Titu

Dinamo Odaia Turcului

11

Titu

Serbanoiu Iulian

Dumitrescu Daniel

Visan Florin

Viit. Odobesti Ziduri

Viitorul Straosti

11

Odobesti

Ciulu Ion

Ilie Nicolae

Bucur Robert

Vointa Ionesti

Unirea Cobia

11

Ionesti

Savu Vladut

Sapunaru Maria

Miorel Bogdan

Sportul Mogosani

AS Corbii Mari

11

Mogosani

Mihalachioiu Ioana

Dedu Timotei

Badoiu Andreea

   LIGA VI NORD  –ET. 5  30.09.2018

Obs.

Varcolacii Comisani

Comertul Viisoara

14.30

Comisani

Stoica Ionel

Zamfir Vlad

Homeghi Daniel

Gloria Bucsani

Viitorul Pietrari

14.30

Bucsani

Guzu Georgian

Nichita Emanuel

Serban Catalin

Victoria Vacaresti 2017

Victoria Vacaresti 2018

16.30

Comisani

Malau Marian

Stan Alexandru

Mihai Nicolae

Rapid Gemenea

Vointa V. Voievozilor

14.30

Gemenea

Pitis Aron

Dumitru George

Dinu Ioan

Muscelul Valeni

Olimpicii Ulmi 3

14.30

Cetateni

Matei Bogdan

Chivu Catalin

Fortis Valea Lunga

Unirea Ogrea

14.30

Valea Lunga

Chitu Marius

Iugulescu Petruta

Filip Florin

Badeanu

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 5  30.09.2018

Sportul Cojasca

Neajlovul Puntea Greci

14.30

Bilciuresti

Stefan Richard

Mihalache Dan

Bucur Adriana

Viitorul Cuza Voda

Steagu Rosu Colacu

14.30

Cuza Voda

Motan Mihai

Simion Vlad

Nae Dragos

Sageata Catunu 1975

Dacia Hulubesti

14.30

Catunu

Dita Bogdan

Oncescu Ion

Cimpoca Daniel

Vointa Cretu

Vointa Crevedia 2010

14.30

Urziceanca

Ionita Adrian

Vremaroiu Andrei

Sillo Tudor

Juniorul Ciocanesti

Viitorul Gura Foii

14.30

Ciocanesti

Andronache Richard

Andrei Evelyn

Matei Teodor

Avantul Produlesti

Universitatea Baleni

14.30

Produlesti

Dutu Bogdan

Bardes Marius

Ionescu Flavius

JUNIORI “C”- 29.09.2018

CSM Fieni

CSS Tgv

17

Cimentul

Badescu Bogdan

Dumitru George

Filip Florin

Olimpia P Munte

Chindia Tgv

17

P Munte

Ivascu Bogdan

Miorel Bogdan

Ancuta Adrian

Fortis V Lunga

Flacara Moreni

17

V Lunga

Guzu Georgian

Sillo Tudor

Denes Florin

Urban Titu

Kinder Tgv

17

Hagioaica

Dutu Bogdan

Zanfir Vlad

Nichita Emanuel

JUNIORI “D” – 30.09.2018

 

Urban Titu

Kinder 1 Tgv

17

Hagioaica

Poschina Catalin

Andrei Marian

CSS Targoviste

Kinder 2 Tgv

17

Petrolul

Dumitru Adrian

Constantinescu A

CSM Fieni

Progr 1 Gaesti

17

Cimentul

Malau Alexandru

Tomescu Eduard

FC Pucioasa

Progr 2 Gaesti

17

Pucioasa

Badescu Bogdan

Stoicescu Alex

Flacara Moreni

Chindia 1 Tgv

17

Flacara II

Ivascu Bogdan

Denes Florin

 

GSA Nucet

Chindia 2 Tgv

17

Liceu

Dumitrescu Dan

Ancuta Adrian

CSM Fieni

Kinder 1 Tgv

16

Cimentul

Tudor Codrut

Matei Teodor

03.10

JUNIORI “ E “ – 28.09.2018

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

Flacara Moreni

FC Pucioasa

17

Flacara II

Vremaroiu Andr

Sillo Tudor

Luc Dragomiresti

CSS Targoviste

17

Dragomiresti

Nichita Emanuel

Zanfir Vlad

Kinder Targoviste

CSM Fieni

17

Petrolul

Andrei Evelyn

Dita Bogdan

Chindia Tgv

Fortis V Lunga

17

Razvad

Dumitrescu Daniel

Filip Florin

 

 

SELECTIONATE –

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

15-18

Complex Natatie Tgv

Dita Bogdan

Andrei Evelyn

Sel Dambovita

Sel Ialomita

11.30

Liceu Nucet

Tudor Codrut

Popa Ionut

Zanfir Vlad

30.09.

2018