Delegarile arbitrilor din wekeend

0
384

Sambata si Duminica va avea loc o noua etapa in campionatul judetean de fotbal. Va prezentam delegarile arbitrilor din wekeend:

Liga a 4-a

CS Petreşti – Flacăra Zăvoiu
B. Ivaşcu – R. Andronache, I. Stoica; E. Andrei – I. Pitaru
Petrolul Târgovişte – Recolta Gura Şuţii
I. Oncescu – P. Iugulescu, S. Ilie; Adrian Ioniţă – E. Tudor
Viitorul IL Caragiale – Spic de Grâu Ghimpaţi
C. Bădeanu – Fl. Mocanu, A. Pitiş; A. Ghiureş – I. Negoescu
Dentaş Tărtăşeşti – FC Brezoaele
Gh. Ciobanu – V. Savu, A. Constantinescu; L. Ciocan – Gh. Iordache
Unirea Ungureni – Atletic Fieni
C. Tudor – A. Păunescu, T. Dedu; N. Butucea – T. Aldea
Gloria Corneşti – Progresul Mătăsaru
B. Matei – I. Onicescu, M. Oprescu; B. Diţă – C. Iugulescu
Luceafărul Dragomireşti – PAS Pucioasa
I. Preda – R. Movileanu, M. Săpunaru; C. Plavie – C. Vremăroiu
Bradul Moroeni şi Voinţa Perşinari stau

Onoare Nord

Unirea Colibaşi – Unirea Lucieni

D. Comănoiu – I. Dobre, E. Nedelcu – Gh. Ionescu
Pomicola Raciu – Voinţa Tătărani

A. Dumitru – A. Ilie, A. Costache
Viitorul Răzvad – Olimpia Runcu

B. Ivaşcu – A. Păunescu, A. Ghiureş – Gh. Stoica
Flacăra Şuţa Seacă – Săgeata Gura Ocniţei

I. Ciulu – L. Ciocan, B. Minu
Voinţa Buciumeni – Voinţa Săcuieni

I. Şerbănoiu – G. Soare, R. Beregoi
Luceafărul Dărmăneşti -Voinţa Pietroşiţa

C. Bădeanu – Şt. Mincu, D. Chiriţă
Voinţa Bezdead – AS Ulmi

C. Poşchină – P. Iugulescu, D. Nae
Viitorul Ocniţa – Voinţa Adânca

Al. Mălău – G. Dumitru, C. Ionciu
AS Doiceşti stă

Onoare Sud

Olimpia Mărceşti – Unirea Slobozia Moară

V. Savu – M. Ene, A. Bădoiu
Publirex Ciocăneşti – Luceafărul Bolovani

R. Ştefan – D. Mihalache, M. Hogioiu – N. Năsăudeanu
Voinţa Podu Rizii – Viitorul Mircea Vodă

I. Stoica – C. Chivu, Andreea Ioniţă
Săgeata Braniştea – Victoria Comişani

B. Bădescu – S. Barbu, M. Matei
Urban Titu II – Viitorul Gheboaia

Adrian Ioniţă – N. Mihai, D. Dumitrescu
CS Răcari – Unirea Bucşani

M. Ciocmată – G. Catană, S. Ilie – I. Ducu
Flacăra Ghineşti – Fulgerul Lunguleţu

Gh. Mihai – E. Nichita
Steagu Roşu Colacu – Inter Viişoara

R. Andronache – I. Onicescu, M. Oprescu

Onoare Vest

Spicul Jugureni – Dinamo Odaia Turcului

R. Bîrdeş – A. Ancuţa, A. Heaşcă
Voinţa Ioneşti – Olimpia Picior de Munte

Gh. Ciobanu – R. Gîlmencea
Sportul Gemenea – Ştiinţa Odobeşti

R. Dobre – G. Creţu, C. Ţuţuianu – G. Irimescu
Viitorul Burduca – Viitorul Găeşti

B. Diţă – A. Grigorescu, M. Ungureanu
Voinţa Vişina – FC Potlogi

I. Preda – A. Constantinescu, R. Movileanu – Fl. Tuiu
Sportul Mogoşani – Unirea Cobia

C. Tudor – L. Creţu, P. Vlad
Olimpia Morteni – PCM Ungureni

B. Matei – Fl. Mocanu, M. Săpunaru – V. Orbeci
AS Corbii Mari – Viitorul Şelaru

A. Pitiş – D. Gugiu, V. Zanfir
Petrolul Răscăeţi – AS Coada Izvorului 3-0

Promoție Nord
Petrolul Iedera – Unirea Nucet

A. Stan – R. Busuioc
FC Aninoasa – Universitatea Băleni

N. Butucea – A. Bălăşoiu
Gaz Metan Vlădeni – Viitorul Voineşti

A. Sandu – V. Simion
Comerţul Viişoara – Viitorul Dobra

I. Oncescu – Fl. Filip
Viitorul Valea Lungă – Vânătorul Răţoaia

B. Duţu – I. Andon, P. Busuioc
Viitorul Pietrari – Voinţa Valea Voievozilor

I. Popa – A. Radu
FCM Târgovişte – Sportul Voineşti

T. Dedu – C. Plavie, G. Şerban – V. Stroe

Promoție Sud
Libertatea Urziceanca – Publirex Ciocăneşti II

T. Dumitru – A. Dinu, E. Andrei – D. Nistor
Gaz Metan Finta II – Viitorul Tomşani

N. Hîncianu – A. Ene, C. Ciorobea

CS Conţeşti – Dacia Hulubeşti 0-3
Viitorul Straoşti – Simang Bilciureşti 0-3

Săgeata Cătunu, Vîrcolacii Comişani, Dentaş Tărtăşeşti II stau