Delegarile arbitrilor din wekeend

0
964

sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor oficia la meciuri:

LIGA A IV-A

Olimpicii Ulmi

FC Brezoaele

Motan Mihai

Dobre Razvan

Guzu Georgian

Tudor Emil

Flacara Zavoiu

Bradul Moroieni

Serbanoiu Iulian

Savu Vladut

Oprescu Maria

Stoica Ghe

Unirea Colibasi

Unirea Ungureni

Stefan Richard

Dita Bogdan

Paunescu Adr

Stroe V

Luc Dragomiresti

Petrolul Targoviste

Oncescu Ion

Stoica Ionut

Bucur Adriana

Tuiu Florin

Vointa Persinari

AS C Izvorului

Matei Bogdan

Ivascu Bogdan

Sapunaru Maria

Ducu Ioan

Roberto Ziduri

Recolta Gura Sutii

Ciocmata Mugurel

Popa Ionut

Malau Marian

Nistor D

CSM Fieni

Spic Grau Ghimpati

Mihalachioiu Ioana

Vremaroiu  Andr

Iugulescu Petruta

Pitaru Ionel

Viitorul Caragiale

Gloria 2015 Cornesti

Dumitru Adrian

Onicescu Ionut

Mocanu Florin

Iordache G

Unirea Bucsani

Progresul Matasaru

Ionita Adrian

Tutuianu Catalin

Pitis Aron

Negoescu I

   LIGA V  NORD 

Sportul Runcu

Vointa Sacuieni

Stoica Ionel

Nita C-tin

Sandu Alin

Vointa Tatarani

Flacara Suta Seaca

Preda Iulian

Denes Florin

Badoiu Andreea

Luc Darmanesti

Sportul Voinesti

Matei Bogdan

Mocanu Florin

Sapunaru Maria

Irimescu G

Vointa Adanca

Victoria Comisani

Ciulu Ion

Dinu Ioan

Dumitru Teodor

Vointa Buciumeni

Pomicola Raciu

Delureanu Andr

Negoita Alex

Paunescu Adr

Unirea Lucieni

Viitorul Razvad

Poschina Catalin

Bucur Robert

Mihalache Dan

Vointa Pietrosita

Viitorul Ocnita

Dita Bogdan

Popa Ionut

Ghiures Andrei

ASG Doicesti

Sageata G Ocnitei

Motan Mihai

Serban Catalin

Dumitrescu Daniel

Olimpicii 2 Ulmi

Vointa Bezdead

Savu Vladut

Coman Eusebiu

Homeghi Daniel

 

 

 

 

LIGA V  SUD

Olimpia Marcesti

Gaz Metan Finta

Guzu Georgian

Dobre Stefan

Stanciu M

Fulgerul Lunguletu

Vointa Podu Rizii

Badescu Bogdan

Maria Antonio

Simion Vlad

Luc Bolovani

ACS Tartasesti

Dedu Timotei

Andrei Evelyn

Sillo Tudor

Popa Dorel

Viitorul M Voda

Viitorul Gheboaia

Ionita Adrian

Chirita Daniel

Radu Andrei

Sageata Branistea

Lib Urziceanca

Malau Alexandru

Filip Florin

Ancuta Adeian

Unirea Racari

Publirex Ciocanesti

Mihalachioiu I

Vremaroiu Andr

Oprescu Mariana

Unirea Sl Moara

Urban 2 Titu

Ivascu Bogdan

Barbu Sebastian

Chivu Catalin

Unirea Nucet

Flacara Ghinesti

Oncescu Ion

Andrei Marian

Iugulescu Patruta

LIGA V  VEST

Viitorul Burduca

AS Corbii Mari

Dobre Razvan

Cimpoca Daniel

Grigorescu Andr

Unirea Cobia

FC Potlogi

Pitis Aron

Diculescu St

Ilie Nicolae

Sportul Mogosani

Vointa Visina

Dumitru Adrian

Nichita Emanuel

Zanfir Vlad

Istrate Alex

Vointa Ionesti

Viitorul Odobesti

Serbanoiu Iulian

Catana Gabriel

Ungureanu M

Spicul Jugureni

Viitorul Gaesti

Dutu Bogdan

Bucur Sebastian

Bucur Adriana

Nasaudeanu N

Dinamo Od Turc

Viitorul Straosti

Bardes Remus

Stan Alex

Constantinescu A

Petrolul Rascaieti

PCM Ungureni

Ciocmata Mugurel

Miorel Bogdan

Mihai Nicolae

Olimpia Morteni

Olimpia P Munte

Andronache R

Visan Gabriela

Mincu Stefan