Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1226

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la meciuri:

LIGA A IV-A

CSM Fieni

FC Brezoaele

 Savu Vladut

Mihalache Dan

Iugulescu Petruta

Nistor D-tru

Recolta Gura Sutii

Progresul Matasaru

Serbanoiu Iulian

Ionita Adrian

Vremaroiu Andrei

Stroe Vasile

Sportul Voinesti

Petrolul Targoviste

Ciocmata Mugurel

Stoica Ionel

Badoiu Andreea

Iordache Gh

Viitorul Caragiale

Unirea Bucsani

Mihalachioiu Ioana

Poschina Catalin

Popa Ionut

Gligoras Adr

CS Coada Izvorului

Roberto Ziduri

Preda Iulian

Dedu Timotei

Oprescu Mariana

Badeanu C

Olimpicii Ulmi

Vointa Piersinari

Ivascu Bogdan

Badescu Bogdan

Pitis Aron

Negoescu I

Luc Dragomiresti

Gloria Cornesti

Malau Marian

Nichita Emanuel

Bucur Adriana

Ducu Ioan

Unirea Racari

Unirea Ungureni

Oncescu Ion

Malau Alex

Tutuianu Catalin

Stoica Ghe

Vointa Visina

Unirea Colibasi

Matei Bogdan

Paunescu Adrian

Tudor Codrut

Ionescu Ghe

   LIGA V  NORD

Vointa Adanca

 Luc. Darmanesti

Miorel Bogdan

Stoicescu Alexandru

Gugiu Denis

 Vointa Buciumeni

 Unirea Lucieni

Poschina Catalin

Dima Adrian

 Viitorul Ocnita

 Sportul Runcu

Mihachioiu Ioana

Andrei Evelyn

 Olimpicii 2 Ulmi

 Pomicola Raciu

Pitis Aron

Nae Dragos

Tomescu Eduard

 Vointa Sacuieni

 Sageata G Ocnitei

Dita Bogdan

Nichita Emanuel

Ghiures Andrei

 Cetatea 1396 Tgv

 Vointa Tatarani

Matei Bogdan

Minu Beniamin

Radu Andrei

 Flacara Suta Seaca

 Viitorul Razvad

Ciocmata Mugurel

Mincu Stefan

Victoria Comisani

ASG Doicesti

Ciulu Ion

Denes Florin

Dinu Ioan

 Vointa Bezdead

 Vointa Pietrosita

Savu Vladut

Badoiu Andreea

 

 

 

 

LIGA V  SUD

 Unirea Nucet

 Viitorul Gheboaia

Stan Alexandru

Visan Florin

 Sageata Branistea

 Unirea S Moara

Dedu Timotei

Ilie Nicolae

 Viit. Mircea Voda

 Spic G Ghimpati

Stoica Ionel

Simion Vlad

 Lib. Urziceanca

 Luc. Bolovani

Preda Iulian

Chivu Catalin

 Vanatorul Ratoaia

 FC Potlogi

Sandu Alin

Dumitrescu Daniel

 Fulgerul Lunguletu

 Flacara Ghinesti

Delureanu Andrei

Bucur Adriana

Viitorul Dobra

 Olimpia Marcesti

Serbanoiu Iulian

Mihalache Dan

 Vointa Podu Rizii

 Publirez Ciocanesti

Malau Alexandru

Iugulescu Petruta

 Gaz Metan Finta

ACS Tartasesti

Motan Mihai

Unugureanu Maria

Oprescu Mariana

LIGA V  VEST

 Flacara Zavoiu

 Olimpia Morteni

Zanfir Vlad

Cimpoca Daniel

 PCM Ungureni

 Spicul Jugureni

Malau Marian

Bardes Marius

Ionescu Flavius

 Viitorul Tomsani

 Petrolul Rascaieti

Stanciu Mihai

Homeghi Daniel

 Viitorul Gaesti

 Dinamo O Turcului

Tudor Codrut

Filip Florin

 Flacara Valea Mare

 Viitorul Straosti

Vremaroiu Andrei

Paunescu Adrian

Dumitru George

 Olimpia P Munte

 Unirea Cobia

Pavel Sorin

Dobre Stefan

 Viitorul Burduca

 Corbii Mari

Badescu Bogdan

Ancuta Adrian

 Urban Titu

 Sportul Mogosani

Popa Ionut

Chirita Daniel

Matei Teodor

 Viit Odobesti Ziduri

 Vointa Ionesti

Ionita Adrian

Tutuianu Catalin

   LIGA VI NORD

Fortis Valea Lunga

Rapid Gemenea

Nichita Emanuel

Dita Bogdan

Ghiures Andrei

Unirea O Ggrea

Olimpicii Ulmi 3

Gloria Bucsani

Pitis Aron

Tomescu Eduard

Nae Dragos

Valea Voievozilor

Varcolacii Comisani

Ciocmata Mugurel

Mincu Stefan

Victoria Vacaresti 2018

Gaz Metan Vladeni

Matei Bogdan

Minu Beniamin

Radu Andrei

Viitorul Pietrari

Comertul Viisoara

Andrei Evelyn

Mihalachioiu Ioana

Sillo Tudor

 

 

 

 

LIGA VI SUD

Avantul Produlesti

Vointa Cretu

Malau Alexandru

Ungureanu Maria

Oprescu Mariana

Universitatea Baleni

Sageata Catunu 1975

Dedu Timotei

Ilie Nicolae

Viitorul Gura Foii

Viitorul Cuza Voda

Tudor Codrut

Filip Florin

Vointa Crevedia

Sportul Cojasca

Ivascu Bogdan

Preda Iulian

Chivu Catalin

Dacia Hulubesti

Gaita Bilciuresti

Ionita Adrian

Paunescu Adrian

Vremaroiu Andrei

Steagu Rosu Colacu

Neajlovul p de Greci

Stoica Ionel

Simion Vlad

Sageata Catunu

Juniorul Ciocanesti

Stefan Richard

Guzu Georgian

JUNIORI “C”

Urban Titu

Flacara Moreni

Miorel Bogdan

Gugiu Denis

Dima Adrian

GSA Nucet

Kinder Tgv

Andrei Evelyn

Ancuta Adrian

Dinu Ioan

Olimpia P Munt

CSS Tgv

Poschina Catalin

Dumitrescu Dan

Mihalache Dan

JUNIORI “C” 

GSA Nucet

Flacara Moreni

Nichita Emanuel

Zanfir Vlad

Ilie Nicolae

Urban Titu

Fortis V Lunga

Badescu Bogdan

Stan Alexandru

Filip Florin

Olimpia P Munte

CSM Fieni

Miorel Bogdan

Nae Dragos

Mincu Stefan