Delegarile arbitrilor din wekeend

0
395

10660917_10203907889651554_1001937899_nSambata si duminica va avea loc o noua etapa in campionatul judetean. Va prezentam brigazile de arbitri care vor care vor conduce jocurile:

Liga a 4-a

Flacăra Zăvoiu – Dentaş Tărtăşeşti
L.Niculae – Fl.Mocanu, R.Ştefan; Adr.Ioniţă
Gaz Metan Finta – Unirea Ungureni
Iul.Preda – V.Savu, R.Nedelcu; G.Dumitru
FC Brezoaele – Recolta Gura Şuţii
M.Mălău – M.Motan, R.Movileanu
Atletic Fieni – Spic de Grâu Ghimpaţi
I.Oncescu – D.Savu, S.Ilie; A.Lucaveschi
Progresul Mătăsaru – Viitorul IL Caragiale
M.Matei – C.Neagu, B.Ivaşcu
Voinţa Perşinari – Bradul Moroieni
D.Petre – C.Tudor, T.Dedu; G.Soare
PAS Pucioasa – Gloria Coneşti
M.Ciocmată – A.Pitiş, Fl.Ene; Ev.Andrei
CS Petreşti – Luceafărul Dragomireşti
I.Mihălăchioiu – I.Stoica, V.Banu; N.Butucea
Petrolul Târgovişte stă

Onoare Nord

Flacăra Şuţa Seacă – Voinţa Pietroşiţa (I.Stoica – D.Dumitrescu)
Săgeata  Gura Ocniţei – Voinţa Săcuieni (R.Dobre – D.Mihalache, A.Grigorescu)
Viitorul Ocniţa – Olimpia Runcu (M.Mălău – A.Constantinescu, I.Niculaescu)
Viitorul Răzvad – AS Ulmi (T.Dedu – L.Ciocan)
Luceafărul Dărmăneşti – Gloria Măneşti (B.Bădescu – Gb.Ionescu, El.Nedelcu)
Voinţa Buciumeni – Unirea Lucieni (A.Delureanu – Marcela Matei)
Voinţa Bezdead – Voinţa Tătărani (R.Ştefan – V.Simion, Anca Oprescu)
Unirea Colibaşi – Voinţa Adânca (B.Duţu – Andreea Ioniţă, Andreea Heaşcă)
AS Doiceşti – Pomicola Raciu (A.Mălău – Em.Nichita)

Onoare Sud

Urban Titu II – Luceafărul  Bolovani (D.Comănoiu – C.Ţuţuianu)
CS Răcari – Viitorul Mircea Vodă (C.Tudor – Şt.Mincu)
Flacăra Ghineşti – Victoria Comişani (M.Chiţu – A.Ene)
St.Roşu Colacu – Viitorul Gheboaia (D.Petre – Gb.Tăchiţă)
Inter Viişoara – Unirea Bucşani (L.Niculae – A.Ghiureş, Gh.Ciobanu)
Fulgerul  Lunguleţu – Unirea Sl.Moară (V.Savu – V.Banu, Mihaela Hogioiu)
Săgeata Braniştea – Olimpia Mărceşti (I.Preda – A.Safta)
Voinţa Podu Rizii – Publirex Ciocăneşti (I.Mihălăchioiu – G.Dumitru, T.Dumitru)

Onoare Vest

Viitorul Burduca – Unirea Cobia (I.Pitiş – G.Soare)
Viitorul Găeşti – FC Potlogi (B.Matei – R.Zamfir)
AS Corbii Mari – Ştiinţa Odobeşti (R.Nedelcu – Gh.Tocariuc)
Sportul  Gemenea – PCM Ungureni (M.Ciocmată – Fl.Mocanu, D.Tolea)
Sportul Mogoşani – Dinamo Od.Turcului (B.Ivaşcu – A.Ilie)
Voinţa Vişina – AS C.Izvorului (C.Catană – A.Păunescu, V.Zanfir)
Olimpia  Morteni – Olimpia Picior de Munte (I.Ciulu – S.Barbu)
Petrolul Răscăieţi – Viitorul Şelaru (D.Savu – S.Ilie)
Spicul Jugureni – Voinţa Ioneşti (C.Neagu – M.Mărculescu)

Promotie Nord

FCM Târgovişte – Unirea Nucet (A.Lucaveschi – D.Gugiu)
Viitorul Pietrari – Sportul Voineşti (Ev.Andrei – Gh.Ciorobea)
Viitorul V.Lungă – Voinţa V.Voievozilor B.Diţă – I.Dobre)
Comerţul Viişoara – Vânătorul Răţoaia (Gh.Ciobanu – L.Niculae, A.Ghiureş)
Gaz Metan Vlădeni – Viitorul Dobra (I.Oncescu – Fl.Filip)
FC Aninoasa – Viitorul Voineşti (G.Guzu – I.Constantin)
Petrolul Iedera – Universitatea Băleni (N.Hînceanu – C.Chivu)

Promotie Sud

Corona Costeştii din Vale – Săgeata Cătunu (I.Popa – P.Vlad)
Viitorul Straoşti – Dentaş Tărtăşeşti II (A.Ioniţă – A.Ancuţa)
Vârcolacii Comişani – Simang Bilciureşti (R.Andronache – A.Stan)
Gaz Metan Finta II stă
CS Conţeşti – Viitorul Tomşani (N.Buitucea – El.Oncescu)
Libertatea Urziceanca II – Dacia Hulubeşti (L.Creţu – G.Creţu)
Publirex Ciocăneşti II stă