Delegarile arbitrilor din wekeend

0
1043

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Fotbaljudetean.info va prezinta delegarile arbitrilor din wekeend:

LIGA A IV-A-ET. 23 – 14.04.2018
Unirea Bucsani Roberto Ziduri Matei Bogdan Stoica Ionel Catana Gabriel Stoica Ghe
Viitorul Caragiale Vointa Persinari Catana Cristian Pavel Sorin Bucur Adriana Iordache G
CSM Fieni Petrolul Targoviste Oncescu Ion Andronache R Oprescu Mariana Stroe V
Flacara Zavoiu Luc Dragomiresti Malau Marian Radu Mihaela Pitis Aron Tuiu Florin
Olimpicii Ulmi AS Coada Izvorului Preda Iulian Guzu Georgian Sapunaru Maria Vremaroiu C
Unirea Colibasi Recolta Gura Sutii Ciocmata Mugurel Badeanu Cosmin Tudor Codrut Negoescu I
FC Brezoaele Spic de Grau Ghimpati Ivascu Bogdan Ciulu Ion Vremaroiu Andr Popa Dorel
Unirea Ungureni Gloria 2015 Cor nesti Mihalachioiu I Dobre Razvan Iugulescu P Pitaru Ionel
Bradul Moroieni Progresul Matasaru Niculae Laurentiu Andrei Evelyn Tutuianu Catalin Ionescu Ghe
   LIGA V  NORD  –ET. 20 – 15.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Observator
Vointa Tatarani Vointa Sacuieni 9;11 Tatarani Preda Iulian Ancuta Adrian Nichita Emanuel
Vointa Adanca Vointa Pietrosita 9;11 Adanca Dedu Timotei Andrei Evelyn Simion Vlad
Luc Darmanesti Unirea Lucieni 9;11 Darmanesti Dita Bogdan Cretu Lucian Maria Antonio Burtescu S
Sageata G Ocnitei Sportul Voinesti 9;11 G Ocnitei Iugulescu Ionut Catana Gabriel Sapunaru Maria Ducu Ioan
Flacara Suta Seaca Victoria Comisani 9;11 Suta Seaca Motan Mihai Badescu Bogdan Stan Alexandru
Vointa Bezdead Pomicola Raciu 9;11 Bezdead Delureanu Andrei Ghiures Andrei Costache Ionut
Olimpicii Ulmi II Viitorul Razvad 9;11 Matraca Guzu Georgian Onicescu Ionut Negoita Alex
ASG Doicesti Viitorul Ocnita 9;11 Doicesti Savu Vladut Pavel Sorin Dobre Stefan
Sportul  Runcu Vointa Buciumeni 9;11 Runcu Dobre Razvan Paunescu Adr Badoiu Andreea
       

LIGA V  SUDET. 20 – 15.04.2018

Echipa Echipa Ora Teren Observator
Fulgerul Lunguletu Gaz Metan Finta 9;11 Lunguletu Ciocmata Mugurel Popa Ionut Bucur Adriana Istrate Alex
St Rosu Colacu Unirea 2016 Racari 9;11 ANULAT
Luc Bolovani Sageata Branistea 9;11 Bolovani Stoica Ionel Dumitru Teodor Ungureanu Maria
Urban Titu II ACS Tartasesti 9;11 Titu Catana Cristian Constantinescu Tutuianu Catalin Nistor D-tru
Vointa Podu Rizii Viitorul Dobra 9;11 Podu Rizii Andronache R Barbu Sebastian Chirita Daniel
Flacara Ghinesti Viitorul Gheboaia 9;11 Ghinesti Matei Bogdan ChivuCatalin
Unirea Nucet Lib Urziceanca 9;11 Nucet Badeanu Cosmin Ciulu Ion Serban Catalin
Unirea Sl Moara Publirex CiocanestI 9;11 Sl Moara Tudor Codrut Zanfir Vlad Dinu Ioan
Olimpia Marcesti Viitorul M Voda 9;11 Marcesti Mihalachioiu I Poschina Catalin Filip Florin
LIGA V  VESTET. 18 – 15.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Observator
Vointa Visina Olimpia P Munte 9;11 Visina Niculae Laurentiu Dumitrescu Dan Oprescu Maria Tuiu Florin
Viitorul Odobesti FC Potlogi 9;11 Odobesti Malau Marian Radu Andrei Mincu Stefan Stroe V
Viitorul Gaesti AS Corbii Mari 9;11 Gaesti Pitis Aron Dumitru George Denes Florin
Viitorul Straosti Viitorul Burduca 9;11 Straosti Radu Mihaela Tita Alexandru Sandu Alin
PCM Ungureni Unirea Cobia 9;11 Ungureni Stefan Richard Grigorescu Andr Dinu Andreea
Olimpia Morteni Sportul Mogosani 9;11 Morteni Dutu Bogdan Gugiu Denis Vremaroiu Andr Nasauseanu N
Petrolul Rascaieti Vointa Ionesti 9;11 Rascaieti Dumitru Adrian Mihai Nicolae Diculescu Stefan
Din Od Turcului Spicul Jugureni 9;11 Od Turcului Malau Alexandru Miorel Bogdan Minu Beniamin Ionescu Ghe
 LIGA VI  NORDET. 15 – 15.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2
Unirea Ogrea Vanatorul Ratoaia 14,30 V Lunga Motan Mihai Badescu Bogdan Serban Catalin Irimescu G
Cetatea Targoviste FCM Targoviste 15.00 Petrolul Tgv Andrei Evelyn Dedu Timotei Sillo Tudor Pitaru Ionel
AS Udresti Fortis V Lunga 14,30 Udresti Dita Bogdan Cretu Lucian Cimpoca Dan
Muscelul Valeni Petrolul Iedera 14,30 Tatarani Preda Iulian Ancuta Adrian Nichita Em Bratu Ghe
Vointa Gemenea Gaz Metan Vladeni 14,30 Gemenea Guzu Georgian Negoita Alex Dima Adrian
Viitorul Pietrari Vointa V Voievoz 14,30 Voinesti Savu Vladut Bucur Robert Visan Mihaela
      LIGA VI  SUD ET. 13 – 15.04.2018
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2
Flacara Valea Mare Varc Comisani 14,30 Valea Mare Pitis Aron Dumitru George Stanciu Mihai Nasaudeanu
Avantul Produlesti Comertul Viisoara 14,30 Produlesti Catana Cristian Constantinescu A Tutuianu Cat Nistor D
Viitorul Tomsani Juniorul Ciocanesti 14,30 Tomsani Tita Alexandru Radu Mihaela Ilie Nicolae Balasoiu G
Sageata Catunu Univ Baleni 14,30 Catunu Poschina Catalin Filip Florin Ungureanu M
Viitorul Gura Foii Dacia Hulubesti 14,30 Gura Foii Dutu Bogdan Gugiu Denis Birdes Marius
JUNIORI “C”-  14.04.2018
Flacara Moreni CSS Tgv 2 17 Pompieri Guzu Georgian Negoita Alex Maria Antonio
FC Aninoasa Olimpicii Ulmi 14 Aninoasa Dita Bogdan Cretu Lucian Stan Alex
Urban Titu Kinder Tgv 17 Hagioaica Dedu Timotei Andrei Evelyn Filip Florin