Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1231

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta brigazile de arbitri care vor oficia in wekeend:

                                             LIGA A IV-A-ET. 28 – 12.05.2018

Obs

Viitorul Caragiale

Unirea Colibasi

Nicolae Laurentiu

Constantinescu AndreiDREI

Mocanu Florin

IONESCU G.

CSM Fieni

Olimpicii Ulmi

Preda Iulian

Vremaroiu A

Badoiu Andreea

IORDACHE GHEORGHE

Vointa Persinari

FC Brezoaele

Catana Cristian

Paunescu Adrian

Stoica Ionel

STROE VASILE

Unirea Bucsani

Flacara Zavoiu

Malau Marian

Ciocmata Mugurel

Badeanu Cosmin

STOICA GHEORGHE

Luc Dragomiresti

Bradul Moroieni

Mihalachioiu Ioana

Bardes Remus

Oprescu Mariana

NISTOR DUMITRU

Roberto Ziduri

Unirea Ungureni

Matei Bogdan

Onicescu Ionut

Popa Ionut

PITARU IONEL

Petrolul Targoviste

Spic de Grau Ghimpati

Motan Mihai

Tutuianu Catalin

Sapunaru Maria

IONESCU GHEORGHE

AS C Izvorului

Gloria 2015 Cornesti

Oncesu Ion

Dita Bogdan

Pitis Aron

TUIU         FLORIN

Recolta Gura Sutii

Progresul Matasaru

Dumitru Adrian

Poschina Catalin

Dutu Bogdan

BURTESCU SEPTIMIU

                                                            LIGA VI  NORD – ET.  19 – 13.05.2018

Unirea Ogrea

Vointa Gemenea

14.30

V Lunga

DUTU BOGDAN

DENES FLORIN

NEGOITA ALEX

Cetatea Tgv

Muscelul Valeni

14.30

Petrolul Tgv

NICULAE LAUR

BADESCU BG

BARDES REMUS

AS Udresti

Gaz Metan Vladeni

14.30

Udresti

MALAU MARIAN

DEDU TIMOTEI

UNGUREANU M

Viitorul Pietrari

Petrolul Iedera

14.30

Voinesti

POSCHINA CATA

ZAMFIR VLAD

BUCUR ADRIANA

Vointa V Voievoz

Fortis Valea Lunga

14.30

V Voievozilor

CATANA CR.

PAUNESCU AD.

Vanatorul Ratoaia

FCM Targoviste

14.30

Ratoaia

GUZU GEORGIAN

STOICA IONEL

ANDREY EVELIN

NASAUDEANU N.

                                                  LIGA VI  SUD ET.  17 –  13.05.2018

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Observator

Flacara V Mare

Viitorul Tomsani

14.30

V Mare

MOTAN MIHAI

COSTACHE IONUT

DUMITRESCU D.

BALASOIU GHE.

Univ Baleni

Avantul Produlesti

14.30

Baleni

PITIS ARON

ONCESCU ION

CHIVU CATALIN

Viitorul Gura Foii

Sageata Catunu

14.30

Gura Foii

CIOCMATA MUGUREL

CIMPOCA DANIEL

DUMITRU TEODOR

Dacia Hulubesti

Juniorul Ciocanesti

14.30

Hulubesti

DITA BOGDAN

CIULIU ION

POPA IONUT

Varc Comisani

Comertul Viisoara

14.30

Comisani

VREMAROIU ANDREI

TUTUIANU C

TITA ALEX.

                                               JUNIORI C-12.O5. 2018

ASISTENT 2

OBS

CHINDIA TGV

FC ANINOASA

18:00

E. POPESCU

GUZU G.

CIMPOCA DANIEL

COMAN EUSEBIU

CSS 2 TGV

URBAN TITU

16:30

PETROUL

DITA BOGDAN

POPA IONUT

TITA ALEX

CSS TARGOVISTE

FLACARA MORENI

18:00

PETROLUL

POPA IONUT

DITA BOGDAN

TITA ALEX

GSA NUCET

OLIMPICII ULMI

18:00

NUCET

BADESCU B

DICULESCU S

ANCUTA ADRIAN

                                                  JUNIORI D -13.O5. 2018

ECHIPA

ECHIPA

ORA

TEREN

ARBITRU

ASISTENT 1

ASISTENT 2

OBS

PETROLUL TGV

FORTIS VALEA LUNGA

16:30

PETROLUL

ANCUTA ANDR

IVASCU BOGDAN

FLACARA MORENI

KINDER TARGOVISTE

18:00

MORENI

TITA ALEX

MALAU ALEXANDRU

FC ANINOASA

OL. PIC DE MUNTE

18:00

ANINOASA

NICHITA EMANUEL

STANCIU MIHAI

URBAN TITU

SPORTUL PUCIOASA

18:00

TITU

ANDREY EVELIN

STOICA IONEL

CHINDIA 2 TGV

GSA NUCET

16:30

TARGOVISTE

MALAU ALEX

TITA ALEX

CHINDIA 1

CSM FIENI

18:00

EU. POPESCU

SERBANOIU IULIAN

VREMAROIU ANDREI

CSS TARGOVISTE

PROG. GAESTI

18:00

PETROLUL

IVASCU BOGDAN

ANCUTA ADR

                                                 JUNIORI E-11.05.2018

CHINDIA TGV

FORTIS VALEA LUNG

18:00

E.POPESCU

STOICA IONEL

ANDREI EVELYN

CSM FIENI

KINDER TGV

18:00

FIENI

NICULAE LAUR

BARDES REMUS

CSS TARGOVSTE

PROG. GAESTI

18:00

PETROLUL

BARBU SEBASTIAN

STAN ALEX.

                                    MEMORIALUL ”NICOLAE MARTIN”- 14.05.2018

FLACARA MORENI

CHINDIA TARGOVISTE

16:00

  BAZA NATATIE

NICULAE LAURENTIU

KINDER TRAGOVISTE

KINDER TGV 2

16:00

BAZA NATATIE

COMAN EUSEBIU

CHINDIA TARGOVISTE

KINDER TGV 2

16:45

BAZA NATATIE

COMAN EUSEBIU

FLACARA MORENI

KINDER TARGOVISTE

16:45

BAZA NATATIE

NICULAE LAURENTIU

                                       LIGA V  NORD  –ET. 25 – 13.05.2018
Asistent 2 Observator
Vointa Sacuieni Flacara Suta Seaca 9;11 Sacuieni DUTU BOGDAN DENES FLORIN NEGOITA ALEX  
Viitorul Razvad Sportul Voinesti 9;11 Razvad MATEI BOGDAN VREMAROIU A BUCUR ADRIANA NASAUDEANU N
Viitorul Ocnita Victoria Comisani 13;15 Sacuieni SAVU VLADUT CONSTANTINESCU COMAN EUSEBIU Seniori 13:00
Pomicola Raciu Sportul Runcu 9;11 Raciu CIULU ION RADU ANDREI HOMEGHI  
Vointa Pietrosita Sageata G Ocnitei 9;11 Pietrosita MALAU ALEX CHIRITA DANIEL FILIP FLORIN  
Vointa Buciumeni Olimpicii Ulmi 2 9;11 Buciumeni POPA IONUT SIMION VLAD OPRESCU MARIANA  
Unirea Lucieni Viitorul Bezdead 9;11 Lucieni BADESCU BOGDAN GRIGORESCU A ANDREI M  
Luc Darmanesti ASG Doicesti 9;11 Darmanesti DEDU TIMOTEI DICULESCU.S UNGUREANU M DUCU IOAN
Vointa Adanca Vointa Tatarani 9;11 Adanca SERBANOIU IUL MINCU ST DINU IOAN  
                 

                                         LIGA V  SUD –ET. 25 – 13.05.2018

ASISTENT 2 Observator
Gaz Metan Finta Vointa Podu Rizii 9;11 Finta CATANA CR. PAUNESCU A VISAN M  
Lib Urziceanca ACS Tartasesti 9;11 Urziceanca NICULAE LAUR. STAN ALEXANDRU BARDES MARIUS VREMAROIU C.
Publirex Ciocanesti Viitorul Dobra 9;11 Ciocanesti BARDES REMUS BARBU SEBASTIAN    
Viitorul Gheboaia Olimpia Marcesti 9;11 Gheboaia DITA BOGDAN ILIE NICULAE BUCUR SEBASTIAN  
Unirea Racari Urban Titu 2 9;11 Racari STOICA IONEL ANDREY EVELIN SAPUNARU MARIA IONESCU GHE.
Viitorul M Voda Unirea Nucet 9;11 M Voda POSCHINA CATA ZAMFIR VLAD    
Sageata Branistea Flacara Ghinesti 9;11 Branistea ONCESCU ION PITIS ARON CHIVU CATALIN  
Luc Bolovani Unirea Sl Moara 9;11 Bolovani GUZU GEORGIAN MIOREL BG DOMITRU GEORGE  
               
                                           LIGA V  VEST –ET. 22 – 13.05.2018
Echipa Echipa Ora Teren ARBITRU ASISTENT 1 ASISTENT 2 Observator
Olimpia Morteni FC Potlogi 9;11 Morteni DUMITRU ADRIAN SERBAN C GHIURES A STROE VASILE
Petrolul Rascaieti AS C Mari 9;11 Rascaieti MIHALACHIOIU I ANCUTA A NICHITA EMANUEL  
Dinamo Od Turc Viitorul Burduca 9;11 Od Turcului CIOCMATA M DUMITRU TEO CIMPOCA DANIEL  
Spicul Jugureni Unirea Cobia 9;11 Jugureni ONICESCU IONUT SILLO TUDOR MARIA ANTONIO  
Vointa Ionesti Sportul Mogosani 9;11 Ionesti IVASCU BG GUGIU DENIS BADOIU ANDREEA  
PCM Ungureni Vointa Visina 9;11 Ungureni MOTAN MIHAI DUMITRESCU DAN COSTACHE I ISTRATE ALEX.
Viitorul Gaesti Olimpia P Munte 9;11 Gaesti MALAU MARIAN TUTUIANU CATA    
Viitorul Straosti Viitorul Odobesti 9;11 Straosti TITA ALEXANDRU STANCIU MIHAI