Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1185

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 26 – 28.04.2018

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Obs

Vointa Persinari

Unirea Colibasi

9;11

Persinari

Niculae Laurentiu

Dobre Razvan

Savu Vladut

Ionescu Ghe

Roberto Ziduri

Olimpicii Ulmi

9;11

Odobesti

Malau Marian

Mocanu Florin

Guzu Georgian

Nasaudeanu N

Luc Dragomiresti

FC Brezoaele

9;11

Dragomiresti

Matei Bogdan

Dedu Timotei

Badoiu Andreea

Stoica Ghe

Viitorul Caragiale

Unirea Bucsani

9;11

Pompieri M

Serbanoiu Iulian

Popa Ionut

Tutuianu Catalin

Stroe Vasile

CSM Fieni

Flacara Zavoiu

9;11

Fieni

Stoica Ionel

Dutu Bogdan

Sapunaru Maria

Iordache Ghe

AS C Izvorului

Bradul Moroieni

9;11

C Izvorului

Oncescu Ion

Ivascu Bogdan

Bucur Adriana

Tuiu Florin

Recolta Gura Sutii

Unirea Ungureni

9;11

Gura Sutii

Catana Cristian

Pitis Aron

Paunescu Adr

Negoescu I

Petrolul Targoviste

Gloria 2015 Cornesti

9;11

Petrolul Tgv

Motan Mihai

Stefan Richard

Andrei Evelyn

Pitaru Ionel

Spic de Grau Ghimpati

Progresul Matasaru

9;11

Ghimpati

Mihalachioiu Ioana

Ciocmata Mug

Catana Gabriel

Irimescu G

 

   LIGA V  NORD  –ET. 23 – 29.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator
Viitorul Razvad Flacara Suta Seaca 9;11 Razvad Mihalachioiu I Simion Vlad
Pomicola Raciu Victoria Comisani 9;11 Raciu Pitis Aron Grigorescu Andr Chirita Daniel
Sportul Voinesti Sportul Runcu 9;11 Voinesti Preda Iulian Birdes Remus Visan Mihaela Pitaru Ionel
Viitorul Ocnita Sageata G Ocnitei 13;15 Sacuieni Oncescu Ion Dumitru Adrian Radu Andrei
Vointa Pietrosita Olimpicii Ulmi 2 9;11 Pitrosita Popa Ionut Gugiu Denis
Vointa Sacuieni Viitorul Bezdead 9;11 Sacuieni Dumitru Adrian Oncescu Ion Radu Andrei
Unirea Lucieni ASG Doicesti 9;11 Lucieni Catana Cristian Paunescu Adrian Sapunaru Maria
Vointa Buciumeni Vointa Tatarani 9;11 Buciumeni Serbanoiu Iulian Maria Antonio Negoita Alex
Luc Darmanesti Vointa Adanca 9;11 Darmanesti Ivascu Bogdan Nichita Emanuel Ungureanu Maria Negoescu I
       

LIGA V  SUDET. 23 – 29.04.2018

Echipa Echipa Ora Teren Observator
Lib Urziceanca Vointa Podu  Rizii 9;11 Urziceanca Badescu Bogdan Poschina Catalin Dinu Ioan
Viitorul Gheboaia Viitorul Dobra 9;11 Gheboaia Dedu Timotei Dumitru George
ACS Tartasesti Olimpia Marcesti 9;11 Tartasesti Ciocmata Mugurel Cimpoca Daniel Barbu Sebastian Burtescu Sep
Publirex Ciocanesti Urban Titu 2 9;11 Ciocanesti Dobre Razvan Filip Florin Andrei Marian
Unirea Racari Unirea Nucet 9;11 Racari Niculae Laurentiu Mincu Stefan Birdes Marius Stroe Vasile
Gaz Metan Finta Flacara Ghinesti 9;11 Finta Guzu Georgian Vremaroiu Andr Nistor D-tru
Sageata Branistea Unirea Sl Moara 9;11 Branistea Ciulu Ion Chivu Catalin
Viitorul M Voda Fulgerul Lunguletu 9;11 M Voda Dita Bogdan Miorel Bogdan
Luc Bolovani St Rosu Colacu 9;11 ANULAT
LIGA V  VESTET 20 – 29.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Observator
Viitorul Odobesti Olimpia P Munte 9;11 Odobesti Andrei Evelyn Ancuta Adrian Denes Florin
Viitorul Gaesti Vointa Visina 9;11 Gaesti Matei Bogdan Dumitru Teodor Bucur Adriana Duc Ioan
Viitorul Straosti FC Potlogi 9;11 Straosti Stoica Ionel Stan Alex Zanfir Vlad
PCM Ungureni AS Corbii Mari 9;11 Ungureni Malau Marian Mocanu Florin Catana Gabriel
Olimpia Morteni Viitorul Burduca 9;11 Morteni Malau Alexandru Bucur Sebastian Ilie Nicolae Ionescu Ghe
Petrolul Rascaieti Unirea Cobia 9;11 Rascaieti Tita Alexandru Ghiures Andrei Sillo Tudor
Dinamo Od Turc Sportul Mogosani 9;11 Od Turcului Delureanu Andr Stanciu Mihai Istrate Alex
Spicul Jugureni Vointa Ionesti 9;11 Jugureni Dutu Bogdan Costache Ionut Homeghi Daniel
                                                                               LIGA VI  NORDET. 17 – 29.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2
Unirea Ogrea Fortis V Lunga 14.30 Valea Lunga Ivascu Bogdan Nichita Emanuel Ungureanu Maria
Cetatea Tgv Petrolul Iedera 14.30 Petrolul Tgv Pitis Aron Maria Antonio Chirita Daniel Bratu Ghe
AS Udresti Vointa Gemenea 14.30 Udresti Serbanoiu Iulian Grigorescu Andr Negoita Alex
Muscelul Valeni Gaz Metan Vladeni 14.30 Tatarani Popa Ionut Simion Vlad Gugiu Denis
Viitorul Pietrari FCM Targoviste 14.30 Voinesti Birdes Remus Preda Iulian Visan Mihaela
 Vointa V Voievoz Vanatorul Ratoaia 14.30 V Voievozilor Dita Bogdan Miorel Bogdan
      LIGA VI  SUD ET.15 – 29.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2
Flacara Valea Mare Juniorul Ciocanesti 14.30 Valea Mare Matei Bogdan Dumitru Teodor Bucur Adriana
Avantul Produlesti Sageata Catanu 14.30 Produlesti Malau Alexandru Bucur Sebastian Ilie Nicolae
Viitorul Tomsani Univ Baleni 14.30 Poroinica Ciulu Ion Chivu Catalin Vremaroiu C
Viitorul Gura Foii Comertul Viisoara 14.30 Gura Foii Stoica Ionel Stan Alexandru Zanfir Vlad Balasoiu Ghe
Dacia Hulubesti Varc Comisani 14.30 Hulubesti Dutu Bogdan Costache Ionut Homeghi Daniel

 

JUNIORI “C”-  28.04.2018
ECHIPA ECHIPA ORA TEREN ARBITRU ASISTENT 1 ASISTENT 2 OBS
CSS Tgv 1 Kinder Tgv 17 Petrolul Motan Mihai Stefan Richard Badoiu Andrees
FC Aninoasa CSS Tgv 2 17 Aninoasa Popa Ionut Gugiu Denis Chirita Daniel
Urban Titu Flacara Moreni 17 Hagioaica Catana Cristian Mocanu Florin Paunescu Adr
Chindia Tgv Olimpicii Ulmi 17 E Popescu II Poschina Catalin Badescu Bogdan Visan Mihaela

 

JUNIORI “D”-  29.04.2018
ECHIPA ECHIPA ORA TEREN ARBITRU ASISTENT 1 ASISTENT 2 OBS
Chindia Tgv 2 Olimpia P Mun 16 E Popescu II Ciocmata Mugurel Tutuianu Catalin
Chindia Tgv 1 Sportul Pucioasa 17.30 E Popescu II Tutuianu Catalin Ciocmata Mug
Petrolul Tgv Flacara Moreni 16.30 Petrolul Guzu Georgian Vremaroiu Andr
CSS Tgv GSA Nucet 18 Petrolul Vremaroiu Andr Guzu Georgian
Urban Titu Kinder Tgv 17 Hagioaica Malau Marian Ghiures Andrei
FC Aninoasa Fortis V Lunga 17 Aninoasa Tita Alex Delureanu Andr
Progresul Gaesti CSM Fieni 17 Gaesti Dedu Timotei Dumitru George