Delegarile arbitrilor din wekeend

0
221

Viitorul-Domnesti-Metaloglobus-2-4-6Sambata si duminica va avea loc o noua etapa din campionatul judetean de fotbal. Va prezentam brigazile de arbitri care vor conduce jocurile:

Liga a IV-a
Recolta Gura Şuţii – Ateltic Fieni
M. Ciocmată – C. Tudor, I. Stoica; A. Ioniţă – V. Stroe
Spic de Grâu Ghimpaţi – Progresul Mătăsaru
C. Catană – A. Pitiş, P. Iugulescu – N. Năsăudeanu
Luceafărul Dragomireşti – FC Brezoaele
I. Preda – B. Ivaşcu, R. Ştefan; G. Dumitru – A. Gligoraş
Petrolul Târgovişte – Flacăra Zăvoiu
I. Oncescu – D. Comănoiu, S. Ilie; R. Andronache – C. Vremăroiu
Unirea Ungureni – PAS Pucioasa
L. Niculae – G. Guzu, D. Mihalache; G. Soare – I. Negoescu
Dentaş Tărtăşeşti – GazMetan Finta
D. Petre – T. Dedu, C. Neagu; E. Andrei – E. Tudor
Gloria Corneşti – Voinţa Perşinari
I. Mihălăchioiu – D. Savu, V. Banu – S. Burtescu
Bradul Moroieni – CS Petreşti
M. Mălău – B. Matei, F. Mocanu – I. Pitaru
Viitorul  IL Caragiale stă

Onoare Nord

Unirea Lucieni – Viitorul Răzvad

D. Petre – A. Ioniţă
Gloria Măneşti – Voinţa Buciumeni

M. Motan – E. Nichita
Voinţa Tătărani – Luceafărul Dărmăneşti

A. Pitiş – M. Mărculescu
Voinţa Săcuieni – Olimpia Runcu

D. Comănoiu – M. Hagioiu
Voinţa Pietroşiţa – Săgeata Gura Ocniţei

B. Matei – C. Poşchină, A. Heaşcă
AS Ulmi – Flacăra Şuţa Seacă

B. Bădescu – V. Zanfir
Pomicola Raciu – Unirea Colibaşi

R. Dobre – P. Iugulescu, V. Simion
Voinţa Adânca – Voinţa Bezdead

L. Creţu – A. Gămănescu
AS Doiceşti – Viitorul Ocniţa

I. Stoica – G. Dumitru

Onoare Sud

Luceafărul Bolovani – CS Răcari

M. Mălău – F. Filip
Viitorul Mircea Vodă – Flacăra Ghineşti

L. Niculae – G. Ionescu
Victoria Comişani – Steagu Roşu Colacu

G. Guzu – I. Dobre
Viitorul Gheboaia – Inter Viişoara

C. Neagu – A. Ghiureş, G. Creţu
Unirea Bucşani – Fulgerul Lunguleţu

A. Constantinescu – N. Mihai
Publirex Ciocăneşti – Săgeata Braniştea

D. Savu – E. Nedelcu
Olimpia Mărceşti – Urban Titu II

V. Savu – D. Dumitrescu
Unirea Slobozia Moară – Voinţa Podu Rizii

M. Ciocmată – E. Andrei

Onoare Vest

AS Coada Izvorului – Sportul Gemenea

I. Preda – D. Mihalache, A. Safta
Dinamo Odaia Turcului – Voinţa Vişina

B. Ivaşcu – A. Bădoiu, D. Tolea
Olimpia Picior de Munte – Sportul Mogoşani

T. Dedu – V. Banu
FC Potlogi – Ştiinţa Odobeşti

A. Ioniţă – I. Niculaescu
Unirea Cobia – Viitorul Găeşti

I. Popa – S. Ilie
PCM Ungureni – Viitorul Burduca

R. Ştefan – R. Movileanu, R. Zamfir
Voinţa Ioneşti – Petrolul Răscăeţi

I. Mihălăchioiu – A. Oprescu
Viitorul Şelaru – Olimpia Morteni

C. Tudor – L. Ciocan
Spicul Jugureni – AS Corbii Mari

A. Ilie – C. Ţuţuianu, S. Barbu

Promoţie Nord

Unirea Nucet – Universitatea Băleni

A. Mălău – E. Oncescu
Viitorul Voineşti – Petrolul Iedera

N. Butucea – M. Matei
Viitorul Dobra – FC Aninoasa II

E. Andrei – A. Grigorescu
Vânătorul Răţoaia – Gaz Metan Vlădeni

A. Stan – D. Teodor
Voinţa Valea Voievozilor – Comerţul Viişoara

N. Hânceanu
Sportul Voineşti – Viitorul Valea Lungă

G. Ciobanu – G. Tocariuc
FCM Târgovişte – Viitorul Pietrari

I. Oncescu

Promoţie Sud

Săgeata Cătunu – Publirex Ciocăneşti II

R. Andronache – D. Gugiu
Viitorul Tomşani – Libertatea Urziceanca II

I. Ciulu – A. Ancuţa
Simang Bilciureşti – Gan Metan Finta II

G. Mihai – P. Vlad
Dentaş Tărtăşeşti II – Vârcolacii Comişani

A. Lucaveschi – C. Chivu
Corona Costeşti Vale – Viitorul Străoşti

A. Delureanu – C. Ciorobea