Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1733

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campinatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A

Petrolul Targoviste

Unirea Colibasi

MALAU ALEX

CONSTANTINESCU A

MALAU MARIAN

Glolria 2015 Cornesti

Roberto Ziduri

MATEI BOGDAN

IUGULESCU CL.

STOICA IONEL

Bradul Moroieni

CSM Fieni

ONCESCU ION

POSCHINA CATALIN

SAVU VLADUT

Progresul Matasaru

Vointa Persinari

CIOCMATA MUG.

PITIS ARON

BUCUR ADRIANA

Unirea Ungureni

Viitorul Caragiale

DUTU BOGDAN

NEAGU COSTINEL

BARDES REMUS

FC Brezoaele

Unirea Bucsani

NICULAE LAUR.

SERBANOIU IULIAN

TUTUIANU CATA

Olimpicii Ulmi

Flacara Zavoiu

PREDA IULIAN

BADOIU ANDREEA

SAPUNARU MARIA

Spic  Grau Ghimpati

Luc Dragomiresti

BADEANU COSMIN

IVASCU BOGDAN

BARDES REMUS

AS C Izvorului

Recolta Gura Sutii

DUMITRU ADRIAN

DITA BOGDAN

CATANA GABRIEL

   LIGA V  NORD

Pomicola Raciu

Vointa Sacuieni

GALMENCEA R.

BADESCU BOG.

ANDREI  EVELYN

Sportul Voinesti

Vointa Pietrosita

POSCHINA C.

MIHAI NICOLAE

IUGULESCU CL.

Victoria Comisani

Unirea Lucieni

SERBANOIU I.

DUMITRESCU D.

STANCIU MIHAI

Viitorul Razvad

Viitorul Ocnita

PAUNESCU ADR.

ANDREI MARIN

Sageata G Ocnitei

Luc Darmanesti

DUMITRU A

CONSTANTINESCU

MOCANU FL.

Flacara Suta Seaca

Vointa Buciumeni

ANDRONACHE R.

DUMITRU TEODOR

SILLO TUDOR

Sportul Runcu

ASG Doicesti

DUTU BOGDAN

BADOIU ANDREEA

ILIE NICULAE

Olimpicii 2 Ulmi

Vointa Tatarani

PREDA IULIAN

HOMEGHI DANIEL

GRIGORESCU A.

Viitorul Bezdead

Vointa Adanca

SAVU VLADUT

DELUREANU A.

VISAN GABRIELA

 

 

 

 

LIGA V  SUD

Viitorul Gheboaia

Gaz Metan Finta

MOTAN MIHAI

DEDU TIMOTEI

NEGOITA A.

ACS Taratasesti

Unirea Racari

CHITU MARIUS

CATANA GABRIEL

ONICESCU IONUT

Viitorul Dobra

Sageata Branistea

IONITA ADRIAN

DUMITRU G.

DENES FLORIN

Lib Urziceanca

Publirex Ciocanesti

IVASCU BOGDAN

TUTUIANU C.

BARBU S.

Urban 2 Titu

Luc  Bolovani

NICULAE L.

CIULU ION

BUCUR A

Vointa Podu Rizii

Viitorul M Voda

PAVEL SORIN

DOBRE  STEFAN

SIMION VLAD

Olimpia Marcesti

Unirea Sl Moara

BARDES REMUS

COSTACHE ION

UNGUREANU M.

Unirea Nucet

Fulgerul Lunguletu

DITA BOGDAN

RADU ANDREI

SERBAN CATALIN

LIGA V  VEST

FC Potlogi

Spicul Jugureni

ONCESCU ION

NICHITA E.

MALAU MARIAN

AS Corbii Mari

Vointa Ionesti

MATEI BOGDAN

VREMAROIU A.

CHIRITA D.

Viitorul Burduca

Sportul Mogosani

POPA IONUT

TITA ALEXANDRU

CHIVU CATALIN

Olimpia P Munte

Unirea Cobia

MALAU ALEX.

ZANFIR VLAD

COMAN EUSEBIU

Vointa Visina

Dunamo Od Turc

CIOCMATA M.

MIOREL BOGDAN

SAPUNARU M.

Viitorul Odobesti

Petrolul Rascaieti

PITIS ARON

FILIP FLORIN

GUGIU DENIS

Viitorul Gaesti

Olimpia Morteni

STOICA IONEL

STAN ALEX.

CIMPOCA D.

Viitorul Straosti

PCM Ungureni

GUZU GEORGIAN

SANDU ALIN

BARDES MARIUS

 LIGA VI  NORDET. 21 – 27.05.2018

Unirea Ogrea

AS Udresti

DOBRE STEFAN

PAVEL SORIN

DINU IOAN

Gaz Metan Vladeni

Cetatea Targoviste

PREDA IULIAN

CONSTANTINES

BUCUR ADR

Viitorul Pietrari

Muscelul Valeni

POSCHINA CA

DICULESCU M

ANCUTA

Vointa V Voievoz

Vointa Gemenea

STEFAN RICH

MARIO ANTION

Vanatorul Ratoaia

Petrolul Iedera

STOICA IONEL

PAUNESCU

UNGUREANU

FCM Targoviste

Fortis V Lunga

IONITA A

SAPUNARU

HOMEGHI D

      LIGA VI  SUD

Univ. Baleni

Fl. Valea Mare

NEAGU COSTINEL

RADU ADDREI

SERBAN C.

Viit. Gura Foii

Av. Produlesti

BADESCU B

GALMENCEA R

ANDREI EV

Dacia Hulubesti

Viitorul Tomsani

SANDU ALIN

GUZU GEORGIA

BARDES MAR

Varcolacii Comisani

Sageata Catunu

DUMITRESCU DAN

SERBANOIU I.

STANCIU MIHAI

Comertul Viisoara

Jun. Ciocanesti

STOICA IONEL

CIMPOCA DAN

JUNIORI D

CHINDIA TGV

CSS TARGOVISTE

NICULAE LAUR

DELUREANU A

CHINDIA 2 TGV

PROG. GAESTI

DELUREANU A

NICULAE LAUR

FORT VALEA LUNGA

OLIM. PIC DE MUNTE

ANDRONACHE RIC

DUMITRU TEO

URBAN TITU

CSM FIENI

DEDU TIMOTEI

NEGOITA ALEX

FC ANINOASA

GSA NUCET

IVASCU BOGDAN

TUTUIANU CATA

PETROL. TGV

KINDER TGV

SAVU VLADUT

DICULESCU ST

FLACARA MORENI

SPORTUL PUCIOASA

SERBANOIU IUL

VREMAROIU A