Delegarile arbitrilor din wekeend

0
543

10660917_10203907889651554_1001937899_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Flacăra Zăvoiu – Atletic Fieni
I.Oncescu – I.Stoica, C.Neagu
Voinţa Perşinari – Spic de Grâu Ghimpaţi
M.Ciocmată – C.Tudor, G.Catană; G.Soare
PAS Pucioasa – Recolta Gura Şuţii
D.Comănoiu – T.Dedu, G.Guzu; Ev.Andrei
Unirea Ungureni – Luceafărul Dragomireşti
L.Niculae – A.Păunescu, M.Săpunaru, Adr.Ioniţă
Gloria Corneşti – Dentaş Tărtăşeşti – marţi, 1 nov, ora 14,00
Bradul Moroieni – Petrolul Târgovişte
M.Chiţu – V.Banu, A.Băfoiu; A.Lucaveschi
CS Petreşti – Viitorul IL Caragiale
D.Petre – R.Dobre, V.Savu, G.Dumitru

Onoare Nord

Unirea Lucieni – AS Ulmi (C.Tudor – D.Tolea)
Voinţa Pietroşiţa stă
Voinţa Tătărani – Voinţa  Săcuieni (R.Dobre – S.Ilie)
Pomicola Raciu – Săgeata  Gura Ocniţei (I.Pitiş – G.Soare)
Voinţa Adânca – Olimpia  Runcu (I.Preda – L.Creţu, G.Ionescu)
Luceafărul Dărmăneşti – Viitorul Ocniţa (G.Guzu – A.Constantinescu)
Voinţa  Bezdead – Voinţa Buciumeni (C.Poşchină – A.Bădoiu, T.Dumitru)
Unirea Colibaşi – Viitorul Răzvad (I.Mihălăchioiu – A.Săpunaru)
AS Doiceşti – Flacăra Şuţa Seacă (Adr.Ioniţă – S.Barbu)

Onoare Sud

Viitorul  Mircea Vodă – Victoria Comişani (T.Dedu – D.Dumitrescu)
Luceafărul  Bolovani – Viitorul  Gheboaia (I.Stoica – El.Nedelcu)
Olimpia Mărceşti – Unirea Bucşani (B.Matei – A.Ghiureş, G.Creţu)
Publirex Ciocăneşti – Fulgerul  Lunguleţu (D.Comănoiu – A.Păunescu, R.Nedelcu)
Voinţa Podu Rizii – Inter Viişoara (L.Niculae – A.Oprescu, L.Ciocan)
Săgeata Braniştea – St.Roşu Colacu (M.Ciocmată – E.Nichita(
Urban Titu II – Flacăra Ghineşti (B.Diţă – I.Niculaescu)
Unirea Sl.Moară – CS Răcari (B.Duţu – V.Simion)
Restanţă – 2 nov (12,00 şi 14,00)
Unirea  Bucşani – CS Răcari (I.Preda – D.Mihalache, B.Duţu)

Onoare Vest

AS C.Izvorului – PCM Ungureni (C.Catană – P.Iugulescu, A.Heaşcă)
Dinamo Od.Turcului – Unirea Cobia (R.Ştefan – C.Ţuţuianu)
Olimpia Picior de Munte – FC Potlogi (C.Neagu – R.Movileanu, A.Grigorescu)
Voinţa Ioneşti – Viitorul Găeşti (Ghe.Ciobanu – Şt.Mincu)
Viitorul Şelaru – Ştiinţa  Odobeşti (A.Lucaveschi – A.Delureanu)
Sportul Mogoşani – AS Corbii Mari (V.Savu – Ev.Andrei)
Olimpia Morteni – Voinţa Vişina (D.Petre – V.Banu)
Petrolul Răscăieţi – Sportul Gemenea (M.Mălău – G.Catană, M.Hogioiu)
Spicul Jugureni – Viitorul Burduca (R.Andronache – A.Safta)

Promotie Nord

Comerţul Viişoara – Unirea Nucet (I.Oncescu – A.Ancuţa)
GM Vlădeni – Viitorul V.Lungă (I.Ciulu)
FC Aninoasa – Viitorul Pietrari (G.Dumitru – I.Dobre)
Petrolul Iedera – FCM Târgovişte (I.Popa – C.Chivu)
Univ.Băleni – Sportul Voineşti (B.Ivaşcu – Fl.Filip)
Viitorul Voineşti – Voinţa V.Voievozilor (Alex.Stan)
Viitorul Dobra – Vânătorul Răţoaia (A.Mălău – A.Bălăşoiu)

Promotie Sud

GM Finta – Săgeata Cătunu (N.Mihai – M.Matei)
CS Conţeşti – Vârcolacii Comişani (V.Zanfir)
Libertatea Urziceanca – Viitorul Straoşti (B.Bădescu – C.Ciorobea)
Publirex Ciocăneşti – Dentaş Tărătşeşti (13,00; R.Nedelcu – A.Păunescu, D.Comănoiu)
Dacia Hulubeşti – Simang Bilciureşti (A.Gămănescu – D.Gugiu)