Delegarile arbitrilor din wekeend

0
302

14793788_1294129597287077_1045108503_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa in campionatul judetean. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Viitorul IL Caragiale – Voinţa Perşinari
I.Mihălăchioiu – G.Guzu, A.Păunescu; R.Andronache
Spic de Grâu Ghimpaţi – PAS Pucioasa
I.Preda – B.Ivaşcu, R.Nedelcu
FC Brezoaele – Flacăra Zăvoiu
L.Niculae – C.Tudor, R.Movileanu; Adr.Ioniţă
Luceafărul Dragomireşti – Progresul Mătăsaru
M.Motan – C.Neagu, A.Constantinescu; G.Soare
Petrolul Târgovişte – CS Petreşti
M.Mălău – R.Ştefan, A.Oprescu; Ev.Andrei
Unirea Ungureni – Gloria Corneşti
D.Petre – R.Dobre, V.Savu; N.Butucea
Dentaş Tărtăşeşti – Bradul Moroieni
B.Matei – I.Stoica, G.Catană; G.Dumitru
* Recolta Gura Şuţii şi Atletic Fieni stau

Onoare Nord

Flacăra Şuţa Seacă – Pomicola Raciu (D.Petre – Fl.Mocanu, A.Păunescu)
Olimpia  Runcu – Voinţa Tătărani (B.Bădescu – N.Butucea)
Săgeata  Gura Ocniţei – Voinţa Adânca (M.Mălău – S.Barbu)
Voinţa  Săcuieni stă
Voinţa Pietroşiţa – Unirea Lucieni (I.Popa – A.Delureanu)
Viitorul Ocniţa – AS Ulmi (M.Ciocmată – V.Simion)
Viitorul Răzvad – AS Doiceşti (A.Constantinescu – V.Banu(
Luceafărul Dărmăneşti – Voinţa  Bezdead (R.Andronache – A.Heaşcă)
Voinţa Buciumeni – Unirea Colibaşi (B.Ivaqşcu – D.Tolea, M.Hogioiu)

Onoare Sud

Victoria Comişani – Unirea Sl.Moară (R.Nedelcu – I.Stoica, A.Stan)
Viitorul  Gheboaia – Viitorul  Mircea Vodă (Ghe.Ciobanu – V.Zanfir)
Unirea Bucşani – Luceafărul  Bolovani (R.Ştefan – C.Ţuţuianu)
Fulgerul  Lunguleţu – Olimpia Mărceşti (T.Dedu – C.Creţu)
Inter Viişoara – Publirex Ciocăneşti (C.Catană – G.Catană, G.Soare)
St.Roşu Colacu – Voinţa Podu Rizii (C.Tudor – G.Ionescu)
Flacăra Ghineşti – Săgeata Braniştea (C.Poşchină – Şt.Mincu)
CS Răcari – Urban Titu II (V.Savu – D.Dumitrescu)

Onoare Vest

Viitorul Burduca – Voinţa Ioneşti (B.Duţu – G.Dumitru)
Ştiinţa  Odobeşti – Olimpia Picior de Munte (A.Mălău – E.Nichita)
Viitorul Găeşti – Viitorul Şelaru (M.Motan – I.Niculaescu)
FC Potlogi – Dinamo Od.Turcului (R.Dobre – S.Ilie)
Unirea Cobia – AS C.Izvorului (L.Niculae – Andreea Ioniţă)
AS Corbii Mari – PCM Ungureni (B.Matei – A.Bădoiu, A.Grigorescu)
Sportul Gemenea – Spicul Jugureni (D.Mihalache – A.Săpunaru, T.Dumitru)
Sportul Mogoşani – Olimpia Morteni (I.Pitiş – A.Oprescu)
Voinţa Vişina – Petrolul Răscăieţi (C.Neagu – R.Movileanu, A.Safta)

Promotie Nord

Unirea Nucet – Viitorul Dobra (I.Oncescu)
Vânătorul Răţoaia – Viitorul Vloineşti (B.Diţă – C.Chivu)
Voinţa V.Vioevozilor – Univ.Băleni (A.Lucaveschi – M.Matei)
Sportul Voineşti – Petrolul Iedera (Adr.Ioniţă – D.Gugiu)
FCM Târgovişte – FC Aninoasa (G.Guzu – A.Ancuţa)
Viitorul Pietrari – Gaz Metan Vlădeni (A.Gămănescu – C.Ciorobea)
Viitorul V.Lungă – Comerţul Viişoara (Ev.Andrei – A.Bălăşoiu)

Promotie Sud

Săgeata Cătunu – Viitorul Tomşani (L.Creţu – Fl.Filip)
Simang Bilciureşti – Publirex Ciocăneşti II (I.Ciulu – I.Dobre)
Corona Costeştii din Vale – Libertatea Urziceanca (G.Mihai – A.Ghiureş)
Viitorul Straoşti – CS Conţeşti (L.Ciocan – E.Nedelcu)
Vârcolacii Comişani – Gaz Metan Finta (ora 13,00; I.Stoica – R.Nedelcu, A.Stan)