Delegarile arbitrilor din wekeend

0
225

11223952_1018757361520249_3971350477478454638_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Flacăra Zăvoiu – Viitorul IL Caragiale
M.Motan – Fl.Ene, D.Savu
Gaz Metan Finta – Petrolul Târgovişte
M.Ciocmată – A.Păunescu, G.Guzu; A.Lucaveschi
Atletic Fieni – FC Brezoaele
I.Mihălăchioiu – R.Nedelcu, V.Savu
Progresul Mătăsaru – Recolta Gura Şuţii
L.Niculae – G.Catană, R.Ştefan
Voinţa Perşinari – Unirea Ungureni
B.Matei – I.Stoica, B.Ivaşcu
PAS Pucioasa – Dentaş Tărtăşeşti
M.Mălău – C.Tudor, V.Banu; Adr.Ioniţă
Bradul Moroieni – Luceafărul Dragomireşti
A.Dumitru – I.Oncescu, A.Pitiş
CS Petreşti – Gloria Corneşti
D.Petre – I.Preda, S.Ilie

Onoare Nord

Unirea Lucieni – Săgeata  Gura Ocniţei (B.Ivaşcu – R.Zanfir)
Gloria Măneşti – Flacăra Şuţa Seacă (B.Matei – A.Oprescu)
Voinţa Tătărani – Viitorul Răzvad (M.Ciocmată – A.Grigorescu)
Voinţa Pietroşiţa – Voinţa Săcuieni (I.Mihălăchioiu – I.Niculaescu)
AS Ulmi – Olimpia  Runcu (M.Motan – G.Ionescu)
Pomicola Raciu – Luceafărul Dărmăneşti (D.Petre – I.Onicescu)
Voinţa Adânca – Voinţa Buciumeni (I.Popa – N.Mihai)
AS Doiceşti – Voinţa Bezdead (R.Nedelcu – R.Movileanu)
Unirea Colibaşi – Viitorul Ocniţa (B.Duţu – E.Nedelcu)

Onoare Sud

Luceafărul  Bolovani – St.Roşu Colacu (V.Savu – S.Ilie)
Viitorul Mircea Vodă – Inter Viişoara (G.Guzu – A.Constantinescu)
Victoria Comişani – Fulgerul  Lunguleţu (A.Gămănescu – R.Zamfir, M.Hogioiu)
Viitorul  Gheboaia – Unirea Bucşani (C.Catană – A.Păunescu)
Voinţa Podu Rizii – Urban Titu II (C.Neagu – Fl.Filip)
Publirex Ciocăneşti – CS Răcari (L.Niculae – Fl.Mocanu, A.Heaşcă)
Olimpia Mărceşti – Flacăra Ghineşti (Adr.Ioniţă – C.Ţuţuianu)
Unirea Sl.Moară – Săgeata Braniştea (R.Ştefan – M.Mărculescu)

Onoare Vest

AS C.Izvorului – Viitorul Găeşti (I.Stoica – Fl.Ene)
Dinamo Od.Turcului – Viitorul Burduca (D.Comănoiu – V.Banu, A.Ancuţa)
Olimpia Picior de Munte – Sportul  Gemenea (R.Dobre – A.Bădoiu, Gh.Tocariuc)
Unirea Cobia – FC Potlogi (M.Mălău – P.Iugulescu, A.Ghiureş)
PCM Ungureni – Ştiinţa  Odobeşti (R.Andronache – A.Săpunaru)
Voinţa Ioneşti – Sportul Mogoşani (C.Poşchină – G.Creţu)
Viitorul Şelaru – Voinţa Vişina (A.Mălău – V.Simion)
Petrolul Răscăieţi – AS Corbii Mari (B.Bădescu – D.Tolea)
Spicul Jugureni – Olimpia Morteni (G.Ciobanu – E.Nichita)

Promotie Nord

Viitorul Pietrari – Unirea Nucet (L.Creţu – S.Barbu)
Viitorul Valea Lungă – FCM Târgovişte (A.Delureanu – T.Dumitru)
Comerţul Viişoara – Sportul Voineşti (C.Tudor – A.Stan)
GM Vlădeni – Voinţa V.Voievozilor (L.Ciocan – C.Chivu)
FC Aninoasa – Vânătorul Răţoaia (I.Oncescu – A.Safta, D.Gugiu)
Petrolul Iedera – Viitorul Dobra (B.Diţă – I.Dobre)
Universitatea Băleni – Viitorul Voineşti (N.Hînceanu – C.Ciorobea)

Promotie Sud

Viitorul Straoşti – Săgeata Cătunu G.Mihai – P.Vlad)
Vârcolacii Comişani – Corona Costeştii din Vale (ora 13,00; R.Zamfir – A.Gămănescu, M.Hogioiu)
GM Finta II – Dentaş Tărtăşeşti II (I.Pitiş – M.Matei, E.Oncescu)
CS Conţeşti – Simnag Bilciureşti (A.Lucaveschi – D.Dumitrescu)
Publirex Ciocăneşti II – Dacia Hulubeşti (ora 13,00; Fl.Mocanu – L.Niculae, A.Heaşcă)
Libertatea Urziceanca II şi Viitorul Tomşani stau