Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1058

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A

Unirea Colibasi

CSM Fieni

Malau Marian

Stefan Richard

Dedu Timotei

Ionescu Gh

Unirea Ungureni

Vointa Visina

Serbanoiu Iulian

Stoica Ionel

Iugulescu P

Ducu Ioan

Gloria Cornesti

Unirea Racari

Matei Bogdan

Vremaroiu Andr

Constantinescu

Vremaroiu C

Vointa Piersinari

Luc Dragomiresti

Ciocmata Mugurel

Popa Ionut

Malau Alex

Stroe Vasile

Roberto Ziduri

Olimpicii Ulmi

Dobre Razvan

Tudor Codrut

Tutuianu Catalin

Stoica Ghe

Unirea Bucsani

CS Coada Izvorului

Oncescu Ion

Ionita Adrian

Mocanu Florin

Nistor D-tru

Petrolul Targoviste

Viitorul Caragiale

Andronache Richard

Guzu Georgian

Delureanu And

Tuiu Florin

Progresul Matasaru

Sportul Voinesti

Mihalachioiu Ioana

Badescu Bogdan

Pitis Aron

Nasaudeanu N

FC Brezoaele

Recolta Gura Sutii

Motan Mihai

Catana Gabriel

Paunescu Adr

Iordache Ghe

   LIGA V  NORD 

 Luceafarul Darmanesti

 Vointa Bezdead

Vremaroiu Andrei

Catana Gabriel

Nichita Emanuel

 Vointa Pietrosita

Victoria Comisani

Pitis Aron

Ancuta Adrian

ASG Doicesti

 Flacara Suta Seaca

Stoica Ionel

Oncescu Lavinia

Radu Andrei

 Viitorul Razvad

 Cetatea 1396 Tgv

Cretu Petre

Malau Marian

Chirita Daniel

 Vointa Tatarani

 Vointa Sacuieni

Guzu Georgian

Nae Dragos

Serban Catalin

 Sageata Gura Ocnitei

 Olimpicii 2 Ulmi

Popa Ionut

Zanfir Vlad

Andrei Marian

 Pomicola Raciu

 Viitorul Ocnita

Pavel Sorin

Dobre Stefan

 Sportul Runcu

 Vointa Buciumeni

Savu Vladut

Ungureanu Maria

 Unirea Lucieni

 Vointa Adanca

Tudor Codrut

Constantinescu Andrei

 

 

 

 

LIGA V  SUD

 Viitorul Gheboaia

 Gaz Metan Finta

Matei Bogdan

Badoiu Andreea

Filip Florin

ACS Tartasesti

 Vointa Podu Rizii

Preda Iulian

Andrei Evelyn

Stoicescu Alexandru

Publirex Ciocanesti

Viitorul Dobra

Dutu Bogdan

Dumitrescu Daniel

Denes Florin

 Olimpia Marcesti

 Fulgerul Lunguletu

Dobre Razvan

Miorel Bogdan

Matei Teodor

 Flacara Ghinesti

 Vanatorul Ratoaia

Stanciu Mihai

Mocanu Florin

 FC Potlogi

 Libertatea  Urziceanca

Dedu Timotei

Mincu Stefan

 Luceafarul  Bolovani

 Viitorul Mircea Voda

Poschina Catalin

Dinu Ioan

 Spic Grau Ghimpati

 Sageata Branistea

Mihalachioiu Ioana

Onicescu Ionut

Unirea Slobozia Moara

 Unirea Nucet

Badescu Bogdan

Bardes Marius

LIGA V  VEST

 Olimpia Morteni

 Viit Odobesti Ziduri

Dita Bogdan

Chivu Catalin

Tomescu Eduard

 Vointa Ionesti

 Urban Titu

Oncescu Ion

Gugiu Denis

Sillo Tudor

 Sportul Mogosani

 Viitorul Burduca

Stan Alexandru

Minu Beniamin

Diculescu Stefan

AS Corbii Mari

 Olimpia Picior Munte

Ciulu Ion

Dima Adrian

 Unirea Cobia

 Flacara Valea Mare

Dumitru Adrian

Delureanu Andrei

Visan Mihaela

 Viitorul Straosti

 Viitorul Gaesti

Ciocmata Mugurel

Ilie Nicolae

Coman Eusebiu

 Dinamo O Turcului

 Viitorul Tomsani

Ghiures Andrei

Simion Vlad

 Petrolul Rascaieti

 PMC Ungureni

Andronache Richard

Dumitru George

 Spicul Jugureni

 Flacara Zavoiu

Ionita AdrianM

Homeghi Daniel

   LIGA VI NORD

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Comertul 2014 Viisoara

Victoria Vacaresti

14.30

Viisoara

Cretu Petre

Chirita Daniel

Ancuta Adrian

Gaz Metan Vladeni

Vointa V. Voievozilor

14.30

Vladeni

Catana Gabriel

Vremaroiu Andrei

Nichita Emanuel

Varcolacii Comisani

Olimpicii Ulmi 3

14.30

Comisani

Zanfir Vlad

Popa Ionut

Andrei Marian

Gloria Bucsani

Unirea Ogrea

14.30

Bucsani

Miorel Bogdan

Dobre Razvan

Matei Teodor

Victoria Vacaresti 2017

Fortis Valea Lunga

14.30

Vacaresti

Tudor Codrut

Constantinescu And

RaduAndrei

Rapid Gemenea

Muscelul Valeni

14.30

Gemenea

Nae Dragos

Guzu Georgian

Serban Catalin

 

 

 

 

LIGA VI SUD

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs.

Neajlovul P de Greci

Dacia Hulubesti

14.30

P Greci

Delureanu Andrei

Dumitru Adrian

Visan Mihaela

Gaita Bilciuresti

Vointa Crevedia 2010

14.30

Bilciuresti

Badescu Bogdan

Bardes Marius

Sportul Cojasca

Viitorul Gura Foii

14.30

Cojasca

Matei Bogdan

Filip Florin

Badoiu Andreea

Viitorul Cuza Voda

Universitatea Baleni

14.30

C. Voda

Stanciu Mihai

Mocanu Florin

Sageata Catunu 1975

Avantul Produlesti

14.30

Catunu

Dutu Bogdan

Poschina Catalin

Dinu Ioan

Vointa Cretu

Juniorul Ciocanesti

14.30

Cretu

Andrei Evelyn

Preda Iulian

Stoicescu Alex

JUNIORI “C”

Urban Titu

GSA Nucet

Nichita Emanuel

Ancuta Adrian

Chivu Catalin

CSM Fieni

Chidia Tgv

Tudor Codrut

Matei Teodor

Stoicescu Alex

Fortis V Lunga

Kinder Tgv

Guzu Georgian

Vremaroiu Andr

Sillo Tudor

 

JUNIORI “C”

Chindia Tgv

Olimpia P Munte

Savu Vladut

Ungureanu M

Badoiu Andr

Flacara Moreni

Fortis V Lunga

Vremaroiu Andrei

Sillo Tudor

Denes Florin

Kinder Tgv

Urban Titu

Dutu Bogdan

Andrei Evelyn

Ilie Nicolae

CSS Targoviste

CSM Fieni

Andrei Evelyn

Dutu Bogdan

Ilie Nicolae

JUNIORI “D”

Progresul Gaesti 1`

Chindia Tgv 2

Chivu Catalin

Andronache R

Progresul Gaesti 2

Chindia Tgv 1

Andronache R

Chivu Catalin

Kinder Tgv 1

GSA Nucet

Ciocmata Mugurel

Tomescu Eduard

Kinder Tgv 2

Olimpicii Ulmi

Tomescu Eduard

Ciocmata Mug

Urban Titu

Flacara Moreni

Ghiures Andrei

Minu Beniamin

 

CSS Targoviste

FC Pucioasa

Andrei Evelyn

Dita Bogdan

03.09

JUNIORI “D”

CSM Fieni

CSS Targoviste

17

Cimentul

Malau Alexandru

Tudor Codrut

FC Pucioasa

Urban Titu

17

Pucioasa

Stoicescu Alex

Tomescu Eduard

Flacara Moreni

Kinder Tgv 1

17

Flacara II

Guzu Georgian

Vremaroiu Andr

GSA Nucet

Kinder Tgv 2

17

Liceu

Badescu Bog

Dumitrescu Dan

Olimpiucii Ulmi

Progresul Gaesti 1

17

Viisoara

Andreri Evelyn

Dumitru Adrian

 

Chindia Tgv 2

Progresul Gaesti 2

17

E Popescu II

Stanciu Mihai

Dima Adrian