Delegările arbitrilor din wekeend

0
1427

Sîmbătă și duminică se va disputa o nouă etapă din campionatul județean de fotbal. Vă prezentam brigăzile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Roberto Ziduri – CSM Fieni
I.Preda – A.Ioniţă, I.Ciulu; I.Negoescu
Bradul Moroeni – Unirea Ungureni
Oncescu – A.Pitiş, I.Stoica; E.Tudor
Petrolul Târgovişte – Voinţa Perşinari
I.Iugulescu – A.Constantinescu, A.M.Petre; G.Irimescu
Luceafărul Dragomireşti – Viitorul IL Caragiale
Ghe.Ciobanu – C.Tudor, A.Bădoiu; C.Vremăroiu
CS Coada Izvorului – Flacăra Zăvoiu
Şerbănoiu – G.Guzu, D.Mihalache; N.Năsăudeanu
Recolta Gura Şuţii – Unirea Bucşani
I.Mihălăchioiu – V.Savu, R.Movileanu; Ghe.Ionescu
Spic de Grâu Ghimpaţi – Unirea Colibaşi
C.Bădeanu – D.Savu, E.Andrei; Ghe.Stoica
Gloria Corneşti – Olimpicii Ulmi
M.Ciocmată – R.Ştefan, A.Păunescu; I.Pitaru
Progresul Mătăsaru – FC Brezoaele
M.Bogdan – R.Bîrdeş, B.Ivaşcu; Fl.Tuiu

Onoare Nord
Flacăra Şuţa Seacă – Sportul Voineşti
A.Dumitru – E.Andrei, D.Chiriţă
Luceafărul Dărmăneşti – Voinţa Buciumeni
R.Andronache – T.Dumitru, D.Cimpoca
Olimpia Runcu – Victoria Comişani
I.Stoica – V.Zanfir
Săgeata Gura Ocniţei – Pomicola Raciu
I.Mihălăchioiu – A.Păunescu
AS Ulmi – Viitorul Ocniţa
D.Savu – A.Bădoiu
Voinţa Bezdead – Viitorul Răzvad
C.Bădeanu – A.Radu, F.Filip
ASG Doiceşti – Voinţa Săcuieni
B.Matei – A.Mălău, D.Gugiu
Voinţa Tătărani – Voinţa Pietroşiţa
A.Ioniţă – D.Nae
Voinţa Adânca – Unirea Lucieni
I.Şerbănoiu – A.Safta

Onoare Sud
Voinţa Podu Rizii – ACS Tărtăşeşti
I.Iugulescu – A.Constantinescu, A.M.Petre; V.Orbeci
Luceafărul Bolovani – Viitorul Mircea Vodă
C.Tudor – G.Dumitru
Olimpia Mărceşti – Viitorul Dobra
A.Pitiş – E.Nichita
Urban Titu II – Viitorul Gheboaia
B.Diţă – C.Chivu
Unirea Nucet – Publirex Ciocăneşti
(I.Ciulu – I.Popa, R.Movileanu
Flacăra Ghineşti – Libertatea Urziceanca
A.Delureanu – P.Iugulescu
Unirea Sl.Moară – Gaz Metan Finta
M.Motan – C.Ţuţuianu, V.Simion; Ghe.Ionescu
Fulgerul Lunguleţu – Unirea 2016 Răcari
B.Duţu – A.Stan, A.Negoiţă; T.Aldea)
St.Roşu Colacu – Săgeata Branişte
R.Bîrdeş – B.Miorel

Onoare Vest
Olimpia Picior de Munte – Voinţa Vişina
Ghe.Ciobanu – C.Plavie, C.Ciorobea; I.Ducu
FC Potlogi – Viitorul Odobeşti Ziduri
M.Ciocmată – S.Barbu)
AS Corbii Mari – Viitorul Găeşti
I.Oncescu – C.Poşchină, M.Ungureanu
Viitorul Burduca – Viitorul Straoşti
B.Ivaşcu – B.Bădescu
Unirea Cobia – PCM Ungureni
R.Dobre – N.Butucea, Şt.Mincu; Ghe.Iordache
Sportul Mogoşani – Olimpia Morteni
V.Savu – A.Ilie
Voinţa Ioneşti – Petrolul Răscăieţi
R.Ştefan – A.Grigorescu
Spicul Jugureni – Dinamo Odaia Turcului
G.Guzu – Fl.Mocanu, I.Costache

Promotie Nord
Viitorul Pietrari – Unirea Ogrea
V.Savu – A.Safta, A.Bădoiu)
Voinţa V.Voievozilor – Cetatea 1396 Târgovişte
I.Şerbănoiu – V.Zanfir)
Vânătorul Răţoaia – AS Udreşti
R.Andronache – T.Dumitru, D.Cimpoca)
FCM Târgovişte – Muscelul Văleni
I.Stoica – A.Mălău, D.Gugiu)
Fortis V.Lungă – Sportul Gemenea
C.Bădeanu – A.Radu, F.Filip)
Gaz Metan Vlădeni – Petrolul Iedera
C.Tudor – G.Dumitru, E.Nichita)

Promotie Sud
Viitorul Gura Foii – Flacăra Valea Mare
Ghe.Ciobanu – C.Plavie, C.Ciorobea
Dacia Hulubeşti – Avântul Produleşti
N.Butucea – C.Chivu, Ş.Mincu
Vârcolacii Comişani – Viitorul Tomşani
I.Popa – I.Ciulu, R.Movileanu
Comerţul Viişoara – Săgeata Cătunu
E.Andrei – A.Dumitru, D.Chiriţă
Universitatea Băleni – Juniorul Ciocăneşti
A.Constantinescu – C-Ţuţuianu, A.M.Petre