Delegarile arbitrilor din wekeend

0
970

Sambara si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia in wekeend:

LIGA A IV-A

Unirea Colibasi

Olimpicii Ulmi

Preda Iulian

Ivascu Bogdan

Malau Marian

Stoica Ghe

Flacara Zavoiu

FC BREZOAELE

Matei Bogdan

Guzu Georgian

Bucur Adriana

Negoescu I

Viitorul Caragiale

Bradul Moroieni

Motan Mihai

Serbanoiu Iulian

Stoica Ionel

Stroe Vasile

Unirea Bucsani

Unirea Ungureni

Chitu Marius

Onicescu Ionut

Mocanu Florin

Iordache Ghe

Recolta Gura Sutii

Petrolul Targoviste

Mihalachioiu Ioana

Delureanu Andrei

Oprescu Anca

Ducu Ioan

Luc Dragomiresti

AS C Izvorului

Badeanu Cosmin

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Irimescu G

Roberto Ziduri

Spic Grau Ghimpati

Dumitru Adrian

Poschina Catalin

Badoiu Andreea

Tuiu Florin

Vointa Persinari

Gloria 2015 Cornesti

Ciocmata Mugurel

Pitis Aron

Paunescu Adrian

Pitaru Ionel

CSM Fieni

Progresul Matasaru

Oncescu Ion

Tutuianu Catalin

Sapunaru Andreia

Ionescu Ghe

   LIGA V  NORD

Luc Darmanesti

Flacara Suta Seaca

Matei Bogdan

Catana Gabriel

Tutuianu Catalin

Popa Dorel

Unirea Lucieni

Sportul Voinesti

Mihalachioiu I

Onicescu Ion

Barbu Sebastian

Bratu Ghe

Vointa Buciumeni

Victoria Comisani

Dita Bogdan

Sillo T

Bardes Marius

Vointa Pietrosita

Pomicola Raciu

Ionita Adrian

Ghiures A

Coman Eusebiu

Vointa Sacuieni

Viitorul Razvad

Pavel Sorin

Dobre Sebastian

Mihalache Dan

Viitorul Ocnita

Sportul Runcu

Guzu Georgian

Vremaroiu And

Denis Florin

Vointa Adanca

Sageata G Ocnitei

Andrei Evelyn

Nichita E

Bucur Adriana

 ASG Doicesti

Olimpicii 2 Ulmi

Ivascu Bogdan

Simion Vlad

Ungureanu Maria

Vointa Tatarani

Vointa Bezdead

Ciulu Ion

Cimpoca Daniel

Sapunaru Maria

 

 

 

 

LIGA V  SUD

Luc Bolovani

Vointa Podu Rizii

Serbanoiu Iulian

Nita Constantin

Visan Gabriela

Sageata Branistea

ACS Tartasesti

Badeanu Cosmin

Galmencea R

Homeghi

Pitaru Ionel

Viitorul M Voda

Viitorul Dobra

Malau Alexandru

Filip Florin

Malau Marian

Unirea Racari

Viitorul Gheboaia

Dumitru Adrian

Delureanu And

Paunescu A

Nasaudeanu N

Gaz Metan Finta

Lib Urziceanca

Dutu Bogdan

Dumitrescu

Oprescu Mariana

Publirex Ciocanesti

Olimpia Marcesti

Savu Vladut

Serban Catalin

Zamfir Vlad

STA

Urban Titu

Fulgerul Lunguletu

Flacara Ghinesti

Stan Alexandru

Stanciu M

Diculescu

Unirea Sl Moara

Unirea Nucet

Poschina Catalin

Gugiu Denis

Badoiu Andreea

LIGA V  VEST

Vointa Ionesti

FC Potlogi

Dobre Razvan

Negoita Alex

Iugulescu Petruta

Sportul Mogosani

AS Corbii Mari

Ciocmata Mugurel

Tita Alexandru

Ilie Nicolae

Unirea Cobia

Viitorul Burduca

Bardes Remus

Andrei Marin

Grigorescu A

PCM Ungureni

Olimpia P Munte

Motan Mihai

Mihai Nicolae

Radu Andrei

Spicul Jugureni

Vointa Visina

Oncescu Ion

Constantinescu

Mocanu Florin

Ducu Ioan

Dinamo Od Turc

Viitorul Odobesti

Stefan Richard

Dumitru George

Costache Ion

Petrolul Rascaieti

Viitorul Gaesti

Badescu Bogdan

Miorel Bogdan

Stan Alexandru

Olimpia Morteni

Viitorul Straosti

Andronache R

Neagu Costinel

Maria Antonio

LIGA VI  NORD

Cetatea Targoviste

Unirea Ogrea

Oncescu Ion

Andrei Evelyn

Homeghi

Vremaroiu

AS Udresti

Viitorul Pietrari

Ivascu Bogdan

Simion Vlad

Ungureanu Maria

Muscelul Valeni

Vointa V Voievoz

Ciulu Ion

Cimpoca Daniel

Sapunaru Maria

Vointa Gemenea

Vanatorul Ratoaia

Dumitru Adrian

Delureanu A

Paunescu A

Istrate Al

Petrolul Iedera

FCM Targoviste

Birdes Remus

Nichita Emanuel

Bucur Adriana

Fortis V Lunga

Gaz Metan Vladeni

Pavel Sorin

Dobre S

Serban Catalin