Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1097

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean. Fotbaljudetean.info va prezinta delegarile arbitrilor care vor oficia la jocuri:

LIGA A IV-A-ET. 27 – 05.05.2018

FC Brezoaele

Roberto Ziduri

Ion Oncescu

Catana Gabriel

 Birdes Remus

Unirea Colibasi

CSM Fieni

Ciocmata Mugurel

Constantinescu A

Dedu Timotei

Olimpicii Ulmi

Vointa Persinari

Serbanoiu Iulian

Guzu Georgian

Pitis Aron

Flacara Zavoiu

Viitorul Caragiale

Matei Bogdan

Ivascu Bogdan

Oprescu Mariana

Unirea Bucsani

Petrolul Targoviste

Mihalachioiu Ioana

Vremaroiu Andrei

Andrey Evelyn

Unirea Ungureni

Luc Dragomiresti

Preda Iulian

Ionita Adrian

Popa Ionut

Progresul Matasaru

AS C Izvorului

Malau Marian

Badeanu Cosmin

Sapunaru Maria

Bradul Moroieni

Recolta Gura Sutii

Niculae Laurentiu

Dobre Razvan

Bucur Adriana

Gloria 2015 Cornesti

Spic de Grau Ghimpati

Catana Cristian

 Dita Bogdan

Stoica Ionel

   LIGA V  NORD  –ET. 24 – 06.05.2018

Sageata G Ocnitei

Vointa Sacuieni

Andrey Evelyn

Barbu Sebastian

Stan Alexandru

Viitorul Bezdead

Vointa Pietrosita

Badescu Bogdan

Mincu Stefan

Chivu Catalin

Olimpicii Ulmi 2

Unirea Lucieni

Guzu Georgian

Catana Gabriel

Ungureanu Maria

Sportul Voinesti

Pomicola Raciu

Catana Cristian

Paunescu Adrian

Sapunaru Maria

Victoria Comisani

Viitorul Razvad

Dutu Bogdan

Denis Florin

Chirita Daniel

Flacara Suta Seaca

Viitorul Ocnita

Ivascu Bogdan

Serbanoiu Iulian

Miorel Bogdan

Vointa Tatarani

Luc Darmanesti

Matei Bogdan

Andrei Marian

Negoita Alexandru

ASG Doicesti

Vointa Buciumeni

Stoica Ionel

Coman Eusebiu

Oprescu Mariana

Sportul Runcu

Vointa Adanca

Ionita Adrian

Filip Florin

Tita Alexandru

 

 

 

 

LIGA V  SUDET. 24 – 06.05.2018

Urban Titu 2

Gaz Metan Finta

Ciocmata Mugurel

Mocanu Florin

Tutuianu Catalin

Flacara Ghinesti

Unirea Racari

Mihalachioiu Ioana

Badoiu Andrea

Bucur Adriana

Unirea Nucet

Sageata Branistea

Bardes Remus

Bardes Marius

Stanciu Mihai

ACS Tartasesti

Viitorul Gheboaia

Dobre Razvan

Vremaroiu Andrei

Diculescu S

Viitorul Dobra

Lib Urziceanca

Dita Bogdan

Costache Ionut

Cimpoca Daniel

Vointa Podu Rizii

Pub Ciocanesti

Nicolae Laurentiu

Ancuta Adrian

Dumitru Teodor

Fulgerul Lunguletu

Luc Bolovani

Badeanu Cosmin

Simion Vlad

Dumitru George

Unirea Sl Moara

Viitorul M Voda

Poschina Catalin

Zamfir Vlad

Visan Maria

LIGA V  VESTET. 21 – 06.05.2018

FC Potlogi

PCM Ungureni

Preda Iulian

Gugiu Denis

Sillo Tudor

AS Corbii Mari

Olimpia Morteni

Savu Vladut

Ghiures Andrei

Ciulu Ion

Viitorul Burduca

Petrolul Rascaieti

Pitis Aron

Ilie Niculae

Denes Florin

Unirea Cobia

Dimano Od Turc

Popa Ionut

Delureanu

Dumitrescu D

Sportul Mogosani

Spicul Jugureni

Motan Mihai

Dinu Ion

Constantinescu

Olimpia P Munte

Vointa Ionesti

Malau Marian

Nichita Emanuel

Dedu Timotei

Vointa Visina

Viitorul Straosti

Dumitru Adrian

Serban Catalin

Bucur Sebastian

Viitorul Odobesti

Viitorul Gaesti

Malau Alexandru

Stefan Richard

Maria Antonio

                           LIGA VI  NORDET. 18 – 06.05.2018

Petrolul Iedera

Unirea Ogrea

Barbu Sebastian

Stan Alexandru

Andrey Evelyn

Vointa Gemenea

Cetatea Tgv

Catana Cristian

Paunescu Adrn

Sapunaru Maria

Muscelul Valeni

AS  Udresti

Badescu Bogdan

Mincu Stefan

Chivu Catalin

FCM Targoviste

Vointa V Voievoz

Vremaroiu Andrei

Guzu Georgian

Dinulescu S

Fortis V Lunga

Viitorul Pietrari

Tita Alex

Ionita Adrian

Filip Florin

Gaz Metan Vladeni

Vanatorul Ratoaia

Pitis Aron

Ilie Nicolae

Denes Florin

      LIGA VI  SUD ET.  16 – 06.05.2018

Sageata Catunu

Flacara V Mare

Nicolae Laurentiu

Ancuta A

Dumitru Teod

Viitorul Tomsani

Avantul Produlesti

Malau Alexandru

Stefan Richard

Maria Antonio

Juniorul Ciocanesti

Viitorul Gura Foii

Mihalachioui Ioana

Badoiu Andreea

Bucur Adriana

Comertul Viisoara

Dacia Hulubesti

Catana Gabriel

Dobre Razvan

Ungureanu M

Univ Baleni

Varc Comisani

Bardes Remus

Stanciu Mihai

Bardes Marius

JUNIORI C-05.O5. 2018

FL MORENI

CHINDIA TGV.

IVASCU BOGDAN

NEGOIATA ALEX

VREMAROIU ANDREI

OLIMPICII ULMI

CSS TARGOVISTE

DUMITRESCU D

BUCUR R

CHIVU CATALIN

KINDER TGV

GSA NUCET

IONITA ADRIAN

CHIRITA D

SAPUNARU M

FC ANINOASA

URBAN TITU

CATANA CRISTIAN

NICOLAE LAURENTIU

UNGUREANU

JUNIORI D -06.O5. 2018

SPORTUL PUCIOASA

CHINDIA TGV 2

GRIGORESCU A

NICULAE LAURENTIU

OLIMPIA PICIOR DE MUNTE

URBAN TITU

ANCUTA ADRIAN

ATANASIU IULIAN

KINDER TGV

FC ANINOASA

CONSTANTINESCU

COMAN EUSEBIO

FORTIS VL

FL MORENI

IONITA ADRIAN

VREMAROIU ANDREI

GSA NUCET

CHINDIA TARGOVISTE

ANDREY EVELYN

UNGUREANU M

PROGRESUL GAESTI

PETROLUL TGV

DEDU TIMOTEI

MALAU ALEXANDRU

CSM FIENI

CSS TARGOVISTE

BADESCU BOGDAN

MINCU STEFAN