Delegarile arbitrilor din wekeend

0
951

Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Interesant este faptul ca Ionut Iugulescu si Cristian Catana, doi dintre candidatii la sefia AJF Dambovita, nu au meci la Liga a 4-a, ci la Onoare. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 22 – 07.04.2018

AS Coada Izvorului

Unirea Colibasi

9;11

C Izvorului

Malau Marian

Pitis Aron

Nichita Emanuel

Nistor D-tru

Spic de Grau Ghimpati

Olimpicii Ulmi

9;11

Ghimpati

Dobre Razvan

Mincu Stefan

Badoiu Andreea

Stoica Ghe

Gloria 2015 Cornesti

FC Brezoaele

9;11

Cornesti

Niculae Laurentiu

Catana Gabriel

Ungureanu Maria

Ionescu Ghe

Vointa Persinari

CSM Fieni

9;11

Persinari

Mihalachioiu Ioana

Dita Bogdan

Tutuianu Catalin

Tudor Emil

Roberto Ziduri

Viitorul Caragiale

9;11

Odobesti

Motan Mihai

Tita Alexandru

Constantinescu A

Tuiu Florin

Luc Dragomiresti

Unirea Bucsani

9;11

Dragomiresti

Oncescu Ion

Mocanu Florin

Sapunaru Maria

Iordache Ghe

Recolta Gura Sutii

Flacara Zavoiu

9;11

Gura Sutii

Stefan Richard

Onicescu Ionut

Oprescu Mariana

Stroe Vasile

Petrolul Targoviste

Bradul Moroieni

9;11

Petrolul Tgv

Matei Bogdan

Savu Vladut

Bucur Adriana

Negoescu I

Progresul Matasaru

Unirea Ungureni

9;11

Hagioaica

Chitu Marius

Paunescu Adr

Mihai Gheorghe

Irimescu G

   LIGA V  NORD  –ET. 19 – 07.04.2018

Vointa Pietrosita

Luc Darmanesti

9;11

Pietrosita

Iugulescu Ionut

Dumitrescu Dan

Dinu Andreea

Popa Dorel

Unirea Lucieni

Vointa Buciumeni

9;11

Lucieni

Andrei Evelyn

Chirita Daniel

Flacara Suta Seaca

Sportul  Runcu

9;11

Suta Seaca

Guzu Georgian

Negoita Alex

Denes Florin

Victoria Comisani

Sageata G Ocnitei

9;11

Comisani

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Pomicola Raciu

AS Ulmi

9;11

Raciu

Sandu Alin

Zanfir Vlad

Sportul Voinesti

Vointa Bezdead

9;11

Voinesti

Radu Mihaela

Sillo Tudor

Andrei Marian

Nasaudeanu N

Viitorul Razvad

ASG Doicesti

9;11

Razvad

Tudor Codrut

Maria Antonio

Viitorul Ocnita

Vointa Tatarani

13;15

Sacuieni

Ciocmata Mugurel

Malau Alex

Dumitru George

 Vointa Sacuieni

Vointa Adanca

9;11

Sacuieni

Malau Alex

Ciocmata Mug

Dumitru George

 

 

LIGA V  SUDET. 19 – 07.04.2018

Unirea 2016 Racari

Luc Bolovan

9;11

Racari

Mihai Nicolae

Gugiu Denis

Dinu Ioan

Pitaru Ionel

Sageata Branistea

Viitorul M Voda

9;11

Branistea

Badescu Bogdan

Minu Beniamin

Vointa Podu Rizii

Olimpia Marcesti

9;11

Podu Rizii

Chivu Catalin

Ghiures Andrei

Viitorul Dobra

Urban Titu II

9;11

Dobra

Birdes Remus

Dumitru Teodor

Viitorul Gheboaia

Unirea Nucet

9;11

Gheboaia

Cretu Lucian

Radu Andrei

Ionescu Maria

ACS Tartasesti

Flacara Ghinesti

9;11

Tartasesti

Dutu Bogdan

Birdes Marius

Lib Urziceanca

Unirea Sl Moara

9;11

Urziceanca

Dedu Timotei

Dima Adrian

Diculescu Stefan

Gaz Metan Finta

St Rosu Colacu

9;11

ANULAT

Publirex Ciocanesti

Fulgerul Lunguletu

 9;11

Ciocanesti

Ivascu Bogdan

Simion Vlad

LIGA V  VESTET. 17 – 07.04.2018

FC Potlogi

Vointa Visina

9;11

Potlogi

Badeanu Cpsmin

Barbu Sebastian

Ancuta Adrian

Istrate Alex

AS Corbii Mari

Viitorul Odobesti

9;11

Ungureni

Stoica Ionel

Costache Ionut

Viitorul Burduca

Viitorul Gaesti

9;11

Burduca

Delureanu Andrei

Bucur Robert

Unirea Cobia

Viitorul Straosti

9;11

Cobia

Poschina Catalin

Filip Florin

Sportul Mogosani

PCM Ungureni

9;11

Mogosani

Catana Cristian

Ilie Nicolae

Vointa Ionesti

Olimpia Morteni

9;11

Ionesti

Miorel Bogdan

Visan Mihaela

Spicul Jugureni

Petrolul Rascaieti

9;11

Jugureni

Popa Ionut

Stanciu Mihai

Dinamo Od Turc

Olimpia P Munte

9;11

Od Turcului

Stan Alexandru

Coman Eusebiu

Cimpoca Daniel

Ducu Ioan

                                          LIGA VI  NORDET. 14 – 07.04.2018

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Vointa V Voievoz

Unirea Ogrea

14,30

V Voievozilor

Andrei Evelyn

Chirita Daniel

Vanatorul Ratoaia

Cetatea Targoviste

14,30

Ratoaia

Tudor Codrut

Dumitrescu Dan

Maria Antonio

Ionescu Ghe

FCM Targoviste

AS Udresti

14,30

Sotanga

Poschina Catalin

Filip Florin

Dinu Andreea

Fortis Valea Lunga

Muscelul Valeni

14,30

V Lunga

Guzu Georgian

Negoita Alex

Denes Florin

Petrolul Iedera

Vointa Gemenea

14,30

Iedera

Sandu Alin

Zanfir Vlad

Stoica Ghe

Gaz Metan Vladeni

Viitorul Pietrari

14,30

Vladeni

Birdes Remus

Dumitru Teodor

Birdes Marius

      LIGA VI  SUD ET. 12 – 07.04.2018

Echipa

Echipa

Ora

Teren

Arbitru

Asistent 1

Asistent 2

Dacia Hulubesti

Flacara Valea Mare

14,30

Hulubesti

Delureanu Andrei

Miorel Bogdan

Bucur Robert

Ducu Ioan

Varc Comisani

Avantul Produlesti

14,30

Comisani

Pavel Sorin

Dobre Stefan

Comertul Viisoara

Viitorul Tomsani

14,30

Viisoara

Radu Mihaela

Sillo Tudor

Andrei Marian

Bratu Ghe

Juniorul Ciocanesti

Sageata Catunu

14,30

Ciocanesti

Ivascu Bogdan

Dedu Timotei

Simion Vlad

Univ Baleni

Viitorul Gura Foii

14,30

Baleni

Cretu Lucian

Radu Andrei

Ionescu Maria